Şimdi Ara

INJUSTICE™ 2 (PLAYSTATION ANA KONU) 'DC COMICS FIGHTERS' (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
8
Favori
19.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

INJUSTICE™ 2 (PLAYSTATION ANA KONU) "DC COMICS FIGHTERS"

Bruce fantezisi

@Sarısin

Hocam gearlarda çıkabilir birkaç şapka vardı robin hood gibi, birsürü gear var oyunda.

• Arkadaşlar karakterlerin gucu arttirildigi zaman ne ise yariyor acaba..yani online'dami ise yariyor..oyleyse cok cidde bi dengesizlik olusmazmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin_mk35

Arkadaşlar karakterlerin gucu arttirildigi zaman ne ise yariyor acaba..yani online'dami ise yariyor..oyleyse cok cidde bi dengesizlik olusmazmi ?

Online'da ranked maçta tabiki işe yaramıyor, arkadaşlarınla oynayacaksan özelliği açıp kapatabiliyorsun.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim..peki story mod bitti..online'da oynamiyosun..bu oyunda nasil zaman gecirilir..mkx gibi zengin modlari yok gibi geldi bana..10 kisilik tower mantigi bile yok..neler yapilabiliyor acaba ?

• quote:

Cevap için teşekkür ederim..peki story mod bitti..online'da oynamiyosun..bu oyunda nasil zaman gecirilir..mkx gibi zengin modlari yok gibi geldi bana..10 kisilik tower mantigi bile yok..neler yapilabiliyor acaba ?

Guild Multiverse kısmına gir görürsün neler var neler yok :)
  • İndirime girmesini beklemeyi düşünüyorum bir yandan Ultima edition almak istiyorum 329 çok geliyor ultima 250 civarina düşse alacam sanırım
  • Story modun %67 seviyesinde bitmesinin sebebini bilen varmi acaba arkadaşlar? Tek bir sonu yaptigim icinme acaba..bide multiverse'de karakter gelistirip duruyoruz..kutular aciyoruz , altinlar kazaniyoruz , bunlar ne ise yarayacak acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyin_mk35 -- 25 Mayıs 2017; 2:7:46 >
  • Arkadaşlar source crystal satın aldığınızda mevcut kullandığınız psn hesabına geçmiyor mu? Yani sadece oyunu aldığınız psn hesabında mı geçerli? Ben oyunu hk psn den aldım tr psn den oynuyorum. Denemek için 2,5tl ye satılan source crystal den hem tr hemde hk hesaptan satin aldim fakat tr de ki aktif olmadı. For honor ve destiny de olduğu gibi oynadığımız hesaptan satın alamıyormuyuz yoksa bende mi bir sorun oluştu? Deneyen var mı?

• quote:

Story modun %67 seviyesinde bitmesinin sebebini bilen varmi acaba arkadaşlar? Tek bir sonu yaptigim icinme acaba..bide multiverse'de karakter gelistirip duruyoruz..kutular aciyoruz , altinlar kazaniyoruz , bunlar ne ise yarayacak acaba ?

Altınlarla level atlayabilirsin ama 10000 altın ile sadece 1 level atlanıyor ya da kıyafet rengi alabiliyorsun.

Alternatif sonlar var oyunda ondandır.

@cloud35

Psn bölgesine göre almanız lazım görmemesi normal, zaten oyun içinde birşey almaya çalıştığın zaman tr psnde oynuyorsan tr psn store'da içerik yok der, hk psn hesabında oynasaydın karşına diret hk psn store ekranı çıkacaktı.(Oyun hkdan alınma olduğu için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 25 Mayıs 2017; 14:18:50 >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Söylediginiz doğru fakat genelde bu tarz oyun parası vs. gibi bölge bağımsız olarak oynadığınız hesaba kaydedilen satışlarda örnek destiny, for honor gibi. Oyun farklı bölgeden alındıysa aldığınız bölge değil oynadığınız psn bölgesinden alım yapılır (dlc hariç). Demek ki yapımcı bunu düşünmemiş. Kozmetik içerik alındığı için çok önemli değil de bende mi hata oldu diye bir sorayım dedim. Teşekkür ederim.

• Deadshot delirtiyor insanları. Bakalım deadshot için nasıl bir güncelleme gelecek.
  • Oyun gerçekten guzel..oynaya oynaya bide KAKA,nin katkisiyla menuleri biraz cozebildim..grafikler inanılmaz olmuş ayrica..

• quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

/>

Deadshot delirtiyor insanları. Bakalım deadshot için nasıl bir güncelleme gelecek.

Tam bir sacmalik bu Deadshot.
  • Kırmızı zorluk seviyesi 20 level ile birleşince inanılmaz oluyor. Epic armor alıcam ama imkansız neredeyse. Var mı bunun bi taktiği ya ?
  • Bende Primary hesap alarak aranıza katıldım
  • D&R dan injustice 2 deluxe edition aldım
    Paketin ön yüzünde darkside içerir diye bilgi olmasına rağmen darkseid ,powergirl hem 3 dlc fighters çıkmadı
    Ayrıca greed adlı karakter ,1 diamond ve 1 platinıum kutu çıkmadı
    Standart edition da olmasına rağmen çıkmadı ne yapmam gerekiyor ?
  • Bir önceki mesajımda da belirtmiştim arrow için bir önceki oyundaki gibi the arrow skinin lazım olduğunu

INJUSTICE™ 2 (PLAYSTATION ANA KONU) "DC COMICS FIGHTERS" (Bunu yani)

Sonra aklıma dizinin 3. sezonu geldi oliver mecbur olarak suikastçiler ligine katılıp içten çökertiyordu ve ras al ghul u yeniyordu bunun için al sah him isimli skin de eklenebilir
    Oyun biraz arcade kafasından çıkıp ciddi gözükmek isterse bunlar lazım diye düşünüyorum en azından karaktere gereken değeri vermek için

INJUSTICE™ 2 (PLAYSTATION ANA KONU) "DC COMICS FIGHTERS"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞokBıçaklıZed -- 29 Mayıs 2017; 1:34:50 >

• İlla para harcattıracaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

İlla para harcattıracaklar

Deadshot vol.2 bence :) ama bu dlc paketinde subzero olacagi icin alicam o ayri..

• Bi kaç karakterde anlamadığım özellikler var kullanan oldu mu boşuna dayak yiyorum onları yaparken

1-Ivy ile oynarken yerden bir yeşillik çıkıyor ama hiç birşey olmuyor(birde öpme hareketinin tuşlarını bulamadım yada kaçırdım)

2-Cold ile savaşırken büyük mavi daireler çıkıyor ama hiç birşey olmuyor anlamı ne?

3-Doctor ile oynayabilen var mı?Durmadan semboller vs çıkarıyorum ama hiç bi artısını göremedim

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.