Şimdi Ara

İnsan aşık olurmuş

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
14
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İnsan aşık olurmuş
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    224 Mesaj
    Yds sınavı varmış girdik sınıfça dershane sınavı.Geçtim ben sırama oturdum eğleniyoruz gülüyoruz.Yanıma bir kız oturdu sınav başlayınca geç gelmiş biraz.Neyse ben kopya muamelesi görmiyim diye bakmıyorum kıza ama çok hoş geliyor görmeden bile.Neyse ben verdim sınav kağıdımı 1.3 saatte çıktım bi sigara yaktım arkadaş geldi muhabbet sohbet.Zıng bi arkadaşım aradı onla muhabbet ediyorum.Kafamı çevirdim kızı gördüm böyle şaşırdım kendimi beynim çıktı girdi sanki.Melekler gibi bir şeydi abi.Bakışıyorduk neyse ben kendimi bozmadan kızı takmıyormuş gibiyim.15-20 dakka böyle geçti gidip konusıym dedim bari olcaksa kaderde varsa olsun.Tam gitcem telefonu kapattım baktım araba geldi 2 kız gittiler arabayla.Arabaya girmeden baktı gülümsedi.Olay pazar günü olup aklımdan hala daha çıkmıyor kız.

Trollemeyelim lütfen sorucağım şey dershane sonuçları bu Cumartesi açıklanıyor ve 500 kişi katılmış bizim girdiğimiz yerden.Kız 2 yanımda oturuyordu ve yaşar üniversitesinde girdik sınava.Salon girişinde kağıt asmışlar yerimizi ordan öğreniyorduk.Cumartesi gitsem dershane müdürüne böyle böyle bir mesele var atılmadıysa alabilir miyim veya giriş yapan 500
    kişi arasından bakabilir miyim felan desem nasıl olur ? Yada ne yapmam lazım akıl verin

Not: CSB değildir.
    DipNot: 18 yasına giriceğim ve hiç aşık olmamış hatta sevmemiş biriyim.
    YerinDibiNot : Öğüt verin canlarım twitter facebook aramadığım yer kalmadı ismini bile bilmiyorum.Kıvırcık diye aratıyorum twitterdan öyle diyim durum vahim.

|
    |

• Yarbay
    14406 Mesaj
    ben de ilk 17 yaşında aşık olmuştum. "vay bee gerçekten varmış aşk" tarzı düşünceler oluşmuştu kafamda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Listeyi isteyeceksen geçerli bi sebep bulmalısın bu yazdıklarını adama anlatırsan vermez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ParliamentNightBlue -- 7 Ocak 2014; 5:40:27 >

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Güneşin doğuşunu yakalayamazsınız. Yağmuru durduramazsınız. Suları durgunlaştıramazsınız. Havayı temizleyemezsiniz.
    Hayatta kalma arzusunu hafifletemezsiniz. Şartlar için pazarlık yapamazsınız. Çağrıyı göz ardı edemezsiniz. Neden isteyesiniz ki?
    Doğa evcilleştirilemez. Onu böyle kabul edin!
  • Teğmen
    224 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ParliamentNightBlue

Listeyi isteyeceksen geçerli bi sebep bulmalısın bu yazdıklarını adama anlatırsan vermez

liste istiycem dedim de sınava kayıt yaptırırken kimliği istediler fotokopi aldıklarını sanmıyorum.O işte yalan heralde hatırlasam hatırlasam yüüznden hatırlarım.
    Sınav açıklandıgı gün oglenden aksama kadar dershane önünde mi beklesem

Orijinalden alıntı: TEHET

O hoslanmadir. Insan tanimadigi kisiye nasil asik olur ki?

18 yasına daha yeni basıyorum.Düşün yani aklı dürtüleri kaç yıldır yerinde bu insanın.Ben hep saçma bakmışımdır aşkmış meşkmiş ne gerek var felan.Hep aşk yalan aşk şöyle aşk böyle der dururdum.Kaç aylık sevgililerim oldu öyle çıkıp ayrılıyorduk bi duygu hissetmiyordum.Bir kere görmüşsün göz göze gelmişsin, konusmamıssın ve aşık oluyorsun.Dediğin gibi saçma geliyor ama ben buna isim veremedim TEHET ...
    |
    |

Orijinalden alıntı: Legend Coder

quote:

Orijinalden alıntı: ParliamentNightBlue

Listeyi isteyeceksen geçerli bi sebep bulmalısın bu yazdıklarını adama anlatırsan vermez

liste istiycem dedim de sınava kayıt yaptırırken kimliği istediler fotokopi aldıklarını sanmıyorum.O işte yalan heralde hatırlasam hatırlasam yüüznden hatırlarım.
    Sınav açıklandıgı gün oglenden aksama kadar dershane önünde mi beklesem

İşin zor yak bir sigara daha

|
    |

• Yarbay
    7491 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

O hoslanmadir. Insan tanimadigi kisiye nasil asik olur ki?

hiç aşık oldun mu
    |
    |
    _____________________________ F.C Krasnodar
    Dh şarkı yarışması kazanan parçalar
    Быки, горожане
  • Çavuş
    48 Mesaj
    -aşk nedir?
    +gökyüzündeki yıldızları say anlarsın.
    -sonsuz mu?
    + hayır zaman kaybı.

Oraya git ve bütün gün bekle. Beklemezsen sonra pişman olma diye diyorum. Niye beklemedim lan bütün gün? deme kendine. Aşk zaten zaman kaybı.

|
    |
    Apple iPhone 5 / Apple iPod nano 6 / MSI GE60-414XTR / MONSTER® Q63MS-16F34 15.6 (16 Ram-120Gb SSD-GTX670M-i7_3610qm)/ Senheisser cx 200 sII / Sony Mdr-PQ2 / Sony NWZ-B172 /Canon 70D 18-135 IS STM / TurtleBeach EarForce Spectre COD Ghosts Limited Edition /
  • Binbaşı
    1644 Mesaj
    Dershane sınavına neden Yaşar'da giriyorsunuz la

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

Dershane sınavına neden Yaşar'da giriyorsunuz la

hocam 500 kişi katıldığı için sınav yaşar üniversitesinde yapıldı.

Asansörler buglı sanırım -1 felan
    |
    |

Guzel kiza güzel diyorum ama içim hic böyle hos olmuyor asik olamiyorum kısacası biktim bu durumdan

Allahim banada nasip et ama karsilikli olsun.

Orijinalden alıntı: bjk__murat

Ahh ahh keşke banada olsa

Guzel kiza güzel diyorum ama içim hic böyle hos olmuyor asik olamiyorum kısacası biktim bu durumdan

Allahim banada nasip et ama karsilikli olsun.

"Aşkın değeri karşılıksızken anlaşılır" Şarapcı bi abimin sözüydü
    |
    |
    |
    |

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 - LTE [ N9005 ]
    • Üretim Planlama Mühendisi • FENERBAHÇE • Polonya-Erasmus • Asus N55S Kullanıcısı •
    Şimdi Çatı Katında İnziva VaktiHer aradığınızı bulabileceğiniz mükemmel bir site • Online Gamer •
    Hey sen! Üşengeç değilsin, sadece mutsuzsun ve mutsuz insanlarda yorgun olur. Hiçbirşey yapmak istemezler...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.