Şimdi Ara

insanlara ölümü hatırlatıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beni görenlere mutsuzluk cansızlık kararsızlık verdiğimden insanları soğutmakta üstüme yok. cünkü hayatta kalmayı değil nihai sonu ölümü hatırlatıyorum. kel kafam da parlıyor belki bu da rahatsız ediyor olabilir. bakışlarımla insanları kaçırdığım da var tabi. yüz mimiklerimi aylardır kullanmıyorum mesela. sırf bu yüzden yüzüm düşmesin diye yüz egzersizleri yapıyorum. ama sosyal anksiyete hala bitiriyor. doktor cipralex verdi 15 mg. rexapin de var. herkesin içinde hiçkimseyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazotçu -- 22 Ekim 2019; 18:0:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Öleceğimi bilmek o kadar değişik ki. Öldüğümü hep 3. şahıs gözüyle düşünüyorum yani cesedimi görüyürum, rüyalarda, hayallerde hep öldüğümü anlıyorum ama gerçekte öldüğümü bile anlamayacağım. Çok garip gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F7CE7F94C

Öleceğimi bilmek o kadar değişik ki. Öldüğümü hep 3. şahıs gözüyle düşünüyorum yani cesedimi görüyürum, rüyalarda, hayallerde hep öldüğümü anlıyorum ama gerçekte öldüğümü bile anlamayacağım. Çok garip gerçekten.
    Belki hiçbir zaman anlamayacagiz öldüğümüzü, tıpkı rüyada iken onun içinde olduğumuzu anlamadığımız gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben artık sadece ölmek istiyorum daha öncede 14 tane hapla intihar ettim ama genede ölmedim bende de anksiyete hastalığı var hep insanlar yüzünden böyle oldu hep mutsuzum bir kere bile yüzüm güldüğünü hatırlamıyorum insanlara olan duygularımı öylesine öldürdüler ki artık kimsenin yüzünü görmek bile istemiyorum her şeyi zamana bıraktım artık insanları kafama takmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebiqboss -- 22 Ekim 2019; 18:51:13 >
  • thebiqboss kullanıcısına yanıt
    Onca ölmesi gereken kötü insan hala yaşıyorken. Biz de o zaman onlara inat yaşayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F7CE7F94C

Onca ölmesi gereken kötü insan hala yaşıyorken. Biz de o zaman onlara inat yaşayacağız.
    aynen hocam hayat tüm kötülüklere rağmen genede yaşama tutunmamız lazım.
  • Hocam insanlar gercekleri dogrulari sevmez. Ama tutup da yeni cocugu olan birine oleceksin demek insanin hosuna gitmez cocugunu birakip olecegini dusunmek zor gelir. Yada cocugun olecegini dusunur bu da zor gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.