Şimdi Ara

insignia mı 508 mi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
3.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fransa ekonomisine katkıda bulunma .. INSIGNIA duruşu yeter..

• quote:

Orijinalden alıntı: tarx

bence 2011-(2012belki) a4 dizel alın o paralara düzgün bir araca binmiş olursunuz

Bir peugeot severi olarak kesinlikle yapacağım tercih bu yönde olurdu. Audi A4 başka bir araç. Ama insignia mı 508 mi derseniz kesinlikle seçimim 508 olurdu
  • biraz baktımda 2014 superb elegance de olabilir ama yol sesi çok diyorlar doğru mu?
  • Hangisinin ses yalitimi daha iyi acaba, yol sesini hissettirmeyen herzaman tercih sebebidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: omcool

quote:

Orijinalden alıntı: tarx

bence 2011-(2012belki) a4 dizel alın o paralara düzgün bir araca binmiş olursunuz

Bir peugeot severi olarak kesinlikle yapacağım tercih bu yönde olurdu. Audi A4 başka bir araç. Ama insignia mı 508 mi derseniz kesinlikle seçimim 508 olurdu

audi a4 77000e var mı full ve 0km? başka bir araç derken audi a4 uzaydan mı geldi? her araba kendi parasına göre güzeldir. benim o kadar param olsa gider BMW alırım neden audi alayım..
  • İkisi arasında ben de 508 derim. Ama bunu dememde Insignia'nın tasarımı büyük rol oynuyor.
  • 508 allure kullanıcısı olarak,1.6 dizel otomatik,donanımda yok yok,fiyat-perf.en uygunu ve yakıtta çok cimri ,tabiki 508 derim ben ,insignia da iyi bir araç ama 1,6 dizel tomatiği yok küçük motora herkes hele hele dizele otomatik koyamıyor...
  • Simdiye kadar insigniaydi dusuncem ama bugun inceledim. Bence 508.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anchowy61

Simdiye kadar insigniaydi dusuncem ama bugun inceledim. Bence 508.

incelemenizi görüşlerinizi anlatırmısınız?
  • 508 2-3 yıl sonra demode olucakmış gibi geliyo bide 509 die yeni çıkarsa biter gibi c5 e de baktım nedense ısınamadım
  • yeni mondeo ne zaman gelecek? ford ayıp yaptı 2013 de çıksa bence satılırdı
  • C5 in yeni kasasi cikacak diyolar. Edition elegance di inceledigim arac. Ici genis ve ferah gelmedi bana. 508 e gecen yil bakmistim koltuguna oturdugumda offff vay be demistim ama o hissi insigniada alamadim. Cosmo olsa degisirdi belki ama icinin ferahligi yine ayni. Bagaja bakmak istedim aku yok dediler bakamadim ama avensisin bagajida 500 lt ordan yola cikarsak idare eder (kesinlikle bagaj olayi kisilerin ihtiyaclarina gore degisir) ama d sinifi ve o boyuttaki bir aracta daha buyuk olabilirdi. Incelerken yeni cocugum oldugu icin hep genislik ve ferahlik algisindan yola ciktigim icin olabilir. Benzinli edition elegance otomatik fiyati 86000 den 76000 e indi diye bir yazi vardi aracta.
  • Yine Fransız fanatikleri sahnede. Uzun süredir mesaj yazmıyordum. Böyle bi mesaj yazdığımada hiç şaşırmıyorum. Bu forum hiç değişmeyecek. Hele ki fransız fanatikleri hiç.

508'in hangi yol tutuşundan bahsediyorsunuz. Passat, Mondeo, İnsignia, Mazda 6, Accord hangisi kadar iyi. Geriye kaç tane D sınıfı kaldı. Aa evet Latitude dan biraz daha iyi haklısınız. Her vitesi hissettiren özellikle 2'ye geçerken bildiğin yığılma yapan şanzımanıyla mı konforlu oluyor yoksa sınıfının en fazla rüzgar ve yol sesi alan yalıtımıyla mı? İç mekan kalitesinde de geçebileceği sadece Mondeo varken bu konuda da sınıfının en iyisi oluyor demi.

