Şimdi Ara

İnşallah trigonometri ve geometriden elerler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çünkü o konularda zaten bilgim çok kısıtlı kolay gelse bile yapamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bimin aystiisi -- 5 Haziran 2020; 21:41:39 >

• Hocam inşallah demiyorum ama bence öyle olacak çok konu açtım linçlendim amabenim de görüşüm o yönde
  • trigodan parabolden analitikten elediler bu millet nerden üniye gidecek çok abartıyonuz
  • inş hocam yapamadığım konular zaten trigo ve geo . logaritma diziler fonksiyonlardan kolay çıksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c keyfi bir sabittir -- 5 Haziran 2020; 21:18:17 >
  • Sadece geometri olursa 10numerato olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: c keyfi bir sabittir

inş hocam yapamadığım konular zaten trigo ve geo . logaritma diziler fonksiyonlardan kolay çıksın
    İnşallah hocam ben de öyle istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bimin aystiisi -- 5 Haziran 2020; 21:40:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: c keyfi bir sabittir

inş hocam yapamadığım konular zaten trigo ve geo . logaritma diziler fonksiyonlardan kolay çıksın
    Böyle sınava mı girilir kardeşim ya çıkacak bütün fonksiyon log soruları hardcore çıkarsa çünkü daha ösym zorlamadı bu konulardan.Emin ol çok zor sorabilir ösym.
  • Polinomdan sağlam gelecek

• Fonksiyon orta seviye analitik orta seviye gerisini istediği kadar zorlasalar mükemmel olur

• Analitikten zorlayacaklar diye tahmin mi olur zaten asıl ayt geometri konusu analitik. Gidip de üçgenden zorlamaları saçma olur
  • İnş pkobdan elerler hiç yapamıyom

• hepsini yapıyorum hangisinden zorlarlarsa zorlasınlar
  • İnşallah pkob dan elerler

• 1- gerçekten bu konuyu çok abarttınız

2- çok büyük ihtimalle geçen seneden farkı olmaz

eleyecekleri yer varsa net 1. trigo

2.fonksiyon-parabol-polinom bunlardan en az biri mutlaka

3. geçen sene kümelerdi bu sene de bir tyt konusu (yine kümeler olabilir)

geodan da :

klasik analitik , çember-daire , katı cisim eleyici bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adisdasdadas -- 6 Haziran 2020; 0:25:44 >
  • 2019dan çok farklı olacağını düşünmüyorum

• 2018 mat+2019 geo gibi gelir sinav fazlasini beklemeyin.Bu sene sinav zorlugunu belirlemede osym sinav hazirlama ekibi degil siyasi faktorler etkili olacak. 2021de buyuk ihtimalle erken secim var ve 2000 sonrasi nesilden zaten oy cok az aliyorlar.Sinav ona gore gelecektir(Bu iyi bir sey degil tabiki de bir de bunu malumlara anlatin). TYT suresi uzamasi mesela cok sacmaydi ama sandikta gorusuruz tagi gundem olunca gece yarisi aciklandi. Zaten tyt'nin olayi minimum surede maximum net yapmaydi.

Neyse cok uzattim dedigim gibi zor bir sinav beklemiyorum 2018-2019 ayarinda olur.

• analitik parabol polinom trigonometri hepsinden eleyici soru bekliyorsunuz arkadaşlar maşallah.Dediğiniz gibi olursa matematiğin olmayan yapılabilirliği 5 kat azalır sınav seviyesinin çok oynayacağını düşünmüyorum.Gene 3-5 eleyici soru sorulur devamı çalışan herkesin yapabileceği sorular olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.