Şimdi Ara

inşaat mühendisliği bölümünü bırakıp bilgisayara hazırlanılır mı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> inşaat mühendisliği bölümünü bırakıp bilgisayara hazırlanılır mı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    32 Mesaj
    Bir iki haftadır kafamı kurcalayan soru. Şuan orta derece bir üniversitede inşaat mühendisliği okuyorum. Ama piyasanın durgunluğu , maaş azlığı vs. ders çalışma motivasyonumu bile azalttı. Bilgisayar mühendisliği için ise hep oturarak çalışmak bir yere odaklanmak sıkıcı ve hayatın böyle nasıl geçeceğini düşünüyorum. Ama bilgisayar sektöründe de yurtdışında çalışmak diğer mühendisliklere göre daha olanaklı. Çok kafam karışık. Bilgisayar seçenler niye bilgisayar seçti inşaat seçenler ise niye seçtiler açıklarlarsa sevinirim.

|
    |
    Bence meslekleri biraz iyi araştırın, hangi mesleği daha çok sevebileceğinize karar verin. Ben de iyi-orta seviyede bir üniversitede makine mühendisliği okuyorum. Bana uygun olmadığını fark ettim ve son 3-4 ayda sınava hazırlandım. Sonuç kötü gelecek gibi ama merkezi yerleştirme hakkım duruyor. Siz de bunu düşünebilirsiniz tekrar hazırlanmak yerine.
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.