Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

İnsanlardaki Erdoğan giderse her şey düzelir algısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: benerbey Daha Az
1 Kayıtlı Üye
135
Cevap
0
Favori
6.738
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> İnsanlardaki Erdoğan giderse her şey düzelir algısı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      24 Mesaj
      14 Mart 2019 15:34:54 Konu Sahibi
      Recep Tayyip Erdoğan burada şuan sağcı bir yönetim şekli izliyor hataları var eksikleri var çok fazla evet belli başlı yerlerde. Peki o gittiğinde gelecek aday daha laik olacak belki tamam. Belki devlet laikleşecek,okullarda din eğitimi zorunlu tutulmayacak, belki sokakta rahat bira içebileceksin artık ( Nolur laikliği alkol sanmış diye hayvalamayın bana derdimi anlatmaya çalışıyorum.) bu sistem böyle devam ederse insanlar ezilmeye devam edecek bir yandan. Zenginlerin olması için fakirlerin olması gerektiği gerçeği ezenin olması için ezilenin olması gerektiği hiç değişmeyecek. Gelin bunun üzerine düşünün asıl hatalı olan insanlar mı, sistem mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Onbaşı
      24 Mesaj
      14 Mart 2019 15:41:41 Konu Sahibi

Kolayca indirebiliriz derken ne demek istedin. Erdoğan gelirken Türkiye cumhuriyet değil miydi yani?

|
      |
      Thingol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2676 Mesaj
      14 Mart 2019 15:49:08
      Erdoğan gittikten sonra çoğu şey hemen düzelmeyecek zaten, adam akıllı biri gelse bile ona köstek olan çıkmadan bu enkazı toparlaması seneler alır.Erdoğan ve partisi ülkenin altına dinamit döşemiştir.

• Onbaşı
      24 Mesaj
      14 Mart 2019 15:52:44 Konu Sahibi

Evet zaten bir sihirli sopadan kudret dilemek aptallıktır. Şikayet ettiğim mevzuu her zaman Erdoğanlara kapı açık olan bir sistemdeki iyi sandığımız insanlara görev süresince güvenecek olmamız. Sence de bu korkunç ihtimaller silsilesinde suçlu, kişiler midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nonsmoke -- 14 Mart 2019; 15:54:11 >
      |
      |
      fluox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      3215 Mesaj
      14 Mart 2019 16:06:11
      Kimin geldiğine bağlı olarak değişir bu durum. Daha beteri de gelebilir daha iyisi de. Ha istese kendisi de düzeltir meseleleri o ayrı.

Bu arada yazdıklarına göre biraz daha sol/sosyalist bir sistemi destekliyorsun anlaşılan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      24 Mesaj
      14 Mart 2019 16:10:30 Konu Sahibi

Evet kim gelir kim gider bilmem. Sadece insanların bu algısı bana çok saçma geliyor. Evet. Şimdiki sistemden daha iyi olduğu aşikar. Bir cennet değil ama.

|
      |
      MRTFR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      3215 Mesaj
      14 Mart 2019 16:22:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Nonsmoke

Evet kim gelir kim gider bilmem. Sadece insanların bu algısı bana çok saçma geliyor. Evet. Şimdiki sistemden daha iyi olduğu aşikar. Bir cennet değil ama.
      Neyin ne olacağı belli olmaz. İkinci Dünya Savaşı zamanında bir Avrupalı olsaydım Avrupa Birliği gibi bir yapının birgün oluşacağına inanamazdım muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      24 Mesaj
      14 Mart 2019 16:24:29 Konu Sahibi

Haklısın hocam. Yarını tahmin edebiliriz. Göremeyiz.

|
      |
      MRTFR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Onbaşı
      20 Mesaj
      14 Mart 2019 16:37:24
      Ayan beyan yapılan adaletsizliklerin azalacağı kesin emin ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdianelka42 -- 14 Mart 2019; 16:42:31 >

• Binbaşı
      1665 Mesaj
      14 Mart 2019 16:40:44
      Hiçbirşey düzelmeyecek. İnsanların %5 ini çık geri kalan çöp. Sürüyü güden kişiler değişebilir ama sürü aynı sürü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muradisdan -- 14 Mart 2019; 16:41:22 >
    • Teğmen
      231 Mesaj
      14 Mart 2019 16:45:13
      Akıl seviyesi bu kadar düşük yobazlarla dolu canım ülkem türkiye bunu fazlasıyla haketti.

• Onbaşı
      24 Mesaj
      14 Mart 2019 16:45:53 Konu Sahibi

Bilebilir miyiz bilmiyorum. Ama ürettiği malı almaya parası yetmeyen fabrika işçileri bitmeyecek.

|
      |
      erdianelka42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1645 Mesaj
      14 Mart 2019 16:48:24
      Lidere bağlı olmayan güçlü kurumlar geri gelmeli, demokrasi ortamı tekrar sağlanmalı, güçler ayrılığı kalın çizgiler ile tekrar ayrılmalı, basın özgür olmalı, devlet hesap sorulabilir olmalı, siyasetin ayrıştıcı dili düzeltilmeli... yaz yaz bitmez.

Bunlar olursa olur, ama bunlar Erdoğan varken maalesef olmaz. Çünkü yönetim ve devlet anlayışı bu değil...

• Yarbay
      17337 Mesaj
      14 Mart 2019 16:59:07
      bütün kabineyi JAPON'lardan yapsan bile 15 YILDAN aşağı kaldıramazlar ülkeyi ayağa

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <
    • Binbaşı
      1045 Mesaj
      14 Mart 2019 17:01:19
      Düzelecek bir şey bırakmadı. Günden güne ortaya çıkacak enkaz dahi eriyor.
      Hiç olmazsa arta kalanları çocuklarımıza bırakalım diye GİTSİN YETER.

• Çavuş
      81 Mesaj
      14 Mart 2019 17:07:44
      Adamlar ülkeyi sardı altında üstünde her yerdeler bunu temizlemeye şuanki adayların ömrü yetmez

|
      |
    • Yarbay
      4342 Mesaj
      14 Mart 2019 17:33:48
      Boş konu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "
    Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.