Şimdi Ara

Insidious: Chapter 3 (2015)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
5.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Insidious 2′nin ilk haftadan elde ettiği $41.1 milyonluk büyük başarının ardından, yapımcı şirketler üçüncü film ile ilgili konuşmaya başladılar.

İlk iki filmde Patrick Wilson, Rose Byrne, Lin Shaye, Ty Simpkins ve Barbara Hershey rol aldı. Filmlerin yönetmenliğini James Wan yaptı. Şu anda yedinci “Fast And Furious” filmini çekmekte olan James Wan’ın serinin üçüncü filmini yönetip yönetmeyeceği bilinmiyor.

#SCREENRANT
    #COMINGSOON

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 24 Ekim 2014; 19:50:05 >

• 2'si bile çıkmışta haberim yok...
  • Güzel haber ikincisi yakında vizyona giriyor

ilk film baya germişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 16 Eylül 2013; 22:40:19 >
  • bi resim koyaydınız nası bi film bu
  • ikiyi bile öküz gibi bekliyorum

-fragmandaki müzikleri bulmam lazım beyler, yardım edin.

bu da ilk filmden, sıkıntılı müzik;

• quote:

Orijinalden alıntı: T.C. Vatandaşı

bi resim koyaydınız nası bi film bu

Film daha yapım aşamasında bile değil, nasıl resmi olsun ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 17 Eylül 2013; 12:19:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

1. Si filan yok mu bu filmin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

1. Si filan yok mu bu filmin

İlk filmin konusu:http://forum.donanimhaber.com/m_46193441/tm.htm
    2. filmin konusu:http://forum.donanimhaber.com/m_66929777/tm.htm

• 1. filmde çocuğu tutsak eden iblisi filan görünce filmin atmosferi bozuldu ve çocuk babasını gördüğü anda yaptığı el kol hareketleri beni filmden soğuttu geri kalanını laf olsun diye izledim 2.filmden umutluyum.
  • Ruhlar Bölgesi Bölüm 3, 2015 Baharına Kaldı!

2011’de izlediğimiz, James Wan yönetmenliğindeki düşük bütçeli korku filmi Ruhlar Bölgesi (Insidious), ciddi bir kitle tarafından izlendi ve beğenildi. Bu sebeple yüksek bir beklenti vardı ikinci bölüm için ve dünyada 13 Eylül’de vizyona giren 5 milyon bütçeli film Ruhlar Bölgesi Bölüm 2 (Insidious Chapter 2) dünya çapında tam 140 milyon hasılat yaptı. Türkiye’de ise 29 Kasım’da seyirciyle buluşacak.

Screen Rant’in haberine göre Focus Features geçenlerde kabusun sona ermediğini ve üçüncü bölümün Nisan 2015’te sinemalarda olacağını duyurdu. Senarist Leigh Whannell’in kaleme alacağı filmin çekimleri 2014’ün ilk aylarında başlıyor.

2015’in Star Wars: Episode VII, The Avengers: Age of Ultron, Batman vs Superman, Jurassic World gibi filmlere sahne olacağını düşünürsek, filmin Nisan’da çıkmasını mantıklı bir karar olarak kabul edebiliriz.

James Wan’ın Korku Seansı (The Conjuring) ve Ruhlar Bölgesi Bölüm 2 (Insidious Chapter 2)’den sonra başka bir korku çekmek istemediğini duyurması üzerine anlaşılan o ki, üçüncü bölüm için yeni bir yönetmen aranıyor… Umarız üçüncü bölüm, hikayeye yeni bir tat getirir ve öylesine çekilmiş bir üçüncü bölüm olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 19 Kasım 2013; 17:28:29 >

• Şans eseri gördüm konuyu bende 1.filmi izlemiştim 2 den haberim yoktu süper haber.
  • quote:

Insidious 2′nin ilk haftadan elde ettiği $41.1 milyonluk büyük başarının ardından, yapımcı şirketler üçüncü film ile ilgili konuşmaya başladılar.

İlk iki filmde Patrick Wilson, Rose Byrne, Lin Shaye, Ty Simpkins ve Barbara Hershey rol aldı. Filmlerin yönetmenliğini James Wan yaptı. Şu anda yedinci “Fast And Furious” filmini çekmekte olan James Wan’ın serinin üçüncü filmini yönetip yönetmeyeceği bilinmiyor.

#Screenrant
    #Comingsoon

insidious 2 daha yeni vizyona gerecek. nasıl izlendide hasılat yaptı anlamadım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanyasar1989

quote:

Insidious 2′nin ilk haftadan elde ettiği $41.1 milyonluk büyük başarının ardından, yapımcı şirketler üçüncü film ile ilgili konuşmaya başladılar.

#Screenrant
    #Comingsoon

insidious 2 daha yeni vizyona gerecek. nasıl izlendide hasılat yaptı anlamadım ?

Amerika'da 13 Eylül'de vizyona girdi.

• MERT* kullanıcısına yanıt
    hımm o halde saglam bir film olacakmış. haftaya cuma türkiyede vizyona girecek.
  • 2.Filmin son sahnesinden belliydi devamının geleceği de ne olacak acaba ,çok merak ettim. Takip.
  • 2.filmin sonu ilginçti.Merakla bekliyorum,umarım James Wan'ın eksikliği çok hissedilmez
  • korku filmi kıtlığında çölde vaha gibi gelen seri devamını bekleriz.
  • ilkini pekte beğenmedim, ikincisini henüz izlemedim, üçüncüsünü bekliyorum
  • İzlesem mi acaba ilk serilerini? 1.sine göz atıcam.Merak ettim.En son Conjuring'i yarıda kesmiştim.Gündüzleyin bakarım
  • İkisinide indirdim lakin hiç izlemeyesim yok seriyi.Çocukların olduğu korku filmleri pek sarmıyor.Bu da çıkınca kombo yaparım bi gece.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.