Şimdi Ara

insignia mı 508 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
3.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakınımız araç almayı planlıyor bende onun için araştırma yapmak istedim hem insanlar bilgilenmiş olur.

75 bin tl bütcesi var ve ikinci el 10 binde almayı planlıyor.2014 1.6 insignia dizel otomatik veya pejo 508 allure dizel otomatik

araçtan beklenen
    1)güvenlik(kaza esnasında koruma,kaza yapmamak için esp,abs,fren mesafesi gibi teknik veriler)
    2)konfor(motor sesi,yol sesi,koltuk rahatlığı,bagaj genişliği)
    3)yakıt-fiyat(pejonun yakıtı daha az yakar ama buna değer mi yada alış fiyatları ne kadar oynar)

pejo ikimizinde hoşuna gidiyor fakat uzun vadede döküleceğinden korkuyor bunun yanında konfor,yol tutuş,rahatlık ve ses yalıtımı önemli güvenlikte aynıdırlar gibi geliyor.

• Uzun yıllar kullanılacaksa Allure donanımlı 508 gönül rahatlığıyla alınır. Kalite olarak hemen hemen yakın araçlar ancak 508 hacim olarak daha ferahtır.
    2 aracın da kullanılarak test edilmesi gerek, yoksa burada bir kişi Insignia derken, diğeri 508 diyecek, ki ikisinin de haklı nedenleri olacak.
  • 508 mübarek B sınıfı dizel araçlar gibi yakıyor.

1.6 dizel otomatiği tek kelimeyle mis.
  • Öncelikle insignianın şu anda 1.6 dizeli yok , ne zaman geleceği de net değil, otomatiği olur mu onu da bilmiyorum .
    Kaldı tek seçenek , 508 hayırlı olsun :)
  • Fransız arabalarıyla bütün dünya dalga geçer.

Ben arada kalsam bende çok ikileme düşerdim çünkü 508'in ön konsolu çok güzel. Insignia'ya fark atar derecede. Ama sonucum Insignia olurdu.

Örnek:

• 508 - PASSAT - İNSİGNİA kullanmış bi arkadaşımın babası vardı. O 508 i sattıktan sonra insignia aldı keşke 508 i satmasaydım dedi. Sonra onu satı Passat aldı yine 508 i aramış. Şuan yine 508 aldı. Hep uzun yol yapan biri. Bana 508 yakıtta da konforda da 508 daha iyi demişti. 508 çok güzel gözüküyor aynı zamanda.
  • 1.6 dizel otomotik, hemde 2014 hemde 75.000tl??? Peugeot alın İnsignia'da yok öyle bir seçenek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

508 mübarek B sınıfı dizel araçlar gibi yakıyor.

Az yakıyor, yakışıklı, kaliteli, konforlu daha ne olsun

Tek eksiği çift kavrama şanzıman.O da nazar boncuğu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorko15

508 - PASSAT - İNSİGNİA kullanmış bi arkadaşımın babası vardı. O 508 i sattıktan sonra insignia aldı keşke 508 i satmasaydım dedi. Sonra onu satı Passat aldı yine 508 i aramış. Şuan yine 508 aldı. Hep uzun yol yapan biri. Bana 508 yakıtta da konforda da 508 daha iyi demişti. 508 çok güzel gözüküyor aynı zamanda.

ne 508 miş be arakadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: algebraic

quote:

En azindan sorunsuz bir sanziman.Yakiti da arttirmiyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babamin suan kullandigi arac 508 1.6allure kesinlikle yakitta konforda uzmeyecek bir araba arac bana guvenli geliyor tabi birazda 2003civicdn inip 508 binince oyle oluyor ilk aldigimizda tipi pek hosuma gitmedi ama simdi okula gidecegim zaman arabayi carpmak icin ugrasmiyorum desem yalan olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

quote:

Orijinalden alıntı: gorko15

508 - PASSAT - İNSİGNİA kullanmış bi arkadaşımın babası vardı. O 508 i sattıktan sonra insignia aldı keşke 508 i satmasaydım dedi. Sonra onu satı Passat aldı yine 508 i aramış. Şuan yine 508 aldı. Hep uzun yol yapan biri. Bana 508 yakıtta da konforda da 508 daha iyi demişti. 508 çok güzel gözüküyor aynı zamanda.

ne 508 miş be arakadaş

Valla ya Bende onların yalancısıyım.
  • gorko15 kullanıcısına yanıt
    insignia da dizel yoksa büyük ihtimal alınmaz çünkü yılda 20 bin km yapıyor ortalama bunun dışında pejonun dışını gördüm gayet güzel ama içini görmedim fotoraflarda pek iyi gözükmüyor sanki peki kullanan arkadaşlar yol tutuşu ve ses yalıtımı nasıl? ve özellikle uzun vadede dökülür mü (mesela 6 senede)

bizde megane privileg mi ne var ona göre nasıl tabii megane ile kıyaslanmaz ama ikiside fransız olduğu için sordum)

cevap yazan herkeze teşekkürler

ayrıca fakesin alınmıcak falan dienler hiç mesaj atmasın kendi fikirlerini kendilerine saklasın sözüm meclisden dışarı
  • Sunuda ekleyim kesinlikle insignia ya kesinlikle kotu demiyorum cunku kullanmadim ama 508kullanicisi olarak soyluyorum

• IslakFasulye kullanıcısına yanıt
    peki dalga geçmelerinin hep bir sebebi vardı dökülmeleri pejo 508 ile bu sorunu aştımı bide allure donanımında tam deri mevcut mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: asloader_489

peki dalga geçmelerinin hep bir sebebi vardı dökülmeleri pejo 508 ile bu sorunu aştımı bide allure donanımında tam deri mevcut mu

Bence aştı.

Hiç kullanmadım ama, yolcu olarak bile gitmedim araçta.

Showroom'da içine oturdum, baya güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom239

quote:

Orijinalden alıntı: algebraic

quote:

En azindan sorunsuz bir sanziman.Yakiti da arttirmiyor zaten

Orası öyle.

Bi de ilk 2 viteste sarsıntı yapmasa tam olacak.

ETG6 ile biraz düzeltmişler ama yine de çift kavramanın konforunu vermez sanırım.

• merak ettim şu 508'i hafta sonu inceleyeyim
  • 508 balon bir arac. İlerde sorun da cikartir. Bence hic bulasmayin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.0CDTİ Cosmo!!!! İnsignia ile yol tanımam bir kere insignianın kalitesi ve tarzı 508'in karakterinden hayli hayli iyi...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.