Şimdi Ara

İnsanlarla uzun soluklu chat yapabileceğim uygulamalar biliyor musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık altı ay boyunca c2.me kullandım, bu süre zarfında eser miktarda iyi zaman geçirmeme rağmen, yaklaşık bir haftalık iki haftalık ve çoğunlukla karşı tarafın gizli olduğu konuşmalar yaptım. Bir arkadaş c2.me klonu olan Ribony'i önerdi, ama uygulamanın üyelerinin kalitesizliği ve uygulamanın tasarımından kaynaklanan rahatsızlıklar Ribony'de ömrümün uzun olmayacağını söylüyor.

Kısaca, ilgi alanlarımla alakalı şeyler konuşacabileceğim, üyelerinin yaş ortalamasının minimum 18 olduğu bir chat uygulaması biliyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tinde... şaka şaka

Var, interpals var. Benim konuştuğum birileri var arada

Türkler olarak orayı da mahvettik gerçi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 25 Aralık 2017; 14:15:10 >
  • Interpalse gireceksen Türkiye yapma.Nasıl bir izlenim bırakmışsak millet cevap vermiyor.

• Haklısınız, internette Türklere, Afganlara, Pakistanlılara ve Hintlere olan antipatik bakış muazzam derecede tedirgin edici. Bu bakışa sahip olanlar da pek haksız sayılmazlar.

Ama ben zaten bizden birileriyle konuşmak istiyordum. Bunun uzun soluklu olmasının istememin sebebi de, bir iki arkadaş edinip bir taraf bıkana kadar arkadaşlık ilişkisinde olmak. Çünkü kısa süren arkadaşlık ilişkilerinden sonra, yeni birileriyle tanışmanın yorucu olduğunu düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.