Şimdi Ara

insan kaç yaşına kadar uzar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
7.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • insan kaç yaşına kadar uzar? şuan 16 yaşındayım 1.77 boyum 1.82 olsun istiyorum olur mu ki ileride ?biraz boy kompleksim varda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metrafor

benim bildiğim erkekler 32 yaşına kadar uzar

22ye kadar uzar erkekler, 18de yavaşlar ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atalay`

quote:

Orijinalden alıntı: Metrafor

benim bildiğim erkekler 32 yaşına kadar uzar

22ye kadar uzar erkekler, 18de yavaşlar ama

egzarsizlerle 1.80 -1.85 arası yapabilirmiyim
  • herşeyi devletten bekleme , süt iç et ye lifli gıdalar tüket body yap
    protein ve kalsiyumu sağlam tüket
  • Benim de hafiften takıntım var aslında Yaş 18 boy 170 uzatmak için tavsiyelerinizi bekliyoruz :D
  • 167 boyum var daha ne istiyorsun oğlum üzülüyorum hatırladıkça ya
  • Asıl büyüme 16 - 17 de bitiyo ama 21 e falan kadar devam ediyo 1.80 i geçersin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Player 1

herşeyi devletten bekleme , süt iç et ye lifli gıdalar tüket body yap

Hocam vücut yapmak boy uzamasını durdurur bilginiz olsun .
  • quote:

3 aydır yapıyorum dostum dediğin şeyleri .boy uzması durmaz inş
  • erkekler 21 yaşına kadar uzar. 17de en fazla 3 cm alırsın. yaş ilerledikçe bu azalır.
  • Günde 8 bardak süt 2 paket peynir bitirirsen 25 yaşına kadar rahat 179 olursun . Garanti . Denenmiştir..
  • ben 17 yaşındayım 1.73 boyundayım acaba 1.80e ulaşır mıyım :?
  • Eğer yaşınız 16 veya 17 ise hem basketbol oynayın hemde vücut çalışın .Hem daha çok boyunuz uzar hemde vücut çalışabilirsiniz . Facebook onaylı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay_R

quote:

sen ne diyin la değişik
  • Body boy uzatır diyende haklı uzatmaz diyen de haklı. Body nin çeşitleri vardır kendi içinde. Bazısı şişmek ister bazısı güzel atletik bir vücut ister bazısı da der ki boyum uzasın. Boy Body le nasıl uzatılır . Öncelikle ağırlık kaldırmak boy uzamasını kesmez ama yavaşlatır. Sen Fitness centera gittiğinde barfix ayarında olan vücudu baskıya maruz bırakmayan gevşeten ve esneten aletlere yönelmelisin bence. Ama benim sana tavsiyem yüzme olur. Yüzme en doğal şekil de en güzel vücudu oluşturan spordur. Gerçekten vücudun sağlam bir yapı oluşturur ve kasların kolay kolay erimez vücut şeklin kolay kolay da bozulmaz. Her mevsim denize giremeyeceğimiz için ( Yazın Kuzey Yarım Kürede , Kışın Güney Yarım Küre de kalıyorsan iş değişir :D ) iyice araştırdığın hijyenik bir olimpik havuzu tercih edebilirsin. Haftada en az 3 kere gitmeni tavsiye ederim. Yüzme antrenmanları olarak detaylı bilgiyi ve tekniklerini istersen sana PM atarım. Ayrıca 21 yaşındayım uzar mıyım gibi sorular var evet uzarsın!! Ama şöyle uzarsın . Vücut günümüz koşulların da masa başında pc başın da kambur yürümeyle eğrilir. Omurların arası daralır ve boy ufalır. Ki bu alışkanlık genel de küçük yaşta başlar. Vücudu esnetecek güzel hareketlerle , dik oturma ve dik yürümeyle vücudun sahip oldugu gerçek boya bir kaç ayda ulaşabilirsin.( Ekstra 3-4 cm ) Bu yöntem boyunu ekstra uzatmıyor sadece potansiyel boyunu geri kazanıyorsun. Fakat bunu devam ettirmek için dik yürümeye ve dik oturmaya dikkat etmek gerekli. Ayrıca kambur yürümek ve oturmak büyüme çağında ki bir çocuğun da boyunun uzamasını engeller.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonreis.

Günde 8 bardak süt 2 paket peynir bitirirsen 25 yaşına kadar rahat 179 olursun . Garanti . Denenmiştir..

8 bardak süt mü ? Oha la

Bi aralar günde 1 litre içmeye çalışıyordum acaip gaz sorunu yaşadım ve içmedim bi daha nasıl dayanıyorsunuz bu kadar ?
  • Dilerseniz Boy uzatma teknikleri ile ilgili detaylı bilginin yer aldığı blogu ziyaret edin. Boy uzatma ile iligli Faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sorunuzun cevabı da buradaki yazıda yer alıyor >> Erkeklerde boy uzaması kaç yaşına kadar sürer
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgs0

quote:

Orijinalden alıntı: Sonreis.

Günde 8 bardak süt 2 paket peynir bitirirsen 25 yaşına kadar rahat 179 olursun . Garanti . Denenmiştir..

8 bardak süt mü ? Oha la

Bi aralar günde 1 litre içmeye çalışıyordum acaip gaz sorunu yaşadım ve içmedim bi daha nasıl dayanıyorsunuz bu kadar ?

ben 1 haftadan fazladır 1 litre süt içiyorum günde. ilk zamanlar ishal falan oldum da şimdi ara ara oluyor ama güzel.

• cevapalr için teşşekürler bu arada body boy uzatmasına engel değil 4 cm uzadım 3 ayda inş aynı hızda devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay_R

quote:

body ye başlamadan önce 165 idim şimdi 175
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.