Şimdi Ara

İninal Kart Hepsi Burada Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
4
Favori
6.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selamlar ben faydalandım sizde faydalanın çok bir şey değil belki ama idare eder yani. Sıcak bir fırsat için sizlere sunuyorum. İninal kart hepsiburadada 100 tl alışverişe 20 tl anında indirim veriyormuş ve sanırsam 1000kişi sınırı var ve haberi paylaşalı 1 saat felan oldu galiba sosyal medyasında denk geldim çok yorum beğeni almamıştı yani haber sıcak faydalanabilirsiniz diye düşünüyorum. Bu kıyağımı da unutmayın :D sakası bir yana bu sıra baya indirim vs yapıyorlar ben sms bildirimi açtım rahat hafta da 2-3 gönderiyorlar kampanya indirim felan. Diğer bir sanal kart markasını da kullanıyorum rekabet olmasın ismini vermiyim abi indirim vs yapın ki kullanım artsın yani yoksa hedef kitle de bir yere kadar. Bu konuda ininal aştı kendini böyle de devam ederse piyasayı ele alabilir diye düşünüyorum. O yüzden haydi iyi forumlar size bende oyuna Bf4Online..

• 100 e 20 de moda oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine gelecek sen.Türkçe ögretmenine selamlar

• yararlandım tşkler.

• hayırlı
  • Ben denedim olmuyor

• ininal kampanya yapmadıkça artık cazibesi yok.
  • Sanal İninal kartım vardı ama uzun süredir kullanmadım, bakiye yükleyince aylık ücreti hemen mi alıyor. Harcayacağım paradan 2 lira fazlasını mı göndereyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün ininal cüzdandan sanal kart oluşturdum. Fakat hepsiburadaya kart numarasını girince 20 lira indirim uygulamıyor(sepetteki üründe ininal kampanyası yazıyor). Karta limit yüklemedim henüz ama onunla ilgisi olabilir mi?

• emre.sdk E kullanıcısına yanıt
    Hocam hesapta kupon felan varsa, onu uyguluyorsan dusmez. Mesela 300/50 ile birlesmiyor.

• ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kupon vs. sadece 100 lira üzeri yapıyorum sepeti, daha sonra sanal ininal kartı yazıyorum ama herhangi bir indirim yapmıyor. Acaba ininal kartla hiç işlem yapılmadığı için olabilir mi?

• emre.sdk E kullanıcısına yanıt
    Hocam karti girdikten sonra devama bas, odeme oncesi son sayfa var, orda dusmus gozukmesi lazim.

• ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam dediğiniz gibi yapmışım, sonraki adıma geçmemişim şimdi oldu. Teşekkür ederim

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Hemen alir muhtemelen 2 lirayi.Benim cok eskiden kalma bi kartim varmis ekli olan, onu sanala cevirdim uygulama uzerinden. 7 lira ek yukledi kendisi.2 lira aylik kullanim niyetine kesti. 5 lira da hediyeymis sanal karta gectigimiz icin.

• aynı kartla 2 işlem yaptım 3 . işlemi yaptırmıyor içinde bakiye var hatta bakiyeyi sanal karta aktardım ondada olmuyor aynı kartla 2 den fazla alabilen varmı
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Az önce tecrübe ettim hocam,
    Kredi kartıyla 98 lira yükleme yaptım, komisyon ekledi 2 lira yani 100 lira çekti kredi kartından. Sanal karta baktım 98 yüklemiştim, 2 lira aylık kullanım kesti 96 lira bakiye gözüktü. Ayrıca eft/havale ile yükleme ücretsizmiş.

• Müdür42 kullanıcısına yanıt
    2 yaptıysan şanslısın

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.

https://www.ininal.com/hepsiburada-yirmi-tl-indirim-kampanyasi/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.