Şimdi Ara

İnsansız Hava Aracı İHA Eğitimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SHGM Onaylı İnsansız Hava Aracı Eğitimlerine başlıyoruz. Mevcut mevzuat gereğince ticari amaçlı kullanılacak olan tüm İHA0 ve İHA1 kategorisindeki hava araçlarını kullanacak olan İHA pilotlarının ilgili eğitimleri almaları zorunludur. İHA0 kategorisi için iki gün süreli 12 saat, İHA1 kategorisi için 5 gün süreli 36 saat eğitim programının tamamlanması gerekmektedir. 4 farklı eğitim dönemi için ön kayıtlarımız alınmaya başlanmıştır. Eğitim programımız;
    Online Önkayıt:http://www.aerotechdefence.com/insansiz-hava-araci/egitimi/
    Bilgi: bilgi@aerotechdefence.com Tel: 0553 801 48 22

İnsansız Hava Aracı İHA Eğitimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ermeydan -- 22 Temmuz 2016; 23:44:02 >

• 1- P3 modelleri için de eğitim şart mı?
    2- Eğitime katılmasak da para karşılığı belge veriyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

1- P3 modelleri için de eğitim şart mı?
    2- Eğitime katılmasak da para karşılığı belge veriyor musunuz?

3- Egitimden sonra sinav oluyormu , ehliyet almak icin girdigimiz direksiyon sinavi gibi.
    4- Egitimi bitirenlere nasil bir belge veriyorsunuz , bu belgenin avantajlari nelerdir ne gibi sikintili durumlarda isimize yarar ?
    5- Belgelerin gecerliligini sorgulayabilecegimiz resmi bir devlet sitesi mevcutmu ?
    6- Fiyatlar nedir , egitime gelenlerin drone sahibi olmasi zorunlumu yoksa sizin kendi araclarinizlami egitim aliniyor ?
  • 1) Ticari amaçlı kullanılacak 500 gr üstü tüm İHA'lar için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü onaylı yetkili kuruluştan eğitim almak zorunludur. İHA0 (500 gr - 4 kg) ve İHA1 (4 kg - 25 kg) için yetkilendirilmiş bulunmaktayız.
    2) Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yetkilendirmeyi eğitim vermeyi taahhüt ettiğimiz için yapmıştır. Dolayısıyla böyle bir şey söz konusu olamaz. Eğitimlere katılım zorunludur.
    3) SHT-İHA talimatında sadece eğitimlerin başarı ile tamamlanmış olması gerektiği mevcuttur. Başarı kriteri hakkında bir bilgi yer almamaktadır. SHGM'den bilgi alındıktan sonra açığa kavuşacaktır.
    4) Eğitimi tamamlayanlara ilgili kategori eğitimini başarıyla tamamladığına dair sertifika verilecektir.
    5) Tüm kayıtlar SHT-İHA talimatı gereği şirketimizde tutulmaktadır. SHGM denetimlerine açıktır.
    6) Fiyat için irtibata geçiniz. Eğitim kendi araçlarımızla olacaktır.

Başka sorularınız varsa cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ermeydan -- 23 Temmuz 2016; 11:16:01 >

• 20-21 Ağustos ilk İHA0 eğitimimizi gerçekleştiriyoruz. Kayıt için yukarıda yer alan iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz.
  • 12-13 Kasım 2016 İHA0 eğitimi ve 16-20 Kasım İHA1 eğitimi açıyoruz. Kayıt için yukarıda yer alan iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz.
  • İHA Eğitiminde Kampanya

Eğitim ücretleri KDV dahil İHA0 için 750 TL, İHA1 için ise 1500 TL dir.

Kayıt için:

http://www.aerotechsavunma.com/insansiz-hava-araci/egitimi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ermeydan -- 24 Mart 2017; 14:20:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.