Şimdi Ara

INNOVIA SUITES TUZLA İÇMELER ( Premium Emlak Sistemi [ Yeşil GYO]) - SATILIK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Thermal İstanbul firmasının Tuzla İçmeler'de yaptığı projeyi, Innovia Suites devralmıştır.
    Birkaç projesi ile birleştirerek Premium Emlak Sistemi (PES) diye birçok kere reklamını yapmıştır.
    Bilen bilir bilmek isteyen araştırabilir.
    Sorunuz olursa elden geldiğince cevaplarım.

Ben 1 adet devremülk hissesi aldım. 19 mayıs - 2 haziran arası (yani 15 gün) kullanmak üzere 1+0, 4. kattan devremülk aldım.

Satış fiyatı 35000 TL. Proje Thermal İstanbul'un elindeyken zaten almıştım ve üyelik güncelleme işlemi yapmış oldum, parayı 35000 TL'ye tamamlayarak.

Bu işlemleri ekim 2013'te yaptım.
    Kasım 2014'ten itibaren yıllık %10 ( 35.000 / 10 = 35000 TL)'den aylık 291 TL gelir garantili. Kira geliri her yıl %10 artacak. Bu işin ticareti peşinde değilim. Satılırsa satılır satılmazsa kenarda dursun. Sözleşmeden vazgeçme hakkımı kullanmayı düşündüm ama aşırı kesinti olduğu için vazgeçtim.

Kısacası devremülkü satıyorum. İstediğim fiyat: 33.000 TL
    (innovia suites fiyat güncelledikçe ben de güncelleyeceğim.)

Ayrıntılı bilgi için: www.innoviasuites.com

projeden ayrıldım ve paramın bir kısmını aldım. geri kalan kısmı da bugün yarın yatar. bu paraya ihtiyacım olmasa kesinlikle projeden ayrılmak bir yana birkaç devremülk daha alırdım. her neyse bana toplam maliyeti indirimlerle beraber 33250 oldu (ki bunları kredi ile ödedim faiz kısmını hesaplamıyorum.) projeden vazgeçtiğimde paramdan kesilecek bedel toplamda net 7750 TL. yani elime 25500 sayılacak. 250tl zararla satmak istedim alıcı çıkmadı. nasip değilmiş.

KONU SİLİNEBİLİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuyuduzu -- 8 Haziran 2014; 17:21:42 >

• Kardeşim hala satılık mı?

• Yok artık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bedava fiyatmış 😎😎😎

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.