Şimdi Ara

İnsan polemikten neden keyif alır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 haftadır bir forumda knight bölümüne takılıyorum. Önce yeni server gelecek gelmeyecek diyenler birbirine girdi adamın biri gelirse şişeye otururum falan dedi. Sonra 2 server gelecek dediler daha açılmadan bunlardan birinciyi seçecem diyenlerle ikinciyi seçecem diyenler birbirine girdi. Sonra oyuna geri dönenler oynayabilmeleri için ayda 500 lira para vermeleri gerektigini fark etti zenginler fakirler kavgası çıktı.

Fark ettim ki polemikler keyif veriyor oyunu oynamayacak olmama rağmen her gün bir cephede savaşıyorum. Girdim oyunun haline baktım adamlar harbiden her ay 500 lirayı oyun şirketine veriyor charlarına da 100.000 liraya kadar para basmışlar(kredi çeken bile var) ki oyunda polemik yaptıkları düşmanları ezip rezil edebilsinler. Oyunda düşmanının abisini fetöden şikayet edip memurluktan attıran bile var, düşmanının faceinden kız akrabasını bulup kızı ifşaladığını iddia eden bir eleman var. Nedir bu polemik aşkı arkadaş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çünkü insan sosyal bir hayvandır.
  • maga bee
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

çünkü insan sosyal bir hayvandır.
    Yabancıların oynadıgı oyunları oynadım oyuncular arası polemik yoktu hatta herkes birleşmiş oyun yönetimini eleştiriyordu. Oyuncular kendi arasında para toplayıp ödüllü turnuvalar düzenliyordu sıfır polemikle. Oyun yönetimi oyunun fps sorununu düzeltmek yerine -üstünlük sağlamayan-skinler çıkarıp para kazanmaya uğraştığı için herkes birleşip oyunu bıraktı. Yarısı aynı ekiple overwatch geçti yarısı başka oyunlara. Oyunun adı: Dirty Bomb.

Bu adamlar asosyal hayvan mı? Bizim ülkede fps oyunlarında bile para basan üstünlük sağlıyor. Cs’de Pubg’de para basanın basmayanı kestiğini düşün yabancıların hiçbiri oynamaz. İnsanın yapısıyla alakalı degil bizim memleketin insanıyla alakalı bir sorun. Hatta memleketin insanıyla değil bu para basıp adam kesen polemik yaratan adamların %80i parayı bulmuş ak partili ailelerin cahil çocuklarıdır.

• Stoa kullanıcısına yanıt
    çünkü onların hayatı sanaldan ibaret değil. bizim insanımızın hayatı sanal dünya olduğu için orada tartışıyorlar , gülüyorlar , kavga ediyorlar.

ama reelde somurtkan , korkak , sessiz , egoist takılıyorlar.

sen kendini reelde ifade edemezsen sanaldan ifade edersin. youtube'daki yorumlardan bile anlarsın durumu. bizim insanımız konuşmuyor. dolayısıyla konuşma ihtiyacını yani kendini ifade etme ihtiyacını sanaldan gideriyor. gavur ise konuşuyor. ha tabi gavurlarda da asosyal , psikolojik sorunları olan loser tipler var ama azınlık durumunda.

bu gözler haxball'da felsefe odası gördü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

çünkü onların hayatı sanaldan ibaret değil. bizim insanımızın hayatı sanal dünya olduğu için orada tartışıyorlar , gülüyorlar , kavga ediyorlar.

ama reelde somurtkan , korkak , sessiz , egoist takılıyorlar.

sen kendini reelde ifade edemezsen sanaldan ifade edersin. youtube'daki yorumlardan bile anlarsın durumu. bizim insanımız konuşmuyor. dolayısıyla konuşma ihtiyacını yani kendini ifade etme ihtiyacını sanaldan gideriyor. gavur ise konuşuyor. ha tabi gavurlarda da asosyal , psikolojik sorunları olan loser tipler var ama azınlık durumunda.

bu gözler haxball'da felsefe odası gördü.
    Ahahahah :D Cidden ciddi sorunları olan bir milletiz. 10 yıl önce internet kullanmayayım diye eve internet almazlardı internet kafede yaşardım bu yüzden çok dayak yediğim de oldu şu an hiçbir sosyal medya hesabım yok ailemin hayatı interneti olmuş babamın feyste instada 4haneli takipçisi var annemin elinden telefon düşmüyor. Geçen kardeşim sınava çalışsın diye benim üstüme olan interneti kapattım akşam kablonetten aradılar bizimkiler yeniden bağlamış :D Bunlar eğitimli insanlar bir de on yıl önce tiyatro sinema giden kitap okuyan kültürlü insanlardı çomarların şu an ne hale geldiğini düşünemiyorum bile :D

• Bunu hayatın her alanında göreceksin nedeni insanımızın genelinin ultimate seviyede gerizekali olması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir nevi masturbasyondur çünkü tatmin olmak istiyor karşısındakine karşı onun açısından öne geçtiği her şey ona haz veriyor bu tip insanlar genelde kıskançtır kendisinden başkasının başarılı olmasını çekemezler tebrik etmek takdir etmek diye bir kavram bunlar için yoktur bir çoğu loser dır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.