Şimdi Ara

İNŞALLAH 13 HAZİRAN'A KADAR BURADAYIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana iyi davranın çünkü buraya çok sık gelmiyorum konu dışında banlandığım zaman hemen buraya damlıyorum bu arada hepinizi muhabbete bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kütahyalı 77 -- 28 Mayıs 2021; 23:30:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ooo... Tepecikli...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Ooo... Tepecikli...

Buyrun benim

• Arkadaşlar Bayram nasıl gidiyor İstanbul Çekmeköy'den herkese selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Buyrun benim

Alıntıları Göster

hani öyle birini tanımıyodun, hani o sen değildin :) ula müslümanlığın kralının taslıyosun ama yine de yalandan geri kalmıyonuz he :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Celal Şengör

hani öyle birini tanımıyodun, hani o sen değildin :) ula müslümanlığın kralının taslıyosun ama yine de yalandan geri kalmıyonuz he :)

Alıntıları Göster

Artık inkar etmiyorum

• TÜM GENÇLERİMİZİN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINI KUTLARIM

• Arkadaşlar 13 Haziran'a kadar buradayım hepinize saygılar

• Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt
    Soralım madem. İstanbul'da yaşam zor değil mi? Eşiniz çalışmıyordu. 3500 lira ile geçim zorlamıyor mu sizi?

• quote:

Soralım madem. İstanbul'da yaşam zor değil mi? Eşiniz çalışmıyordu. 3500 lira ile geçim zorlamıyor mu sizi?

İstanbul'da yaşam zor ama kiramı babam verdiği için çok şükür rahatım, eşim çalışmıyor, evimiz yıkıldığı için devletten her ay 1150 TL kira yardımı alıyorum bununla beraber maaşım 4750 TL oluyor bu da tam yetiyor

• Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt
    Daha fazlasını dilerim. İyi diyorsunuz lakin nereye kadar? Baba da kira yardımı da bir yere kadar. Sonsuza kadar sürmez ki böyle! Yıkılan eviniz yerine yeni ev yapılacak mı, hakkınız olacak mı?

• quote:

Daha fazlasını dilerim. İyi diyorsunuz lakin nereye kadar? Baba da kira yardımı da bir yere kadar. Sonsuza kadar sürmez ki böyle! Yıkılan eviniz yerine yeni ev yapılacak mı, hakkınız olacak mı?

Kardeş doğru söylüyorsun çok şükür babamın durumu iyi olduğu için bana yardım edebiliyor evimiz 3 sene önce yıkıldı müteahhit ile aslında alakası yok bizimle anlaşamayan 5 ev sahibi var onlar yüzünden mahkemelik olduk anlaşma sağlanmasının bekliyoruz anlaşma sağlanınca inşallah evimizin yapımına başlanacak bu arada seni tanıyalım. Nerede yaşıyorsun ?Örencimisin çalışıyor musun ? Evli misin bekar mısın ? Yaş kaç ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.