Şimdi Ara

İNŞALLAH KOMÜNİZM GELİR HERKES MUTSUZ OLUR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bunlarin sadece 56 milyon tanesi dolar milyoneri

İdris ustaya bakin havuzlu evi ve 2 arabasi var ama mutsuz çünkü dolar milyoneri olmayan 7.8 milyar insan mutsuz olmak sürünmek zorundadır sürekli köle gibi çalışıp ter dökmek zorundadır

O halde liberalizmin ulkeyi geliştirdiğini bildiğim halde ben mutsuzken o 56 milyon mutlu olmasin diye artik ben de komünizm istiyorum ras al ghulun dedigi gibi justice is balance herkes fakir olsun herkes esit olsun

Bu yeni akima anaşist depresif komunizm adını koyuyorum amac herkesi fakirlikte esitlemek

EVERYTHING BURNSSS!1!1!1!1!!!

İNŞALLAH KOMÜNİZM GELİR HERKES MUTSUZ OLUR

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Milyoner ya da milyarder olunca mutlu olunacak diye bir kural yok ki. Daha çok hırs yapıp mutsuzluğu da artabilir dolar milyoneri olanın. Çünkü hedeflediğine ulaşamaz ve bu da mutsuzluk oluşturur. Elindekiyle yetinebilen ve beklentisiz olan mutlu olabilir genel olarak.

Geçtiğimiz yıllarda gitgide yoğun tüketim toplumu olmamız ve lüks yaşam sürenlere özendiren diziler, herkesi daha çok mutsuz yaptı. Çünkü beklentilerine ulaşamıyor insanlar.

• Ağlama melis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye zaten kapitalist bir ülke değil ki. Komünist bir ülkeye benziyor Türkiye, Stalin zamanında ona yakın olanlar zengin oluyordu şimdi ise Tayyibe yakın olanlar zengin oluyor. İNŞALLAH KOMÜNİZM GELİR HERKES MUTSUZ OLUR 

• Liberallere ülkeyi teslim et parsel parsel satar vatanı :-)

Hem açım dersiniz hem gelecekten umudum yok dersiniz.Faşizmi,liberalizmi savunursunuz.Yazık kafanıza.Daha neyi savunduğunuzu bilmiyorsunuz...

• ne diyosun abicim sen

• Küresel sosyalizm gelecek zaten istemesen de.

• Komünizm gelsinmiş, bak, hele, bak. Herkes eşit olacaksa doktor olacak adamı nereden bulacaksın?
    Her şey devlete ait olacaksa, hiçbir hal ve şartta mal, mülk sahibi olamayacaksam niye çalışayım ki?

Bir otomobile binebilmek için 30 yıl sıra bekleyeceksem, kusura bakma; ama öyle hayat olmaz olsun.

Herkesin mutlu olduğu bir sistem ütopyadan başka bir şey değildir.

Onun için kapitalizm, mevcut sistemlerin içinde en iyisidir. En azından parası olan bir şeylere sahip oluyor.

• yarı komünizm geldi zaten. ötv dediğin kibarca ben yasaklayamıyorum ama sen yüksek refah seviyesinde yaşayamazsın, diğer ülke vatandaşları, alır sende onları seyredersin demek. araba telefon yurtdışı alışverişi sınırlaması vs komünizm gelse hazırız zaten kazandığımızı harcayamıyoruz devlete gidiyor.

• İNŞALLAH KOMÜNİZM GELİR HERKES MUTSUZ OLUR
  • quote:

Orijinalden alıntı: benimkucukbebegim

Türkiye zaten kapitalist bir ülke değil ki. Komünist bir ülkeye benziyor Türkiye, Stalin zamanında ona yakın olanlar zengin oluyordu şimdi ise Tayyibe yakın olanlar zengin oluyor.  

Oyle ulkede yesil komonizm var amerikaya falan da komonizm gelsin onlar da mutsuz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Kitabdar

ne diyosun abicim sen

Bildiklerini corba yapip yaziyor iste bosver

• quote:

Orijinalden alıntı: SUBJECT 101

Küresel sosyalizm gelecek zaten istemesen de.

Cabuk gelsin omg herkes mutsuz olsun yeter

• Belki de çözüm iyice terbiye edilmiş kapitalizm. Bizdeki serengeti cinsi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Navi -- 2 Ekim 2021; 10:52:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

yarı komünizm geldi zaten. ötv dediğin kibarca ben yasaklayamıyorum ama sen yüksek refah seviyesinde yaşayamazsın, diğer ülke vatandaşları, alır sende onları seyredersin demek. araba telefon yurtdışı alışverişi sınırlaması vs komünizm gelse hazırız zaten kazandığımızı harcayamıyoruz devlete gidiyor.

Allahçı komünist parti

• quote:

Orijinalden alıntı: Navi

Belki de çözüm iyice terbiye edilmiş kapitalizm. Bizdeki serengeti cinsi.
    Aga zaten kapitalizm cok adaletsiz

Jeff bezosa hadi 10 asgari ucret verilsin olmadi 20 asgari asgari ucret verilsin de kardesim 100+ milyar dolar sahibi de olmasin ya.

Suan dunya acayip adaletsiz sahiden

• Up

• Yoldaş stalin gel herkesi fakir yappp

• En büyük isteğim bu hakim ve öğrenci aynı parayı alsın aynı yemeği yesin

• AMİİİİİİİİİİİİN KOMONİZM ZENGİNLERİ YOK ETMENİN TEK YOLU

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.