Şimdi Ara

İNİNAL KART ÜCRETSİZ KARGO (2.5 TL) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
5
Favori
9.903
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Alışverişte karttaki parayı bitirmenin yolu yok bu yüzden her ay muhakkak 2 lira alıyor eğer kartta para yoksa alabildiğini alıp geri kalanını para yatırınca alıyor. Para yatırınca bir kısmını alıyor. Döviz kurunu çok yüksekten alıyor hiç değmez arkadaşlar onun yerine kartınızda sanal kart olarak hesap açın alışverişlerinizi öyle gerçekleştirin 1 yıl kullandım neredeyse 35 tl yedirdim kart masrafıyla 40 tl çöpe gitti.
  • 18 yaş altı minikler için güzel fırsat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmavcu kullanıcısına yanıt
    zaten oradan yapıyoruz alternatifler lazım bize

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

Bugün yine yükleme yaptım, 3 ayrı kart, tek seferde.

Hocam yine mi aynı Migros tan yaptınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaşı küçük olup kartı olmayan oyun için alanları anlarım ama kartı olup sanal kart oluşturup kullanabilecek biri neden bunu kullanır anlayamıyorum. yaptıkları kesintilerde değilim türkiyede her girişimin klasik işi yapmayana ceza kesiyorlar sanırım. çoğu sitede kabul edilmiyor para yükleme desen ayrı sıkıntı. internetten ödemeye kolaylık getirecem diyorsun ama para yüklemek için kırk takla attırıyorsun değişik bi kafa.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    çinli sitelerde 3d secure yapısı olup olmaması sorun olabilir belki öyle bir şey okumuştum ama aliexpresste izin veriyormuş sanırım. Teşekkürler.

• Ilk ciktigi zamanlarda kullanmistim guzel bi iade kampanyasi vardi.. Onun dışında varligini bile unuttum hicbir ise yaramayan bes para etmez bir kart..

• quote:

Orijinalden alıntı: UncleGrndpa

Bu karti siparis için kredi karti lazim kredi karti olan adam niye bu karti alsin ya birakin gidin Kredi kartiniza yukleyin hem puan kazanin hem aylık ucret dert olmasin

Ben ininal'ı mobil ödemeyle almıştım kendi sitesinden 5+4(kargo) = 9TL'ye almıştım mobilden, SMS cart-curt 50 kuruş kesti en fazla.
  • İmam Bayıldı kullanıcısına yanıt
    Eksik bilgi hocam, para yuklerken tabii ki kesiyor, bir de her ayin sonunda hesap işletim ucreti olarak 2 lira aliyor hesapta para olmasi durumunda

Eger para yoksa o ay para kesmiyor

• 1984 kullanıcısına yanıt
    Hocam en son 6 ay önce yükledim sizin için bugün gittim bir daha yükledim yüklediğim gibi hesap işletim ücreti 2 TL kesti. Yani 1 ay geçmeden kesiyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.