Şimdi Ara

Injustice: Gods Among Us [Ana Konu] [Çıktı] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
430
Cevap
1
Favori
29.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çizgi Romanını okudum, oyun süper geliyor. Super Man olayı düzgün yapılmış. Oynanış videolardan anladığım kadarıyla çok güzel olmuş. Geriye karakterleri düzgün ve dengeli yapmaları kalıyor, çıkınca göreceğiz. Bence bu nesilde çıkmış en iyi dövüş oyunu olabilir. (Yeni IP olarak)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batman vs. Bane

Wonder Woman vs. Harley Quinn

• Oyunun dövüş mekanikleri fena gözükmüyor. MK 9'dakine fazlasıyla benziyor. Gerçi mekanların kullanılması biraz fazla abartılmış gibi duruyor.

Bir de MK 9'dan en önemli farkı fatality lerin olmaması gözüküyor. Tabii ki karakterlerin birbirine fatality yapmaması üzücü olacak karakterlerin karizmasının çizilmemesi açısından. Gerçi MK vs DC dekii DC karakterlerinin yaptığı gibi Heroic Brutality tarzı birşey koysalar iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or-Chan

Oyunun dövüş mekanikleri fena gözükmüyor. MK 9'dakine fazlasıyla benziyor. Gerçi mekanların kullanılması biraz fazla abartılmış gibi duruyor.

Bir de MK 9'dan en önemli farkı fatality lerin olmaması gözüküyor. Tabii ki karakterlerin birbirine fatality yapmaması üzücü olacak karakterlerin karizmasının çizilmemesi açısından. Gerçi MK vs DC dekii DC karakterlerinin yaptığı gibi Heroic Brutality tarzı birşey koysalar iyi olurdu.

DC ilk başlarda karakterlerden kan çıkmasına bile izin vermemiş sonradan anlaşmışlar.

Oyunu geliştiren ekibin kendi yarattığı karakterler olmadığı için sınırlı şeyler yapabiliyorlar DC onca yıllık karakterin parçalanmasına göz yummuyor .

Ama dediğin gibi fatality olsaydı keşke.
  • Gerçi en azından Heroic Brutality olabilir diye düşünüyorum hala. MK vs DC de DC karakterleri Heroic Brutality yapıyordu. (Fatality kadar kan çıkarmasa da )
  • oyun cok güzel olmuş parcalanabilri objeler falan

• Banko oyun. Gelsin oynarız. Videolar için teşekkürler.
  • Oyunda yer alacak yeni karakter açıklandı.Ülkemizde pek bilinmese Dünya da DC'in sevilen karakterlerinden biri olan hatta filminin gelmesi için büyük baskı yapılan Aquaman.

Video henüz youtube'a yüklenmediği için ;http://www.ign.com/videos/2013/02/13/injustice-gods-among-us-aquaman-reveal-trailer

Injustice: Gods Among Us [Ana Konu] [Çıktı] Injustice: Gods Among Us [Ana Konu] [Çıktı]

Bu arada balıkla konuşan adam ne kadar güçlü olabilir derseniz

Injustice: Gods Among Us [Ana Konu] [Çıktı]
  • aqua man bilmez miyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: *Mr.BlackMask*

aqua man bilmez miyiz

Çizgi romanlar ülkemizde çok satmadığı için bilmeyen çok o yüzden dedim hocam.
  • The Joker vs. Lex Luthor

Flash vs Shazam

• oyun güzel geloecek cidden umarım hareketleri uygulamayı çok zorlaştırmazlar keyifle oynarız

• Mekanlar arası geçiş ve objeler ile etkileşim çok iyi gözüküyor. Grafik aramıyorum bu oyunda yeterki oynanabilirlik çabuk sıkmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Mekanlar arası geçiş ve objeler ile etkileşim çok iyi gözüküyor. Grafik aramıyorum bu oyunda yeterki oynanabilirlik çabuk sıkmasın.

+ netcode mk9 gibi olmasin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: conerland

quote:

Mekanlar arası geçiş ve objeler ile etkileşim çok iyi gözüküyor. Grafik aramıyorum bu oyunda yeterki oynanabilirlik çabuk sıkmasın.

Yüksek ihtimal olacak. Şahsen alıcam ben oyun çıkar çıkmaz. Online dövüş oyunlarına bayılırım. :)
  • quote:

quote:

quote:

Yüksek ihtimal olacak. Şahsen alıcam ben oyun çıkar çıkmaz. Online dövüş oyunlarına bayılırım. :)

Wii U
  • Oyunun dinamikleri çok iyi bence en iyi DC oyunlarından biri olacak en azından MKvDC gibi olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetoguzderin -- 17 Şubat 2013; 12:31:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modernova

quote:

quote:

quote:

Wii U

Wii U sürümü çıkacak mı ? Haberim yok o halde. :)
  • Dovus tekniklerini biraz abartmislar sanirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Modernova

quote:

quote:

quote:

Wii U

Wii U sürümü çıkacak mı ? Haberim yok o halde. :)

Çıkacak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.