Şimdi Ara

insignia mı 508 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
146
Cevap
1
Favori
3.678
Tıklama
Giriş
    11869 Mesaj

Hocam imkan varsa S60 daha güzel bir şeçenek olur ama iç mekan olarak yeterliyse sıkıntı yoksa bence o da olabilir.
    |
    |
    asloader_489 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ne gibi farklı alternatifler
    |
    |
    tekkral34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ensnksr

quote:

Orijinalden alıntı: yaman06

quote:

Orijinalden alıntı: ensnksr

quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

quote:

Orijinalden alıntı: asloader_489

peki dalga geçmelerinin hep bir sebebi vardı dökülmeleri pejo 508 ile bu sorunu aştımı bide allure donanımında tam deri mevcut mu

Bence aştı.

Hiç kullanmadım ama, yolcu olarak bile gitmedim araçta.

Showroom'da içine oturdum, baya güzeldi.

kardeşim daha aşılmış bir şey yok merak etme peugeot hala aynı peugeot aynı dönemde 2 peugeot aldım ve aynı dönemde sattım benzer problemler çıktı sürekli servis sürekli servis uğraş

Inceleyin 508 forumunu uzun kilometre yapan arkadaslara danisin bu tezinizi. Asmis mi asmamis mi cevap versinler size.

beni 508 forumundakilerin arabaları igilendirmez 10 bin km 3008 15 bin km 508 kullandık yüklenen yazılımın ve değişen parçanın haddi hesabı yok 10 litrelik şehir içi tüketimde cabası yol bilgisayarı fotoğraflarını paylaştım bir çok yerde ben cevabı biliyorum inşallah siz almışsınızdır cevabınızı

2000 yilindan beri Pejo kullandigim icin bana o degisti bu degisti demek ikna etmez. Burasi forum sizi ilgilendirmeyebilir ama kullanicilar aracla ilgili goruslerini paylasiyor ve herkes aracindan memnun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    479 Mesaj
    benim tanıdığım pejo sahiplerinin çoğu arabalarının servisten çıkamadığından şikayetçi. sebebini bilmiyorum.
    bence insignia ile kıyaslanamayacak kadar kötü bir araba. şahsi kanaatimdir.
    |
    |

508 forumuna baktım hiç biri benim arabam bozuldu dememiş sorun kimde acaba yada biraz daha para biriktirip volvo mu alsak
    |
    |
    hayri77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

508 forumuna baktım hiç biri benim arabam bozuldu dememiş sorun kimde acaba yada biraz daha para biriktirip volvo mu alsak

yani tata da alınabilir, şahin de alınabilir. ama mantıklı bir gerekçesi olması lazım. ederinder çok aşağı bir fiyata alırsınız, sonra satacaksınızdır vs. binici için ise benim fikrim insignia daha iyidir şeklinde. volvo da güzel araçlar üretiyor. peugeot a göre daha kaliteli araçlar üretiyor. ama geely e satıldıktan sonra kafamda soru işaretleri oluştu biraz. çinlilerin oldu yani bildiğim kadarıyla. gerçi şimdiye kadar volvonun güvenli araç olması şeklindeki imajını kuvvetlendirici çalışmalar yaptılar. marka genel kalitesi olarak volvo>opel>peugeot bence. volvo genelde biraz pahalı ve büyük araçlar üretiyor bu yüzden çok da ilgi alanıma girmiyor. 40 serisi focustan pek farklı değil ama 60 serisi gercekten iyi arabalar diye biliyorum.
    |
    |

