Şimdi Ara

INJUSTICE™ 2 (PLAYSTATION ANA KONU) 'DC COMICS FIGHTERS' (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
8
Favori
19.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende bu enchantress hala kapali gorunuyor. Full dlc surumu yuklu, ps4 de oynuyorum, store dan gordum indirdim ve kuruldu karakter fakat oyuna girdigim de hala coming soon diyor... nasil acacagim ben bunu biliyormusunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Injustice 2 - Teenage Mutant Ninja Turtles

• Storeda var ama satın alınmıyor şu an ninja kaplumbağalar ne zaman indirilebilir olacak acaba var mı bir bilgi?
  • Merhaba arkadaşlar, Injustice 2'yi yeni aldım. Hala oynayan var mı bilmiyorum ama oynayan varsa eklesin. PSN: Ohyespatates

Bu arada Türk Guildi var mı?
  • yok mu oynayan ya?
  • Arkadaslar oyunu online oynayamiyorum..karakter secim ekranindan sonra kopuyo oyun..acaba server degistirme varmi..taylandda yasiyorum..

• Injustice 2 | Legendary Edition Announce | PS4

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım sürüm de legendary olmuş, ne değişecek şimdi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İndirim bitmeden bu oyunu alayım diyorum tavsiye eder misiniz? Hiç dövüş oyunum yok ve bununla Tekken 7 arasında gidip geliyorum. Online hala aktif mi?
  • Hikayeyi yeni bitirdim de Batman aibimize inanılmaz bi abartı söz konusu gibi geldi bana..
    La adamın tek insan üstü gücü zengin olmak, neredeyse kriptonsuz superman'in eline verecek işe bak

Sırf bu kadar abartıldığından Supermeni seçtim uuhuu huu sonu da brutal olmuş ha Kal-El abimizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Hikayeyi yeni bitirdim de Batman aibimize inanılmaz bi abartı söz konusu gibi geldi bana..
    La adamın tek insan üstü gücü zengin olmak, neredeyse kriptonsuz superman'in eline verecek işe bak

Sırf bu kadar abartıldığından Supermeni seçtim uuhuu huu sonu da brutal olmuş ha Kal-El abimizin
    Batman her zaman, her şeye hazırlıklıdır. Bu yüzden Batman'da abartı yoktur, Batman ruh hastasıdır asdfgfj

• Arkadaşlar bu oyunda kontrolleri kendimize göre ayarlayabiliyor muyuz?
  • Drima kullanıcısına yanıt
    Yapmayın hocam neredeyse tüm dövüş sanatlarını bilen bir adamdan bahsediyoruz ve hazırlıklı bir Batmanin alt edemeyeceği kimse yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ufkrkmz kullanıcısına yanıt
    Hocam ne bileyim hani uçanı kaçanı, sis olanı, büyücüsü, süper güçlüsü, süper hızlısı, doğayı çamuru onu bunu kontrol edeni, yüksüğü olanı yanında biraz garip kalıyor. En azından lider olayına girmeselerdi diyeceğim de ilk iki oyunda da en en önemli 2-3 karakterden biri Batman.

Neyse superman abimizi seçmiştim
    pişman olmadım çok efendi bi sonla bitiyormuş batman'inki
    bu sabah onu da şeettim
  • Yeni baslayan biri icin hangi karakteri tavsiye edersiniz blue bettle i aldim bir online a goriyim dedim adama vuramadim bile

• Bende yeni başladım hikaye modunu bitirdim, oyun güzel eğlenceli ama biraz zor olmuş, tuş sayısını az olup yapılacakların sayısı fazla geldi bana(mk serisine göre diyim) alışırım sanırım.
    7 saat sanrım oynadım tek karakter üzerinde yoğunlaştım anca 20lvl getirebildim(scarecrow ile)
    Ama sanki çok yavaş lvl alıyor, sonra kombosu ve oynanışı daha rahat olan Atrocitus geçtim bununla uğraşıyorum.
    Tavsiyeniz var mı ? hızlı lvl almak için ?
    Birde elde bir sürü düşük lvl gear oldu bunları satabiliyoruz ama sanırım alamıyoruz yuksek lvl olanı ? sadece kutulardan mı çıkıyor ?
    Çok güzel setler görüyorum ama bana gelenler hep aynı şansıma :)
    Online kısma bulaşmadım hiç hırpalamasınlar diye.
  • Arkadaşlar 2019 mart ayında almayı düşünüyorum bazı kişiler ps online sayısı çok az diyorlar ne düşünüyorsunuz alınır mı ben direkt online için alıyorum Mortal Kombat X delisiyim
  • bende Legendery edition var ninja kamlumbağlar falan hep kapalı üstüne tıklayınca 44 TL ye satın al diyor bunları para vermeden açamıyormuyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 4 Mart 2019; 19:52:44 >
  • Merhaba,

Oyunu bugün aldım, online olarak oyunun durumu nasıl, çıkalı 2 yılı geçti belkide oynayan var mı açıkçası hikayesinin ardından online olarak vakit geçirmek istiyorum, inşallah iyi bir oyuncu kitlesi oynuyordur :)
  • Beyler oyunu yeni aldım.

Oyunda koruma nasıl yapılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvardar77 -- 5 Temmuz 2019; 12:37:41 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.