Şimdi Ara

Injustice: Gods Among Us [Ana Konu] [Çıktı] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
1
Favori
29.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallaha bende ilkte sıcak bakmıyordum oyuna ama bu gameplay videosundan sonra hoşuma gitti.
  • Bir süre sonra sıkıcı bir hal alacak gibi geliyor bana ama bunu oyun çıktığında anlarız.
  • Tokyo Game Show da oyun çıkış tarihi ve yeni bir videoya sahip oldu.Çıkış tarihi Nisan 2013

• Injustice: Gods Among Us'ın Collector's Edition İçeriği Belli Oldu

Injustice: Gods Among Us [Ana Konu] [Çıktı]

-25cm boyunda DC'nin popüler kahramanları Batman ve Wonder Woman'ı içeren koleksiyoner versiyonuna özel figur

-Yepyeni DC Comics serisinin iki sayısı

-Steelbook oyun kutusu

-DC Comics'in The New 52 serisinden Batman, Superman ve Wonder Woman karakter kostümü.
  • oynanış mk 9 stili olacak videodan anlaşılıyor. gene çöp bir oyun bizi bekliyor . geçiniz
  • İsmi küfür olan oyun. Konuyu kapatın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Açılın Ben Doktorum

oynanış mk 9 stili olacak videodan anlaşılıyor. gene çöp bir oyun bizi bekliyor . geçiniz

Şu ana kadar çıkmış olan nerdeyse tüm dövüş oyunlarını oynadım.En başarılı bulduğum MK9'du.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexeLGiuS

quote:

Orijinalden alıntı: Açılın Ben Doktorum

oynanış mk 9 stili olacak videodan anlaşılıyor. gene çöp bir oyun bizi bekliyor . geçiniz

Şu ana kadar çıkmış olan nerdeyse tüm dövüş oyunlarını oynadım.En başarılı bulduğum MK9'du.

sf4, tekken 6, umvc varken mortal oynamam. eski mortalcıyım ama beklediğimden çok uzak çıktı oyun .grafikler çok güzel ama oynanış ve vuruş hissi hiç hoşuma gitmedi.o zaman bu oyun da sana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Açılın Ben Doktorum -- 29 Kasım 2012; 15:11:00 >
  • Kadrosuna son olarak Bane ve Lex Luthor'ı katan Injustice: Gods Among Us çıkış tarihine kavuştu. Warner tarafından yapılan açıklamaya göre PlayStation 3, Xbox 360 ve Wii U için hazırlanan dövüş oyunu 16 Nisan'da Amerika, 19 Nisan'da ise Avrupa'da satışa sunulacak.

Üç farklı versiyon ile satışa sunulacak Injustice: Gods Among Us'ın Collector's Edition'ı 99.99, Battle Edition'ı 149.99 Dolardan, European Collector's Edition'ı ise 74.99 Euro'dan alıcı bulacak. Oyunun çizgi romanları, ekstra kostümler, Dövüş Joystick'i ve Injustice: Gods Among Us'taki karakterlerin figürlerinin yer aldığı versiyonlara biraz aşağıdan göz atabilirsiniz.

ALINTIDIR

Injustice: Gods Among Us [Ana Konu] [Çıktı] Injustice: Gods Among Us [Ana Konu] [Çıktı] Injustice: Gods Among Us [Ana Konu] [Çıktı]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 16 Ocak 2013; 2:09:27 >
  • Yılın dövüş oyunu kesinlikle.
  • Cinematic Trailer

• Son trailer'da güzel.19 Nisan'ı bekliyoruz.Güzel bir alternatif olacak yeni bir şeyler ararken.
  • Kaliteye lafım yok ama bu karakterlerin oyunu nedense bana hiç çekici gelmiyor.Mortal Kombat vs DC Universe'ı da beğenmemiştim.

Bunun yerine Mortal Kombat 10'u falan çıkarsalar daha iyiydi..
  • Mortal Kombat 10 çıkacak zaten ama bu nesile mi kesin değil. Gelecek nesile kalmaz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Mortal Kombat 10 çıkacak zaten ama bu nesile mi kesin değil. Gelecek nesile kalmaz bence.

Umarım bu nesile çıkar..Bağlantı da Tekken 6,Street Fighter X Tekken gibi sorunsuz olursa ben birkaç ay başka oyun oynamam sanırım.
  • NetherRealm en son çıkan MK ile hikayeye oldukça önem verdiğini göstermişti , zaten çoğu oyuncu artık dövüş oyunlarında da iyi bir hikaye arıyor.NetherRealm hikaye konusundaki ciddiyetini bozmadığını ve bunu Injustice de de ortaya koyacağını gösteren hikaye odaklı bir trailer yayınladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 31 Ocak 2013; 14:29:56 >
  • Konu hoş olmuş ancak grafiklerde bir tırtlık var gibi ama çözemedim oynarken böyle olmaz diye umuyorum MK sağlamdı o yönden.
  • Evet bana da grafikler çok kötü gözüktü ama oyun çıktığı zaman böyle olacağını düşünmüyorum.
  • Umarım online MK9 gibi çöp olmaz.Ve denge sorunuda olmaz umarım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.