Şimdi Ara

Inside (Playstation Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

29 Haziran tarihinde Xbox One, 7 Temmuz tarihinde ise PC için çıkış yapan oyun yakın zamanda PlayStation 4 için de gelecek gibi görünüyor çünkü oyunun PlayStation 4 trophy listesi exophase.com üzerinde göründü.

Oyunun geliştiricisi Playdead Studios'un geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama hedeflerinin Inside'ı olabildiğince fazla kullanıcının oynaması yönündeydi. Muhtemelen trophy listesinin görünmesiyle birlikte PlayStation 4 kullanıcıları Inside'ı oynamak için çok fazla beklemeyecek.

https://www.exophase.com/game/inside-ps4/trophies/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 4 Mayıs 2017; 16:14:30 >

• Plus verir limbo gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsi bronz, ulan bari 3-4 tane gümüş koyaydınız araya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel haber

• Şu oyunu oynayamasaydım gerçekten üzülürdüm. Çıktığı gibi alınacak bir oyun bence.

• Çıkış Tarihi Resmi Playstation Facebook sayfası üzerinden yapıldı.

23 Ağustos 2016 ....

https://www.facebook.com/PlayStation/photos/a.186905261802.155462.14104316802/10154425988496803/?type=3&theater
  • Oyun ps4 platformuna da çıktı, haberiniz olsun.
  • Aynen ama 60 liraya çıkmış indirimi beklicez artık
  • oyunun saati 20 TL
  • Bugün almayı düşünüyorum sec hakka ortak olmak isteyen varsa pm den yazabilir
  • Şu an psn store da 23,99 TL
  • Bence şu an oyun dünyasında witcherın yapımcıları ne ise 2d platform oyununda playdead aynı düzeyde.

Adamlar artık aşmış, o atmosfer o mekanlar bir de düşmanlar yandan değil de karşıdan falan geliyor 2.5D gibi olmuş, animasyonlar desen o kadar akıcı ve güzelki adamlar aşmış artık uçmuş gitmiş.

Kesinlikle oynayın limbodan çok daha güzel bence, bu nesilde oynadığım en iyi 2D platform oyunu.

inside 1, unrave 2 ve little nightmares 3.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Bence şu an oyun dünyasında witcherın yapımcıları ne ise 2d platform oyununda playdead aynı düzeyde.

Adamlar artık aşmış, o atmosfer o mekanlar bir de düşmanlar yandan değil de karşıdan falan geliyor 2.5D gibi olmuş, animasyonlar desen o kadar akıcı ve güzelki adamlar aşmış artık uçmuş gitmiş.

Kesinlikle oynayın limbodan çok daha güzel bence, bu nesilde oynadığım en iyi 2D platform oyunu.

unraveyi tavsiye edermisin limbo gibi mi ? bi kac video baktim kalemle felan bisey ciziyordun yanlis hatırlamıyorsam

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Bence şu an oyun dünyasında witcherın yapımcıları ne ise 2d platform oyununda playdead aynı düzeyde.

unraveyi tavsiye edermisin limbo gibi mi ? bi kac video baktim kalemle felan bisey ciziyordun yanlis hatırlamıyorsam

Limbo gibi derken neyi kastettin anlamadım, evet 2d platform oyunu ama mekanlar falan limbo ile alakası yok, bu tarz 2d oyunları seviyorsan kaçırma ben çok beğenmiştim.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Geçtiği muazzam iskandinavyadan esinlenerek tasarlanan bölümlerinden dolayı bu nesilde oynadığım en iyi 2. arcade oyun Unravel. 1. sırada açık ara Ori yi koyarım tam bir başyapıt.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unravel indirime girsin deneyelim çok öven var bakalim insallah begenirim

• Konuşulan oyunlardan hiçbirini bu bir numara bu iki diye ayıramam. Her birinin kuvvetli olduğu ve yoğunlaştığı alanlar farklı. Hiçbiri bir diğerinin yerini tutmuyor. Sevindirici olan bu kaliteli oyunların yavaştan piyasa da ciddi bir kitle oluşturmaya başlaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 5 Mayıs 2017; 10:6:36 >
  • Oyunu şimdi bitirdim. 2D bir oyun sizi ne kadar gerebilirse o kadar geriyor, oynamaktan çok keyif aldım. Alternatif sonları da varmış. Psikolojik, derin anlamlar taşıyor oyun.
  • Beyler bayanlar sektörün en duygusal oyunlarına imza atan adamlar İnside ve İco takımı akşam yemeğindeyken. Atlatma haber yaptım size.

Inside (Playstation Ana Konu) Inside (Playstation Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 21 Eylül 2017; 11:27:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Beyler bayanlar sektörün en duygusal oyunlarına imza atan adamlar İnside ve İco takımı akşam yemeğindeyken. Atlatma haber yaptım size.

Inside (Playstation Ana Konu) Inside (Playstation Ana Konu)

beraber bir oyun yapsa şunlar şaheser çıkar ortaya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.