Şimdi Ara

insanların artık duyarsızlaşması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün bi kavgaya denk geldim herkes izliyordu kimse yardımda bulunmadı polisi arayan bile yoktu bizi ne ara bu hale getirdiler nasıl böyle olduk bilmiyorum ama bu gidişatımız hiç iyi değil

• Csb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hz.hehheheh

Csb

ne alaka kardeşim bu olan bişey zaten haberlerde sosyal medyada çokca görüyoruz herhangi bi kavga olay varsa insanlar izlemek için sıraya giriyor araya giren yok

• TheDanışma kullanıcısına yanıt

Alakası yok hocam csb

• baştan aşağı csb

• sizde onlardansınız işte çevrenizde bir olay olsa böyle duyarsız bir şekilde izleyceksiniz.

• Duyarsızlık sinsi kötülüktür ve ezikliktir

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Duyarsızlık sinsi kötülüktür ve ezikliktir

zaten buralara böyle olduğumuz için gelmedik mi

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDanışma

zaten buralara böyle olduğumuz için gelmedik mi

Alıntıları Göster

Öyle.Türkler çok korkak bir millettir ayrıca

• Duygularımızı kaybediyoruz robot gibi bir şey olduk bilmiyorum bir tek ben mi öyleyim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkes yanında çakı taşıyor. Biri kavgayı ayırınca hem dayak yiyor bazen de bıçak yiyor. Herkes birbirine bakıyor yardım etsem bana da yardım ederler mi? Ama yine de iyiyiz niye mi duyarsızlaştık ama hala acaba sorusu içimizden geçiyor bazı videoları izliyorum diğer ülkelerde adam 1.80 uzanmış adamlar yanından geçiyor insan mısın bile demiyor. Ama bu gidişatla çok geçmez o adamlar gibi oluruz.

• Bu toplum her zaman duyarsızdı. Soz de birliktelik içindeymiş gibi görünen, ama fırsatı olsa kardesini bile satacak zihniyetlere sahipler aslında. Ne insan hakları vardı ne hayvan ne doga, resmen güçlü olanın zararsız olan herseye hüküm etme kafası. Ben bunu sadece son yirmi yılda oldugunu görmedim. Yasamım boyunca her zaman vardı. Elbet son yirmi yılda mevcut duzeni yönetenler bu tur olayların koruklenmesine daha çok kapı acti, ve artık görüyoruz ki tecavüzcüler bile rahat bir sekilde istediklerini yapıyorlar. Malesef toplum karanlık zihniyete sahip oldugu için her önüne gelen siyasetçi baskalarina kendi seçmenlerini kışkırtarak iktidarını sagladi. Forumda bile her önüne gelen kullanıcı baskalarini hedef alarak sorumlu tutuyor herseyden. Bu toplum her zaman böyleydi iste. Vicdanlı gibi görünürler ama bununla hicbir alakası yoktur. Müslüman gibi görünürler yine o inançla alakası yoktur. Vatansever gibi görünür ama yine alakası yoktur. Kısacası gevelemek ve bundan dolayı boburlenmekten baska nitelik yok. Elle tutulur bir tarafı yok. Göründüğü gibi olan toplum sadece, ama olduğu seylere bakınca görünüşleri ve soz de fikirleri farklı gibi görünenlerin olduğu sey aynı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Öyle.Türkler çok korkak bir millettir ayrıca

Alıntıları Göster

yeri geliyor asarım keserimciler oluyor ama galiba hepsi klavye delikanlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: deliratio

Duygularımızı kaybediyoruz robot gibi bir şey olduk bilmiyorum bir tek ben mi öyleyim

kısmen katılıyorum artık alıştırılmışız örn dolar 10 tl olacak diyorlar şimdiden milletin bilinçaltına yerleşiyor

• Kesinlikle csb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspartamsız

Herkes yanında çakı taşıyor. Biri kavgayı ayırınca hem dayak yiyor bazen de bıçak yiyor. Herkes birbirine bakıyor yardım etsem bana da yardım ederler mi? Ama yine de iyiyiz niye mi duyarsızlaştık ama hala acaba sorusu içimizden geçiyor bazı videoları izliyorum diğer ülkelerde adam 1.80 uzanmış adamlar yanından geçiyor insan mısın bile demiyor. Ama bu gidişatla çok geçmez o adamlar gibi oluruz.

çok kötü günler geçiriyoruz derken daha kötüsünü yaşıyoruz yaşacağız bu gidişle belli

• quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

Kesinlikle csb

hocam lütfen ciddi bi sorunu eleştiriyoruz burda sizde trollemek yerine düşüncelerinizi yazsanız daha iyi olur

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 5 Mart 2022; 23:47:45 >
  • avrupada ve amerikada kavga gorunce millet deliriyo aliyo eline telefonu bagira bagira eglene eglene videoya cekio kimsede.ayirmiyor

• Sen müdahale etseydin o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the__executioner__ -- 2 Haziran 2021; 20:39:43 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.