Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
192
Favori
538.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bir sorum olacaktı. Dün mıgrosta 200 lira yükleyip iki kredı kartından ödemek istedim. Kasiyer olmaz dedi. Peki ben hediyem karta 100+100 yükleyip, ininal ödemesini hediyem kartla yapabilirmiydim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eresin00 E kullanıcısına yanıt
    hayır
  • az once migros ininal yukleme ye gittim barkod kodunu girince veya fiziki karti okutunca kasa da iptal edildi uyarisi veriyor neden kaynaklanir acaba ilk defa Boyle bi sorunla karsilastim diger kasa larda da Denedim Yine ayni kartim kullanima acik

• Migrostan ininal yuklemesi yaparkan kredi kartlarinin puanlarini kullanabiliyor muyuz? axess chippara, bonus puanlar yada worldpuanlar?
  • sandstormx kullanıcısına yanıt
    evet
  • Migrosta 3 gündür sistem olmadığını söylüyorlar.

Yükleme yapabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: #002#

Migrosta 3 gündür sistem olmadığını söylüyorlar.

Yükleme yapabilen var mı?
    ben bugun yukledim 200tl.. 125tl siyle chipparalari harcadim, 75tl siyle de 5x75e 50 chippara market alisverisine dahil oldu..
  • sandstormx kullanıcısına yanıt
    5x75 yapacaktım ben de 50ile 100oluyormuş sadece ayar oldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşı tutanlar enpara kullansın. Tavsiye ederim.

• sanal karta da yükleme yapabiliyor muyuz ve yükleme yaptığımız sanal ininal kart ile ps store'dan alışveriş yapabiliyor muyuz?
  • Benim karttan google bağlı olmamasına rağmen para çekiyor geçen 3-4 çekti önemsemedim ama bu sefer GOOGLE HAWK APP adı altında 40-45 ₺ çekim yaptı ve bilgim yok bu konuda yardım edin para boşa gitmesin

• Merhaba arkadaşlar. IBAN no ile ilgili bir sorunum olduğu için EFT üzerinden İninal karta para yollanabilir mi? Yollanırsa ücreti vs. var mı?
  • Arkadaşlar merhaba alışveriş sonunda ödeme için SMS onayını da yaptıktan sonra Banka, sistemin tanımadığı yeni bir hata döndü (Message flow error) hatasını veriyor ve ödeme yapamıyorum. Neden böyle bir hata veriyor biliyor musunuz? Bu alışveriş ile birlikte Eylülde toplamda 600 TL alışveriş yapmış olacaktım yani 750 TL lik limiti de aşmıyor. Yakın zamanda freezona geçtim onunla bir alakası olabilir mi?
    Ek olarak bu numaradan müşteri temsilcisi ile görüşülebiliyor mu yoksa sadece otomatik bilgilendirme mi yapıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Imperionex -- 28 Eylül 2018; 3:1:46 >
  • Arkadaşlar iyi forumlar. Deniz Bonus kredi kartımdaki puanları ininal karta yüklemenin bir yolu var mı?
  • İnnal kart amazon pay a kaydediliyor mu yurt dışı alışverişleri için

• Bide yurt dışı alışverişlerinde %10 komisyon alınıyor deniliyor komisyon alınmayan kart hangisi yardimci olursaniz sevinirim

• 1- Kredi kartından bu karta para yükleniyor mu?

2- İninal kart içindeki para herhangi bir banka hesabına iban vasıtası ile eft/havale yapılabiliyor mu
  • Mrblar ben geçen aylarda ininal kartımı kullanıma kapattım fakat şimdi pişman olup kartımı geri açtırmak istiyorum yada kullanabileceğim başka bir kart var mı ücret almayan ve para çekilebilen 14-15 yaşındayım cevaplarınız için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

1- Kredi kartından bu karta para yükleniyor mu?

2- İninal kart içindeki para herhangi bir banka hesabına iban vasıtası ile eft/havale yapılabiliyor mu
    ininal cüzdan uygulaması üzerinden veya Bütün bankaların sanal şubelerinden havale/EFT ile ininal kartınıza bakiye yükleyebilirsin.https://www.youtube.com/watch?v=woft0fBWhOk örnek olarak inceleyebilirsiniz.

Hayır, ininal karttaki bakiyeyi farklı bankalara gönderemezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Nida

ininal cüzdan uygulaması üzerinden veya Bütün bankaların sanal şubelerinden havale/EFT ile ininal kartınıza bakiye yükleyebilirsin.https://www.youtube.com/watch?v=woft0fBWhOk örnek olarak inceleyebilirsiniz.

Hayır, ininal karttaki bakiyeyi farklı bankalara gönderemezsin.

Alıntıları Göster
    o zaman ne anladım bu işten. bu tip uygulamalar neden hesabındaki parayı havale etme imkanı vermez anlamam.

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.