Şimdi Ara

İnsignia 1.4T alacak gibiyim yorumlarınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
18.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, kendi aracımı alalı 3 ay oldu, çokta memnunum ancka çok şükür işler iyi,İnsignia'da çıktığı günden itibaren tabiri caizse dibimi düşüren bir araç.

1.4 Turbo 140 lık versiyonu Aralık gibi almayı planlıyorum . Kendi aracımı çok zarar etmeden satabileceğim aşikar. Tahminlerim:

-1.4 Turbo motor ş.içinde 8 litreyi geçmez
    -Manuel Şanzıman olduğu için 140 beygirin performansı törpülenmez
    -Kalitesi konusunda şüphem yok
    -Sunroof ekletebilirim(bazen opsiyon olmuyor)
    -En önemli husus- bu aracın 1.6T si 60 lira,59 a bırakıyorlar, 1.4T 56 civarı olsa, Aralık indirimi falan 53 54' e gelirse %90 alırım.Sizce olur mu? Bence olur.

-İnsignia konusunda genel görüşlerim fiyatınu hakettiği mükemmel bir tasarıma sahip olduğu malzeme kalitesi ve yalıtım konusunda iyi olduğu, piyasasının orta halli olduğu,Tip takılabildiği ama tavsiye edilmediği(taktırmam ama ilerde ne olur bilinmez),gayet tok bir araç olduğu. Siz ne dersiniz?

• hocam 1.4 motorlar çıktımı ki geldimi bayilere
  • Maceraya gerek yok..Çok çok sevip aşık olduysan bir şey diyemem ama azıcık daha hızlı gidicem diye o kadar para vermeye gerek yok. Dizelin var mis gibi, neden bıktın???

8 litreden emin misin???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 17 Ağustos 2011; 0:19:21 >
  • Dediğiniz fiyata Cosmo donanımıyla alabilecekseniz hemen alın. Edition tavsiye etmiyorum.
  • başta almayacaktın astrayı

insignia 8 den çok yakar şehir içi astra bile 8 den çok yakıyo
  • öro artıyor unutun o fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSt3am -- 17 Ağustos 2011; 0:17:57 >
  • 180 liğin otomatiği iyi olurdu benim için . 1.6 neden düşünmüyorsun atmosferik .
  • Haklısınız esasen bende kendi aracımdan yanayım ama Babam laftan anlamıyor.Adam sedan hastası. Israr etsem bu araba kalır ancak benimde canım istemiyor değil hani İnsignia. Dediğim gibi Dibim düşüyor bu arabaya.

2012 modellerde 1.4 motor gelecek hocam.

Dizelden bıkmadımda ne bileyim insan oldukça olsun istiyor işte. Babam aklıma sokmasa hiç düşünmeme bile gerek yok kalsın bizim araba ama adam Sedan hastası resmen. Hatta çok ısrar edersem gidip kendine İnsignia alıp bunuda bana bırkaıp sonra hani istemiyordun diyip İnsignia anahtarını gözümün önünde sallandırabilir. Bir yandna Astra kalsın diyorum bir yandan da .. Yorumlarınız önemli yani.
  • Bence 2.0CDTI düşünebilirsin.
  • şu opele akıl erdiremiyorum active slect şanzımanını neden insignia da kullanmaz. eminim bu şanzımanı 1.6 ve yeni gelecek 1.4 motorda uygulasa iyi satar kanımca.Birde opelin en büyük eksikliği 1.6 segmentinde bir dizel motoru yok.
  • Hocam 115 lik satışta yok bildiğim kadarıyla. 2.0 malum vergi olayı . Euro ve dolar tavan seviyesine ulaştı bence. Aralığa doğru illaki indiri olucaktır. beklemedeyim.

Ne dersiniz 1.4 Turbo elegance editon + sunroof için?

8 'i geçmez bence yahu geçer mi? Geçerse ciddi anlamda soğurum. Ortalama tüketim 5.7 litre verilmiş otohaber dergisinde. ş.dışı 4.5 yaksa ş.içi 6.7 falan yakar kağıt üstünde. Ben 8 diyorum ama?
  • Benim tahminim 8 den aşağıya düşmez. 1.6 180 lik Ecoboost verilerde Lancer'la aynı yakıyor gözüküyor ama test aracında 12 litreyi bulmuştu. Bence aynı durum bu motor için de geçerli olur.
  • Eğer öyle olursa kesinlikle Astra ile devam. Bu devirde 8 litreden yukarısı yaş.incir ağacı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan

Hocam 115 lik satışta yok bildiğim kadarıyla. 2.0 malum vergi olayı . Euro ve dolar tavan seviyesine ulaştı bence. Aralığa doğru illaki indiri olucaktır. beklemedeyim.

Ne dersiniz 1.4 Turbo elegance editon + sunroof için?

8 'i geçmez bence yahu geçer mi? Geçerse ciddi anlamda soğurum. Ortalama tüketim 5.7 litre verilmiş otohaber dergisinde. ş.dışı 4.5 yaksa ş.içi 6.7 falan yakar kağıt üstünde. Ben 8 diyorum ama?

bir arkadaşımda var ford mondeo 1.6 ecoboost 160 hpliği ankara şehir içinde normal kullanım ile 8 civarı benzin tüketimi varmış uzun yolda 2000-2500 devir aralığında 6 lt tüketmiş.

insignia gerek görüntüsü ile gerek motoru ile segmentinin en iyi otomobili bence. çok beğeniyorum.

