Şimdi Ara

INJUSTICE™ 2 (PLAYSTATION ANA KONU) 'DC COMICS FIGHTERS' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
8
Favori
19.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

quote:

quote:

Cakma ironmanlere benzemis karakterler. Bu ed boona da uyuzum. Yalancı para düşkünü bilo.

Ne yapmış da para düşkünü olmuş ? Street Fighter gibi yarımyamalak oyun yapmıyor sonuçta, son zamanlarda çıkardığı her dövüş oyununda (mk9-injusticce-mk10) senaryo modu var karakter sayısı yerinde, o zırh da zaten dövüş oyununu bir parçası oyunda bar dolunca dönüşüm geçirecekler, campaign oynamıyoruz sonuçta dövüş oyunu bu.

Ne yapmış? Bilemedim ki şimdi.

Düzgünce cevap verceksen tartışalım, manasız olmuş.

Oyun duyurulalı birkaç gün olmuşken konuyu tartışma yerine çevirmek yersiz. Bilinçli yapılmış bir hareket kısaca manasız değil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Cakma ironmanlere benzemis karakterler. Bu ed boona da uyuzum. Yalancı para düşkünü bilo.

Ne yapmış da para düşkünü olmuş ? Street Fighter gibi yarımyamalak oyun yapmıyor sonuçta, son zamanlarda çıkardığı her dövüş oyununda (mk9-injusticce-mk10) senaryo modu var karakter sayısı yerinde, o zırh da zaten dövüş oyununu bir parçası oyunda bar dolunca dönüşüm geçirecekler, campaign oynamıyoruz sonuçta dövüş oyunu bu.

Ne yapmış? Bilemedim ki şimdi.

Düzgünce cevap verceksen tartışalım, manasız olmuş.

Oyun duyurulalı birkaç gün olmuşken konuyu tartışma yerine çevirmek yersiz. Bilinçli yapılmış bir hareket kısaca manasız değil.

Oyun yeni duyurulmuş Ed Boona para düşkünü demen ayrı komik o zaman, geçmiş oyunları da içerik olarak gayet doyurucu oyunlar.

• Oyuniçi video geldi

Fena durmuyor.
  • quote:

Oyuniçi video geldi

Fena durmuyor.

İlk yayınlanan sinematik video kalitesi değil ama yakın bise olmasını beklerdim. Suan itibari ile Mk 10 bile daha iyi duruyor sanki. Grafik yeterli gelmedi renk palet canlılığı ve kaplama eksikliği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karakter tasarımı rezalet. Bu kadar kötü yapmak için çok uğraştın mı Boon?

• Her yer superkahraman olmusken biz neden yararlanmayalım mantigiyla yapılan bir oyun olmuş. Insan ilk oyunun uzerine hic mi bir sey koymaz. Oyunu yine 60$ dan satarlar sonra 4 karakter çıkarır bunları da 20$dan satarlar season passi de 60$dan verip paso kostume abanirlar. Sonra yeni bir karakter paketi gelir ama bu season passin içine dahil edilmez insanlar tekrar para odesin diye. Adı üstünde season pass ama gel gelelim çatır çatır ikinci pakete de para öduyorsun. Bunlardan sonra insanları sagmayi tam durdurdular derken Injustice 2 komplete edition çıkar. Diğer insanlar haybeye kaziklanmis olur. Teşekkürler edboon.

• Fragmandakilerin dışında yeni karakterler eklemişlerdir umarım. Reverse Flash, Red Hood, Darkseid gibi karakterler gerekli.
  • Ooo! Black Manta da var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben beğendim arkadaş, super movelar da güzel olur yine, supermanin baya güzel

• Kesin alacağım galiba baya beğendim

• Wonder Woman'ı tanıtıttılar. Çirkinlikten ölmeye devam, biri şu NetherRealm'a modelist göndersin.

• Ulen yüz modellemeleri konuşmaları falan bildiğin cgi olmuş nerdeyse

Harley Quinn ve Deadshot, Harley müthiş olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 17 Ağustos 2016; 13:36:44 >
  • Trailer sattırdı oyunu, kaçış yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 17 Ağustos 2016; 18:39:16 >
  • Oyunun adı çok saçma değil mi?
  • 17 Ocak'ta oyunun hikaye modu ile ilgili bir tanıtım yapıcaklarmış. Hatta gif olarak da bikaç görsel koymuşlar az da olsa. Karakter modellemelerinde yüzlerde sıkıntı vardı ancak oyunun her trailerında yüz detaylarıyla oynamış oluyolar. Wonder Woman mesela ilk tanıtıldığında yüzü tuhaf gelmişti beğenmemiştim ancak sonraki videolarda tipini gayet başarılı yaptıklarını gördüm ufak dokunuşlarla kanıtı da aşağıda ve özellikle 1:10'dan itibaren görebilirsiniz son halini detaylı şekilde, bildiğimiz Wonder Woman tasviri olmuş. Adamlar yapıyor.

• Yo_Sun kullanıcısına yanıt
    Hikayeyi bilsen oyle demezsin kardesm.

• INJUSTICE™ 2 (PLAYSTATION ANA KONU) "DC COMICS FIGHTERS"
  • Robin de duyuruldu, winning pose çok iyi :D

• red hood umarım olur ya jason'ı özledim valla
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.