Şimdi Ara

İNPUT LAG HAKKINDA (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
4.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

aslında çok saçma bir durum var ortada.bu kadar büyük bir oyun sektörü var ama adam akıllı oyuncular için televizyon yapılmıyor.bin kere düşünüyoruz soruyoruz ediyoruz.sadece konsol veya pc de oyun oynamak için kullanacaklara ayrı bir tv bile yapılabilir.

Kesinlikle. Tvlere dolduruyorlar bir sürü gereksiz özelliği, Truemotion'du Pixelaratetti bilmemneydi diye. Halbuki çok düşük input lag değerleri olan bir tv üretseler, görüntü kalitesi ortalama seviyede bile olsa "en iyi oyuncu tvsi" diye tanınıp çok iyi satış rakamlarına ulaşabilirler. Hem oyuncular istedikleri türden bir tvye sahip olur hemde firmalar kar eder.

tv üreticileri film izlemeye önem veriyor... oyunlara önem veren tek marka SONY olmalı... araştırma maliyetinden yanaşmamasıda mümkün...

• Konsolu bağladığında televizyon standart 60 hz ye kilitliyor diye biliyorum
  • quote:

quote:

aslında çok saçma bir durum var ortada.bu kadar büyük bir oyun sektörü var ama adam akıllı oyuncular için televizyon yapılmıyor.bin kere düşünüyoruz soruyoruz ediyoruz.sadece konsol veya pc de oyun oynamak için kullanacaklara ayrı bir tv bile yapılabilir.

Kesinlikle. Tvlere dolduruyorlar bir sürü gereksiz özelliği, Truemotion'du Pixelaratetti bilmemneydi diye. Halbuki çok düşük input lag değerleri olan bir tv üretseler, görüntü kalitesi ortalama seviyede bile olsa "en iyi oyuncu tvsi" diye tanınıp çok iyi satış rakamlarına ulaşabilirler. Hem oyuncular istedikleri türden bir tvye sahip olur hemde firmalar kar eder.

Yapılır yapılmasına belki ama bence fiyatı pek makul olmaz sanırsam

• quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

quote:

quote:

tv üreticileri film izlemeye önem veriyor... oyunlara önem veren tek marka SONY olmalı... araştırma maliyetinden yanaşmamasıda mümkün...

Artık geçtim ya lag sorunu falan sonuçta sadece konsol bağlamıcam film de izlicem için orta seviye bir LG yada Philips seçimim olacak aradığım çoğu özellik bunlarda var.

• Sharp önerebilirim size, ben satın alırken özellikle araştırmıştım oyun oynayacağım için.

Bugüne kadar LG(2 plazma, 1 tane lcd), Samsung(2 tane 46C6000 1 tane 46C7000) , Sony(40W3000) kullandım, şu anda kullandığım Sharp hepsinden iyi(46LE824).

Keşke olsa da Elite modellerine baksak ama malesef yok, belgi digicom getirir, dana önce Enkay getiriyordu, şu an Digicom diye biliyorum.
  • Yardımcı olacağını düşünüyorum.

http://www.displaylag.com/display-database/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Yardımcı olacağını düşünüyorum.

http://www.displaylag.com/display-database/

http://www.amazon.com/dp/B00BB0ZTMM/?
    LG bile var ama GRUNDIG, LOEWE, THOMSON yok? bizim markalar yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: VESRAP

quote:

Orijinalden alıntı: kadalt

quote:

quote:

Bu input lag denen lanet şey hangi televizyon markalarında en azdır. Deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

Bu konuda rahat etmek istiyorsan plazma al...vt50 serisini tavsiye ederim ...

Onuda çok düşündüm, plazma içinde beni düşündüren elektrik ve parlama sorunu çok sıkıntı olurmu diye düşündüm,
    Birşeyden fedakarlık yapacaz artık

Parlama plazmadan plazmaya değişiyor. Panasonic lere baktığımızda ut st serilerinde var parlama...vt serisinde ben parlama göremiyorum...O büyük teknomarketlerde bir sürü spot altında tv ler çok parlıyormuş gibi görünüyor ama eve gelince öyle olmuyor...Elektrik faturasını da dert etme...Çok bir zararı olmuyor....

Ekran
    3D

Kontrast oranıSuper Dynamic Contrast
    Çözünürlük (piksel)1366 x 768
    Ekran Boyutu81 CM / 32"
    Ekran Formatı16:9 / 4:3 / Panoramik
    Hz50 Hz
    Ağırlık & Boyutlar
    Boyutlar (GxDxY)753 x 496 x 203
    Ağırlık (kg)7,35 (ayaklı)
    Teknik detaylar
    Smart TV

Desteklenen Uygulamalarmpg, mpeg, vob, mkv, mp4
    Bağlantı
    DLNA

USB Girişi1 Adet
    Diğer
    MarkaSEG
    Desteklenen Formatlar (USB)mpg, mpeg, vob, mkv, mp4, mov
    Girişler 1PC (VGA), DVI Ses
    ÇıkışlarKulaklık
    Kulaklık çıkışı

MODELLE32SAT130
    Girişler 2Kompozit
    Dahili HD Alıcılar

HDMI Girişi2 Adet
    Scart1 Adet
    bu tv hakkında yorum bekliyorum

• Full HD altına inme bence hele next gen konsollar bu kadar yakınken
  • quote:

Orijinalden alıntı: 79ALPEREN

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu input lag denen lanet şey hangi televizyon markalarında en azdır. Deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

Bu konuda rahat etmek istiyorsan plazma al...vt50 serisini tavsiye ederim ...

Onuda çok düşündüm, plazma içinde beni düşündüren elektrik ve parlama sorunu çok sıkıntı olurmu diye düşündüm,
    Birşeyden fedakarlık yapacaz artık

Parlama plazmadan plazmaya değişiyor. Panasonic lere baktığımızda ut st serilerinde var parlama...vt serisinde ben parlama göremiyorum...O büyük teknomarketlerde bir sürü spot altında tv ler çok parlıyormuş gibi görünüyor ama eve gelince öyle olmuyor...Elektrik faturasını da dert etme...Çok bir zararı olmuyor....

Ekran
    3D

Kontrast oranıSuper Dynamic Contrast
    Çözünürlük (piksel)1366 x 768
    Ekran Boyutu81 CM / 32"
    Ekran Formatı16:9 / 4:3 / Panoramik
    Hz50 Hz
    Ağırlık & Boyutlar
    Boyutlar (GxDxY)753 x 496 x 203
    Ağırlık (kg)7,35 (ayaklı)
    Teknik detaylar
    Smart TV

Desteklenen Uygulamalarmpg, mpeg, vob, mkv, mp4
    Bağlantı
    DLNA

USB Girişi1 Adet
    Diğer
    MarkaSEG
    Desteklenen Formatlar (USB)mpg, mpeg, vob, mkv, mp4, mov
    Girişler 1PC (VGA), DVI Ses
    ÇıkışlarKulaklık
    Kulaklık çıkışı

MODELLE32SAT130
    Girişler 2Kompozit
    Dahili HD Alıcılar

HDMI Girişi2 Adet
    Scart1 Adet
    bu tv hakkında yorum bekliyorum

Ne olursa olsun ekran çözünürlüğü 1080p olsun çamur gibi görüntü olmaması için

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.