Şimdi Ara

İnsanlara güvenemeyecek miyiz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sorun yok hocam, sizlerle paylaşmak önemli olan.
  • reodentreomantik R kullanıcısına yanıt
    Zaten doğru olan olması gereken bu, benim başıma gelen bu forum için alışılmamıştı, paylaşmamın sebebi bu kişileri eleyelim, sizlerinde başına gelmesin aynıları..
  • Yanlış gönderdim diyin bankaya. Adamı telefonla arayıp(banka arayacak) rızası olursa paran iade edilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahran -- 24 Nisan 2017; 10:35:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahran B kullanıcısına yanıt
    Bankaya dolandırıldım dedim, incelemeye aldılar ama rızası ile geri ödeyeceğini sanmıyorum.
  • Olum gel bura kırmızı şortli

• Buraya gelir mi bilmem ama bu akılla kısa zamanda içeri girecek..
  • ayyldzmurat A kullanıcısına yanıt
    abi kesin sonuç çıkar mı? ilgilenmezler diye düşünüyorum

• rixeos R kullanıcısına yanıt
    Sağolsun sizin gibi yazan, paylaşan çok arkadaş oldu, Yetkililer çok ilgiliymiş, 200 lira için 4 yıl hapis ve 800tl ceza verilmiş benzer bir dolandırıcılıkta.
    benimde başıma geldi abi ondan sordum abi. öyle zoruma gitti ki 100 liranın derdinde değilim pek. hakkımı helal etmiyorum, bir insan başkasının ona hakkını helal etmeme azabı ile nasıl yaşar? vicdanı nasıl rahat edebiliyor? insan içine nasıl çıkıyor çok garipsiyorum. ama kesin bir sonuç çıkacağını da pek sanmıyorum sizin için ama emin değilim nasıl hallediyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ayyldzmurat

Bankaya dolandırıldım dedim, incelemeye aldılar ama rızası ile geri ödeyeceğini sanmıyorum.

O zaman para adamın hesabına ulaşmışsa anca mahkeme yolu ile alabilirsiniz, rıza vermezse.

• nefes alan iki ayaklıların hiçbirine güvenilmez. tecrübeyle sabit oluyor böyle böyle.
  • bu adam bu eski hesapları nasıl temin ediyor acaba... adam her gün başka nickle birilerini dolandırıyor, adminlere yazıyorsun adamlar oralı bile değil!!! hala dolandırıcılıkta kullanılan nikler açık..
  • Ya eski hesaplari hackliyorlar ya da birileri yardim ediyor, hem admine hem destek bolumune yazdim ama tik yok 😔 tek yaptiklari yanlis yerde konu acilmis diye silmek oldu. Bu hirsizlarin hesabini kapatmayanlarda bu kadar kabahli haklisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayyldzmurat -- 24 Nisan 2017; 18:7:55 >
  • rixeos R kullanıcısına yanıt
    Sorun para değil; aptal yerine konmak, maksat baskalari da bu serefsize yem olmasin, yanina kar kalmasin.sende ara hakkini dilekce ornegini gondereyim ver savciliga, dekontla birlikte. adamin adresi tc kimligine kadar her sey var elimde.Gör bak nasil oluyormus hak yemek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayyldzmurat -- 24 Nisan 2017; 18:7:16 >
  • İNSANLARA GÜVENMEYİN SIĞINACAĞINIZ SAVCILIKTIR.
    bu bilgilere nasıl ulaştınız? ne yapacaksınız bu bilgileri öğrendiğinize göre peki

• Zaten hesabina havale ettim, ad, soyad, hesap no kendisi verdi. Cumhuriyet savciligindaki dilekceye ekledim, adaletten kacamayacak.her seyi biliniyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.