Şimdi Ara

İnsanlar Neden iPhone lara O Kadar Para Saçıyor? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
0
Favori
9.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kere kullandıktan sonra cevabı kendin bulursun uygun fiyatlı modellerinden alıp bir dene bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle diğer telefonlarda iPhone a göre pek de ucuz değil.

2. Madde uygulamaların iOS te farklı olması, ciddi ciddi her iki sistemde fotoğraf uygulamaları kullanan varsa bilir iPhoneda net farklar oluyor.

Mobil fotoğrafçılık benim için önemli, video render bile alıyorum. Pc kullanmadığım için. Yani boş yapmayın arkadaşlar kullanmak isteyen fotoğraf kalitesini vs beğenen kullanır.

Ha sadece facebook whatsapp için iphone alanlar var onları ben de anlamıyorum.

• Türkçe'de (Yanlış)
    Türkçede (Doğru)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İmzanizdaki telefona göre konuşmam gerekirse sırf servis kalitesi için bile Apple alani anlarım. En azından bozuk telefona saglam raporu yollamak yerine yenisini yollarlar.

Muhtemelen belli oluyordur C4 konusundaki mesajlarımı da gördüyseniz servisten çok çektim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arv3lo

quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

iPhone lere

LERE

LERE

Arkadaş doğru kullanmış. Birşeyin doğrusunu bilmiyorsan ders vermeye çalışma. Türkçede yabancı harflere ek gelecek ise yazılışına göre gelir.
    Düzenleme : Türkçe'de yazmışım, düzelttim. Alışkanlık.

Birşey-->Yanlış

Bir şey-->Doğru

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Hocam servis konusunda haklı olabilirsiniz ama 1500 den fazla etmeyecek telefona 5000 tl vermek ne bileyim garip yani

• Mavi-Ay kullanıcısına yanıt
    Uygun fiyatlı bir modeli yok ki :D Tamam 5s var ama onun da ekranı çok küçük, yine de ben almayayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. eneox

quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

İphone 7 kardeşim bastım parasını peşin aldım. Piyasadaki en iyi telefon. Çekemeyen anten taksın.

iphone 6 yetmiyomu arada pek fark yok 8 çıkınca alsaydın bence en azından fark olurdu ben 9 cıkınca alacam belki ışınlanma özelliği gelir

Hocam ilk defa iphone aldım 7 olsun dedik.8 çıksın onu da alırız paramız var çok şükür.

• quote:

quote:

quote:

İphone 7 kardeşim bastım parasını peşin aldım. Piyasadaki en iyi telefon. Çekemeyen anten taksın.

iphone 6 yetmiyomu arada pek fark yok 8 çıkınca alsaydın bence en azından fark olurdu ben 9 cıkınca alacam belki ışınlanma özelliği gelir

Hocam ilk defa iphone aldım 7 olsun dedik.8 çıksın onu da alırız paramız var çok şükür.

hocam biraz para verir misiniz iphone yeni taksit geldi ödeyemiyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensdgn005

Apple ı fanboylar zengin ediyor ne derseniz deyin fark ettiyseniz yeni model Apple telefon alanlar genelde bir önceki modelini de almıştır çünkü artık kendine Apple a bağlı hisseder almalıyım der. Bu insanların zekadan mahrum olduklarını düşünüyorum. Neden alıyorsun deyince abi çok kaliğteğğli yhaaaa, üstelik bunu diyen insanların çoğu asgari ücretle çalışıyor. Evet kabul ediyorum Apple kaliteli hatta android de Apple Music kullanıyorum ve oldukça memnunum ama yukarıdaki belirttiğim insan tipinin(forumdakilerin çoğu) aklında birkaç tahtasının eksik olduğunu düşünüyorum

Bende iPhone kullanıyorum ve haklısınız bazı dediğiniz tipte insanlar var özellikle kızlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Tabiki de beni ilgilendirmez kimin ne yaptığı ama o kadar çok telefon varken neden iphone lara o kadar para saçmayı tercih ediyorlar ne özelliği var da bir telefona 5000 tl gibi uçuk paralar vermeyi tercih ediyorlar onu merak ettim ben. Zengin olsam yine gidip te iphone almam

İlla ki 5000 vermen gerekmiyor ,fikrini desteklemek için bu kadar mübalağa etmene gerek yok 2000 e iphone 6 64 gb aldım geçen sene ve olağanüstü bir durum olmadığı sürece daha nice seneler rahatça kullanmayı düşünüyorum.Uzun süreli kullanımda sistem bana sorun yaratıcak mı ? -hayır

Neden iphone sorusunun cevabı da bu kadar basit.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam biraz para verir misiniz iphone yeni taksit geldi ödeyemiyom

Ayıpsın hocam hesap numarası PM

• Çünkü milletin androidden anladığı zamzung, lg, general mobile. Ha bunlardan lg ve general mobile kötümü ? Fiyatına göre iyi telefonlar ama artık kalitesiz komponenttenmi dersin işciliktenmi dersin telefon bir süre sonra yavaşlıyor fakat nexus kullanan, sony, htc kullanan iphoneye yada diğer dandirik androidlere dönüp bakmıyor bile

• quote:

Orijinalden alıntı: STR Priest

550 dolara almıştım 2.5-3 yıl önce hala kullanıyorum bence iyi yani telefondan ne beklersin başka

Aynen bende. Hala süper performans.

• iphona'a saçtığım yetmezmiş gibi birde macbook a saçtım. Uvv beybi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yurdum insanı aç göz.Her şey en iyisi olsun ister.Hava atmak amaç başka bir şey değil.
  • Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    Zaten 5000 abartılı bir rakam. Su anki düşüncem değişmezse asla bir iPhone almam ancak alana da saygim var. Bu da aldığım bir yanitla alakali.

Kisacasi kendim kolay kolay almam -ki su an en iyi ihtimal 3000 bu rakami vermem de pek mümkün değil- ama alana da hele ki geliri yerindeyse saygım var. Beğenir alir cok da sorgulamamak gerek.

• Gidip iPhone'u 5 bin tl tek fiyatla çıkıyor gibi karalamak neyin nesi anlamadım? ben küçük cihaz seviyorum ve 2bin tl ye SE almıştım yazın halada kullanıyorum kullanmayada devam edeceğim cihazda sıfır problem var, cayır cayır çalışıyor fiyat olarakta androidler gibi aşırı değer kaybetmiyor ikinci el piyasası iyi. Daha bir çok neden sayabilirim eski android kullanıcısıyım yıllarcada androidi savundum ama hata yaptım ben böyle düşünüyorum en azından. Başkası android iyi der ona göre süperdir bir şey diyemem.

• Benim düşüncemi satırlara döken bir paragraf olmuş resmen, ağzınıza sağlık

• Ay sonunu zor getiriyorum diyen bir çok tanıdığımın son model Iphone ları var.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.