Bi bitmediniz...
  • Uzunca yazmistim ama mobilden yaxiyorum sikinti cikti heralde gelmedi yazdiklarim. Soyle soyliyeyim hocam bana yeterince genis ve ferah gelmedi ici. Baktigim arac edition elegancedi belki o nedenle d sinifi hissini alamadim.
  • insignia daha ağır basar
  • quote:

C5 in yeni kasasi cikacak diyolar. Edition elegance di inceledigim arac. Ici genis ve ferah gelmedi bana. 508 e gecen yil bakmistim koltuguna oturdugumda offff vay be demistim ama o hissi insigniada alamadim. Cosmo olsa degisirdi belki ama icinin ferahligi yine ayni. Bagaja bakmak istedim aku yok dediler bakamadim ama avensisin bagajida 500 lt ordan yola cikarsak idare eder (kesinlikle bagaj olayi kisilerin ihtiyaclarina gore degisir) ama d sinifi ve o boyuttaki bir aracta daha buyuk olabilirdi. Incelerken yeni cocugum oldugu icin hep genislik ve ferahlik algisindan yola ciktigim icin olabilir. Benzinli edition elegance otomatik fiyati 86000 den 76000 e indi diye bir yazi vardi aracta.

tabi tabi
    ...
    Kaldi ki bir onceki insignianin ici bile 508den kat kat daha guzel...
    Insignia 508 ile mukayesede edilcek bir arac DEGIL!
    passat dersiniz tamam, c180 veya 3 serisi dersin okey...
    508 insignia ile yariscak degil
    k.bakmayin
    ...

• Neyin kusuruna bakacagim? Ne pejo kullaniyorum nede opel banane? Anlamadigim opel senin babanin mali mi bu kadar kocunuyosun? Yemisim 508 ide insigniada arkadas sormus fikrimi soyledim. Bugun 76000 tl yazan edition elegance donanimli insignia o para icin dandikti. Cosmosunu bilmem.
  • insignia daha iyi bir tercih olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: GTS1907

quote:

C5 in yeni kasasi cikacak diyolar. Edition elegance di inceledigim arac. Ici genis ve ferah gelmedi bana. 508 e gecen yil bakmistim koltuguna oturdugumda offff vay be demistim ama o hissi insigniada alamadim. Cosmo olsa degisirdi belki ama icinin ferahligi yine ayni. Bagaja bakmak istedim aku yok dediler bakamadim ama avensisin bagajida 500 lt ordan yola cikarsak idare eder (kesinlikle bagaj olayi kisilerin ihtiyaclarina gore degisir) ama d sinifi ve o boyuttaki bir aracta daha buyuk olabilirdi. Incelerken yeni cocugum oldugu icin hep genislik ve ferahlik algisindan yola ciktigim icin olabilir. Benzinli edition elegance otomatik fiyati 86000 den 76000 e indi diye bir yazi vardi aracta.

tabi tabi
    ...
    Kaldi ki bir onceki insignianin ici bile 508den kat kat daha guzel...
    Insignia 508 ile mukayesede edilcek bir arac DEGIL!
    passat dersiniz tamam, c180 veya 3 serisi dersin okey...
    508 insignia ile yariscak degil
    k.bakmayin
    ...

Hangi acidan yarisamiyor. Acikla da bilelim.
    Bana gire deyip kestirip aticaksin biliyorum ama objektif olmani bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gorko15

508 - PASSAT - İNSİGNİA kullanmış bi arkadaşımın babası vardı. O 508 i sattıktan sonra insignia aldı keşke 508 i satmasaydım dedi. Sonra onu satı Passat aldı yine 508 i aramış. Şuan yine 508 aldı. Hep uzun yol yapan biri. Bana 508 yakıtta da konforda da 508 daha iyi demişti. 508 çok güzel gözüküyor aynı zamanda.

eski insigniadan bahsediyorsunuz sanırım. yeni insignia passata göre çok daha iyi bence. ikisini de sürekli kullanıyorum çünkü. passat yeni kasa çıkarıması lazım artık.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.