Şimdi Ara

İNŞAAT PATLADI SIRADA NE VAR? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
4
Favori
8.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADB55919E -- 1 Ağustos 2020; 18:36:41 >
    Sen hala buralarda mısın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ceng kesin patlayacak makine/endüstri de olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADB55919E -- 1 Ağustos 2020; 18:36:35 >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    he he tamam böyle inanmaya devam et

sen nasıl bilgisayarı küçümsüyorsan ben de cbüyü küçümserim Türkiye`de bilinmeyen üniversite yurtdışında nasıl bilinecek? Bende senin gibi at gözlüğüyle olaya baktığımda cbüyü göremiyorum.
  • https://www.youtube.com/watch?v=VRZf-igO4AQ&feature=youtu.be

%60ı işsiz kaldı silicon vadisinden amerikanın eski gücüne bir daha ulaşamayacapını düşünüyorum

• inşaat patlamaz ülkedeki bütün politikalar inşaat üzerine kurulu. en azından bu hükümet durduğu sürece inşaattan para kazanabilirsin.

herifler konut satılsın diye ekonominin gerçeklerini bile delip faiz düşürüyorlar düşürmeyeni zaten paket servis yapıp dışarı atıyorlar ,

hee ek bir olay libyadaki hafter olayı kapanırsa libyanın inşası büyük ihtimal bize verilecek inşaatçılara gün doğacak hele yakın bir firmada çalışıyorsanız cebiniz bolca dolar görebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-400988AF7 -- 29 Temmuz 2020; 18:50:36 >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Aslında almak zorunda kalacaklar gibi özellikle şu sosyal medya kanunuyla verilerin türkiyede tutulması zorunluluğu gelirse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeopolDedalus -- 29 Temmuz 2020; 19:53:19 >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADB55919E -- 1 Ağustos 2020; 18:36:30 >
  • Hocam başka bir hükümet ülkenin ekonomik yapısını üretim ekonomisi üzerine kurarsa asıl o zaman inşaatçılara gün doğar. Fabrikalar, enerji tesisleri, demiryolları , yönetim ve koordinasyon için yönetim binaları , lojmanlar , limanlar ve bunlarin hepsi için 0'dan altyapı. İnşaat sektörünü konut üzerinden kurmak hem ülke için hem de inşaatçılar için sürdürebilir değil sadece günü kurtarıyor, asıl sektör üretim yapılarına, katkı değer yaratacak yapılar yapmaya başlarsa o zaman asıl gün doğar.Simdilik bu politikalar sürdürebilir değil, üretmeyen bir ülke ne kadar büyüyebilir ki? Elbet bir yerde tıkanır.

• WalterWhite00 kullanıcısına yanıt
    Neye dayanarak makine patladı diyosunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-531C2878A

Diş ondan sonra ise Tıp
    Tip mı?
    Etrafımda her sağlık kuruluşunda ciddi doktor ihtiyacı var 50 seneye patlar evet

• Ceng ama ''Türkiye sınırları içerisinde''
    Diş
  • quote:

Orijinalden alıntı: deütıpicin

eczacılık bence. daha sonrasında da iki üç yıla diş olabilir
    Eczacılık diplomalı esnaflık, eğer iyi bir sermaye yoksa, çevreniz yoksa işiniz biraz zor. Ama bana şuan sorsalar, eczacılık okuyup diplomamı kiraya verip oradan gelen parayla istediğim bölümü sonrasında yüksek ve doktoramı yapar keyfime bakardım. Eczacılık ticaret olduğundan sorun yaşama ihtimali olanlar olabilir, diş öyle değil. Diş te çevre çok önemli, kurumlarla anlaşma yapıp müşteri toplarsan kazanırsın.
  • ThePiraeusHunter kullanıcısına yanıt
    Yakın bir zamanda pratisyen açığı biticek ve TUS insanlar için bir zorunluluk olucak.

• Powerchill P kullanıcısına yanıt
    eskiden patlamazdı örnekleriniz eskiden hocam.. kendi emeğinle biyere gelemiyorsun artık.. tanıdık sermaye veya dus.. mezunlar arttıkça ihtimaller de düşüyor

Ankaratıplı denen narsist ruh hastası saatlik ceng boklamasını tamamladığına göre konuyu kapatabiliriz

Yazık hocam valla sana. Her konuda kendini ispatlama çabası içindesin. Gerek yok. Tıpın da bilgisayarın da önü açık ve insanlık için önemli meslekler. Rahatla biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: melihceliktas

Dünyadan haberim var kankam, insanlar o kadar vasıfsızca bu bölümü istiyor ki anlatamam bu bölüm tr özelinde patlayacak buraya yazıyorum. çok gereksiz mezun vermeye başlayacak bir süre sonra.
    Bölüm patlamaz ama ceng çok popüler diye yazanlar patlar.
    Ceng de işe girmek senin elinde. Üniversite yatmış boş adam mülakatta kendini zaten belli eder o adamlar zaten eleniyor. Hayatlarına başka sektörde devam ediyorlar.yani 10k mezun verse bölüm, şirketler bunların arasından eniyi 1k sını alır. Gerisi internet kafe falan açar.

Ha zannetmeki bu 1k kontenjan ilk 10 Üniversite öğrencileri olur sadece.istersen En iyi okulda ol, birşey bilmiyorsan işsizsin.

Birde şöyle birşey var. Yurtdışına gidenlerin çoğu yeni mezun değil, bir şirkette hali hazırda çalışan tecrübeli insanlar. Bunlar yurtdışına çıktığında yerini başkalarına bırakıyor. Böylede bir şans doğuyor iş arayanlara.
    Ama zannetmeyin ki kopya, arkadaş yardımıyla mezun olanlar o işe girebilecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 29 Temmuz 2020; 20:46:58 >

• Ben de inanmıyorum hocam size. ABD'de CS yükseği yapan birinin burada harcayacak bu kadar vakti olmaz. Orada daha hafif alanlarda YL/Doktora yapanların ders yükünü/durumunu bildiğim için bu yorumu yapıyorum. İstisnai bir durumda da olabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.