Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
192
Favori
538.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AngryGamer

quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

Az önce bende aldım.50 Lira yükledim.1 lira .49 var şu an.Playstation Store'da harcıyacağım.Ama oradaki adam 15 lirada yükleyebilirsin dedi.75 Tl yüklenmiyormuş
    Ptt'den aldım biraz farklı geldi.

paypal'a nasıl aktarılıyor para biliyor musun ?

Nerde takıldınız?
  • Ptt de nasıl bi sistem varsa kimisine %1 işlem ücreti kesilmiş, yukarda Absolutely_TR arkadaş 1 tl kesildi yazmış, bende de ilk alırken 10 tl den 1 tl kesildi. Yine arkadaşa 15 tl yükleyebilirsin demişler, bana bir dahaki sefere 10 tl yükleyemezsin en az 25 tl dediler. Kartı sorduğumda ilk anlamamışlardı bilgileri yok diye üstelemedim.

@AngryGamer
    Paypal sadece alışveriş için kullanılıyo şu an hesaba para aktarma,karta aktarma işlemleri yapılmıyo ilerde olabilir demişlerdi facebook sayfasından. Alışveriş için soruyorsan karttan otomatik çekiyor parayı hesaba aktarmaya gerek yok
  • Hay ben böyle PTT'nin 1 saat bekledim sonuç 0 gişe işlemlerinden sıra aldım 30 dakika bekledim posta işlemlerinden alın dediler ondada 30 dakika bekledim öyle bi kart bize gelmedi dedi. İnternet sitesindeki yazıyı gösterdim (hangi şubelerde var onu gösteren şeyi) yanlış şube girilmiştir dediler. bide şansımı migrosta deneyeceğim. Oradada yoksa ptt merkez binasını basarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bu gün bizim arkadaş aldı.Ad-soyad ve telefon no istemedi ve kartın üstünde ininal kart logosu yoktu.

Kendi sitesini incelerseniz bir çok çeşidi var kartların. Google'a İninal Kart yazın kendi sitesinden önce bu konu çıkıyor.

Bir sorum olacaktı Sanal kart kullanıp bunu kullanmaya gerek var mı? Yoksa yine de alıyım mı? Pek fazla kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

Bu gün bizim arkadaş aldı.Ad-soyad ve telefon no istemedi ve kartın üstünde ininal kart logosu yoktu.

Kendi sitesini incelerseniz bir çok çeşidi var kartların. Google'a İninal Kart yazın kendi sitesinden önce bu konu çıkıyor.

Bir sorum olacaktı Sanal kart kullanıp bunu kullanmaya gerek var mı? Yoksa yine de alıyım mı? Pek fazla kararsız kaldım.

Yok hocam aynı işe yarıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler sanalpazardan taksitli ürün alabiliyoz mu
  • Güzel sistem ama ininal nedir ya isim olmamış hiç. Hukuki terimler geliyor insanın aklına.
  • Yılda en fazla 2000 tl mi yükleniyor?

• enpara dan farkı var mı?

• d&r ve gittigidiyor kullanan var mı ?

• Sabah olsun almaya gidiyom su kart cok guzel olmus ins vardir pttde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ep3xah

d&r ve gittigidiyor kullanan var mı ?

D&R değilde Gittigidiyor.com dan 2 kez alışveriş yaptım sorunsuz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayaleturk -- 24 Haziran 2013; 7:26:53 >
  • civardaki 2-3 tane pttye sordum. Hic birinde yokmus

• Burdan bakabilirsin hocam.http://www.ininal.com/ptt.php

@TheMakarov
    @Semih98

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayaleturk -- 24 Haziran 2013; 10:58:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghosturk

Burdan bakabilirsin hocam.http://www.ininal.com/ptt.php

@TheMakarov
    @Semih98

Sagol kardes hemen almaya

• Atm den para yatirma ne zaman olucak?

• quote:

Orijinalden alıntı: erudemud

Atm den para yatirma ne zaman olucak?

İninal yetkilisinin cevabı:

"
    ininal ATM'lerden kartınıza para yatırabileceksiniz ancak kartlarımız nakit çekimine kapalıdır. Kartınızın dilediğiniz noktada nakit yerine kullanabilirsiniz. ATM lerle ilgili çok yakında detaylı açıklama yapacağız. "

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghosturk

quote:

Orijinalden alıntı: erudemud

Atm den para yatirma ne zaman olucak?

İninal yetkilisinin cevabı:

"
    ininal ATM'lerden kartınıza para yatırabileceksiniz ancak kartlarımız nakit çekimine kapalıdır. Kartınızın dilediğiniz noktada nakit yerine kullanabilirsiniz. ATM lerle ilgili çok yakında detaylı açıklama yapacağız. "

kaç gün oldu hala açıklama yapıcaklar..
  • Arkadaşlar biri cevaplasın sorularımı lütfen.

1-PTT'den almayı düşünüyorum ama bakiye yüklerken %1 komisyon kesiliyor demişsiniz.Bazılarıda %3 %5 kesiliyor demiş %Kaç biri netlik getirsin.

2-Sitede SSS kısmında 25,50,75,100... yükleme yapılır diyor Sayfanın diğer bölümünde 25,50,100... diyor.Ben 75 tl yükletmeyi düşünüyorum.Şimdi 75 tl yükleyebilir miyim?

3-Yıllık bir ücret var mı kart için kesilen?Ayrıca 1 yıl içinde en fazla 2000 TL mi yüklenir yoksa kartın ömürlük yükleme limiti mi?

4-Son kullanma tarihi kaç yıl 1 yıl falan mı?Bazıları çok kısa kullanım tarihi var demişlerdi bana?

Sorularımı cevaplayan cevaplamayan herkese teşekkürler.

• Karta güvenip parayi yatırdim. Çünkü sitelerinde üye işyerleri arasinda Gamer market isimli site mevcuttu. Gamer marketten alisveris yapmaya çalışıp müşteri temsilcisiyle konustugumda ininal kartin henüz siteleri için aktif olmadığını söylediler. Bayağı sıkıntı çektirdi o durum bana. Daha sonra parayi paypala aktarıp bir şekilde ihtiyacimi giderdim ama henüz sorunlari halletmedikleri bir firmayi üye işyeri olarak göstermeleri çok yanlış olay.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.