• hocam sıfır dizel aracını aldın kullanıyorsun mis gibi, tekrar benzine geçmek de nerden çıktı, artı olarak o araçta 8 in altını şehiriçinde rüyanda bile göremezsin :)

opelin kağıt üzerindeki verilere inanmamak lazım, astra j kullanıcılarına sorun ne kadar yakıyorlarsa üzerine 0,5lt elkleyin, yakacağınız benzini bulun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimiferhat -- 17 Ağustos 2011; 0:44:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan

Eğer öyle olursa kesinlikle Astra ile devam. Bu devirde 8 litreden yukarısı yaş.incir ağacı.

hocam benzer araç olan 1.4 passat şehir içinde 10civarında. Tabiki şehir içinden şehir içine fark var. Ama 8i geçebilir. Bir de astra cdti aralık ayında yetişemeyip alamadığım bende yarası olan bir araçtır, satmayın kullanın, mis gibi araba işte, sinirlendirmeyin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_suphiba -- 17 Ağustos 2011; 0:46:08 >
  • banchi_doğan arabamızı sürekli koyduğumuz otoparkta yanımızdaki araç beyaz bir İnsignia cam çıtaları krom ve camları hafif koyu filmli.
    İnanır mısın her arabamı parkettiğimde yanından geçerken şöyle bir bakıyorum ve içim gidiyor.Korkuyorum adamın arabasına nazar değecek diye.İnsignia her yönden iyi bir araçtır.Fakat benzin konusunda eğer yoğun bir şehirde yaşıyorsanız 8.0 lt'yi yakalamak kolay olmayacaktır.
  • Insignia alınacaksa Cosmo+AFL+navigasyon olarak alınmalı.Aksi takdirde o halojen farlarla çekiciliği yok bana göre.
  • Sevgili Banchi Doğan,

PASSAT'ımı satar veya iyi bir takasa verebilirsem aynen ben de INSIGNIA alıp yeni PASSAT çıkana ve hatta 1-2 yıl geçene kadar binmek istiyorum.

Aşağıdaki araca 68.500 TL fiyat aldım.

quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Bu arada arkadaşlar, aramızda kalsın, OPEL'de çalışan kızlar AXE reklamındaki melekler gibi, bana öyle bir INSIGNIA buldular, fiyatı da kendisi de nasıl, biliyor musunuz? JİLET gibi, JİLET...!!! (JUDAS PRIEST "BRITISH STEEL")

2011 MODEL (birşey olmaz)
    OPEL INSIGNIA NB
    COSMO DONANIM PAKET (olmazsa olmaz)
    1.6 TURBO 180 HP 16V DOHC (Allah be!!!)
    6 İLERİ MANÜEL VİTES (kat'i surette şart)
    SİYAH (yoktu beyaz, SİYAH GECE olsun)
    SUNROOF (!) (yes, yes, yes!!!)
    NAVİGASYON (!!) (alıştım artık)
    İÇ DÖŞEME KREM (!!!)

Fiyatı buraya yazsam kavga çıkar ama 70.000 TL'den az, hatta 69.000 TL'den de az...!!! Motor karter muhafazası, cam filmi ve anlamadığım "birşey daha"nın paketi de sonra konuşulurmuş.

PASSAT'ı 44.000 TL'ye bile vermeye hazırım, deposu da dolu (300 TL). OPEL INSIGNIA hakikaten muhteşem bir otomobil. Önemli olan da ARAÇ HEMEN TESLİM!!!

• quote:

Sevgili Banchi Doğan,

PASSAT'ımı satar veya iyi bir takasa verebilirsem aynen ben de INSIGNIA alıp yeni PASSAT çıkana ve hatta 1-2 yıl geçene kadar binmek istiyorum.

Aşağıdaki araca 68.500 TL fiyat aldım.

quote:

Bu arada arkadaşlar, aramızda kalsın, OPEL'de çalışan kızlar AXE reklamındaki melekler gibi, bana öyle bir INSIGNIA buldular, fiyatı da kendisi de nasıl, biliyor musunuz? JİLET gibi, JİLET...!!! (JUDAS PRIEST "BRITISH STEEL")

2011 MODEL (birşey olmaz)
    OPEL INSIGNIA NB
    COSMO DONANIM PAKET (olmazsa olmaz)
    1.6 TURBO 180 HP 16V DOHC (Allah be!!!)
    6 İLERİ MANÜEL VİTES (kat'i surette şart)
    SİYAH (yoktu beyaz, SİYAH GECE olsun)
    SUNROOF (!) (yes, yes, yes!!!)
    NAVİGASYON (!!) (alıştım artık)
    İÇ DÖŞEME KREM (!!!)

Fiyatı buraya yazsam kavga çıkar ama 70.000 TL'den az, hatta 69.000 TL'den de az...!!! Motor karter muhafazası, cam filmi ve anlamadığım "birşey daha"nın paketi de sonra konuşulurmuş.

PASSAT'ı 44.000 TL'ye bile vermeye hazırım, deposu da dolu (300 TL). OPEL INSIGNIA hakikaten muhteşem bir otomobil. Önemli olan da ARAÇ HEMEN TESLİM!!!

taner abi nasıl aldın onca özelliğe o fiyatı bence kaçırma derim size özelmi birde sıfır mı 2.el mi
    Saygılar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.