• Binbaşı
    1451 Mesaj
    eğer bütçe biraz arttırılabilirse 1.6 115 powershift dizel s60 alınabilir.
    |
    |
    508 Segmentinin hakkını veriyor hakikaten. bana kalırsa peugeotun bmw 3 serisi mercedes c serisine bu kadar yakın bir otomobile kafa patlattıği kesin. kalitesi tartışılmaz ve dış görünüşüyle baktırıyor kendisine. Siyahıni şiddetle tavsiye ederim.
    |
    |
    AMD Ryzen 5 3600 / MSI B450 Tomahawk / MSI GeForce GTX 1660 Ti Gaming X / Gskill Trident Z RGB 16GB 3200 MHz CL16 DDR4 / Arctic Freezer 34 eSports One / Samsung 860 Evo 500 GB SATA III SSD / WD Blue 3.5" 1 TB 64Mb 7200 RPM HDD / Seasonic Prime Snow Silent 650W 80+ Platinum / Cooler Master MB 511 / MSI MAG241C Curved 23.6" 1Ms 144Hz Full HD
  • Binbaşı
    1265 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

508 balon bir arac. İlerde sorun da cikartir. Bence hic bulasmayin.

Bi bitmediniz ya..

3 5 ay kullan 10 bin km yap dokulur denilen peugeotlar niyeyse sapasaglam hep.. 4 yasinda 103 bin kmde 308 1.6 hdi aracim var gelin binin icinde en ufak tikirti takirti vb ses varmi herhangi bir yeri dokulmusmu

o şener abi ona laf yok
    |
    |

• Yüzbaşı
    395 Mesaj
    pejoya beni yakınlaştıran yakıtı volvo bagajı ve hacmi küçük sanki
    |
    |

Karşılıklı oynanan her oyunda,her zaman bir rakip birde kurban vardır.Mesele ilki olabilmek için ne zaman ikincisi olduğunuzu bilmektir..
  • Yüzbaşı
    356 Mesaj
    Tabiki insignia
    |
    |
    |
    |
    Peugeot 508 Allure + 4 Bölge Dijital Klima + JBL Ses Sistemi
    |
    |

Yakınımız araç almayı planlıyor bende onun için araştırma yapmak istedim hem insanlar bilgilenmiş olur.

75 bin tl bütcesi var ve ikinci el 10 binde almayı planlıyor.2014 1.6 insignia dizel otomatik veya pejo 508 allure dizel otomatik

araçtan beklenen
    1)güvenlik(kaza esnasında koruma,kaza yapmamak için esp,abs,fren mesafesi gibi teknik veriler)
    2)konfor(motor sesi,yol sesi,koltuk rahatlığı,bagaj genişliği)
    3)yakıt-fiyat(pejonun yakıtı daha az yakar ama buna değer mi yada alış fiyatları ne kadar oynar)

pejo ikimizinde hoşuna gidiyor fakat uzun vadede döküleceğinden korkuyor bunun yanında konfor,yol tutuş,rahatlık ve ses yalıtımı önemli güvenlikte aynıdırlar gibi geliyor.

Kriterlere en uygun, pejo motorlu volvo s80 veya s60 dır.
    http://www.sahibinden.com/volvo-s80?a1864=51978&price_max=80000
    |
    |

“Ümitvar olunuz! Şu istikbâl-i inkılâbat içerisinde en gür seda İslâm’ın sedası olacaktır”

• Yüzbaşı
    395 Mesaj
    508 iyi hoş da sanki 5-6 yıl sonra çok eskir gibi geliyor volvo yeni kasa gelmiş onun için bilemiyorum çok kararsızıs
    |
    |

Orijinalden alıntı: SuperSantorelli

İnsignia yeni insignia değil ise allure donanımlı 508

kesinlikle katılıyorum. yeni insignia ile eskisi arasında her konuda dünya fark var. yeni insignia Mercedes c ve BMW 3 serisiyle yarışır. en fullu otomatik 77000 opsiyonsuz olarak. tam bir f/p d sınıfında. aynı donanımda passat 97000.
    |
    |
    Aklın yolu birdir
    |
    |

Karşılıklı oynanan her oyunda,her zaman bir rakip birde kurban vardır.Mesele ilki olabilmek için ne zaman ikincisi olduğunuzu bilmektir..
  • Yarbay
    8171 Mesaj
    İnsignia varken şahsen ne passata bakarım nede 508 e.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N'DexteR -- 29 Aralık 2013; 11:26:34 >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,439
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.