Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
192
Favori
538.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ininal para yuklerken para kesen, aylik para kesen bi kart. Param kartla kart puaniyla yukleme yaparsin, bkm express ile odeme yaparsin,aylik ucret vermezsin, ucretsiz para yuklersin. Steamde gecerli. Yurtdisinda discovery ile anlasmis. Benim kredi kartim oldugu halde bu karti kullaniyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    İninal fanboyu değilim ama param kart bana pek avantajlı gelmedi. Alışveriş yaparken bile para kesiyormuş param kart. Türkiye alışverişlerinde 1, yurtdışı alışverişlerinde 5 tl bence çok fazla.

Ayrıca ininal karta ing bank atmsinden yükleyince para kesmiyor. Aylık ücret de ayın 7. günü kartta para olmazsa kesmiyor kalan 29 gün kullanabiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matolimehmet kullanıcısına yanıt
    Emin misin dostum alisverislerde para kestigine ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Emin misin dostum alisverislerde para kestigine ?
    Para çekerken kesiyormuş yanlışlık olmuş. Ben yanlış anlamışım.

• quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

İninal fanboyu değilim ama param kart bana pek avantajlı gelmedi. Alışveriş yaparken bile para kesiyormuş param kart. Türkiye alışverişlerinde 1, yurtdışı alışverişlerinde 5 tl bence çok fazla.

Ayrıca ininal karta ing bank atmsinden yükleyince para kesmiyor. Aylık ücret de ayın 7. günü kartta para olmazsa kesmiyor kalan 29 gün kullanabiliyorsunuz.
    Alisverislerde para kesmez param kart hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Para çekerken kesiyormuş yanlışlık olmuş. Ben yanlış anlamışım.

Alıntıları Göster
    Para cekmek yerine tl yuklemesi bile yapsan bu karttan, gene kafa rahat

Açıkçası enpara hesabı açmayı düşünüyorum. Sipariş vermek kartın gelmesi vs. zor iş. İninal her yerde var nerdeyse her atmden para yükleniyor (ing hariç komisyon alıyor).

Paramara uygulaması üzerinden kredi kartı ile işlem ücreti olmadan para yüklenebiliyor. Yine de aylık kullanım ücreti olması sıkıntı.

• matolimehmet kullanıcısına yanıt
    Enparada sanal kredi karti ozelligi yok diye duymustum. Banka kartini internette kullanmak mantikli olmayabilir ama hesap acarsan guzel olir bencede

İnternet harcama limitini anlık düzenleyebiliyorsun enparada. Bişey almadan önce limit açıp sonra tekrar kaparsan sıkıntı olmuyor. Arkadaşım kullanıyordu.

• Merhaba, paramara dan ininal e işlem yapmak, alışveriş gibi sayılıyor mu acaba bilen var mı? Ör. Hsbc kampanyası için?

• kendime ait 3 kartın aylık yükleme kotası dolunca eşim adına 2 kart aldım ve aktive ettim ancak altungold.da kullanıcı bu işlemi yapmaya yetkili değil hatası veriyor. kendi ininal kartlarımla sıkıntısız alıyordum. sebebi ne olabilir?
  • macrocenterlardan yükleme yapılıyor mu bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    olmuyor, sadece migros.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    satış noktalarınawww.ininal.com/nereden-alirim bu adresten ulaşabilirsin.
  • Arkadaşlar ininal kartın içindeki parayı nakite çevirme imkanımız var mı ?
    Mesela markete gidip karttan çektirip geri iade etsek nakit alabilir miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztan38 -- 6 Haziran 2018; 17:48:18 >
  • ininal hesabı silmek istiyorum müşteri hizmetlerini aradım böyle bir işlem yok dedi mail attım müşteri hizmetlerini arayın diyor kısır döngüye girdim ne yapıcam ben

• quote:

Orijinalden alıntı: r00tkit

ininal hesabı silmek istiyorum müşteri hizmetlerini aradım böyle bir işlem yok dedi mail attım müşteri hizmetlerini arayın diyor kısır döngüye girdim ne yapıcam ben
    Neden sildirmek istiyorsun. Kullanmasak bir sıkıntı mı oluyor. Bende de var kullanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

olmuyor, sadece migros.
    Tek seferde 125 tl yükleniyor mu yoksa 10 'ün katları şeklinde mi oluyor. Mesela 109 tl yükleyebiliyor muyuz?

• 50 100 200 vv gibi sanırım.

• mustafasc kullanıcısına yanıt
    Migrosta 50 100 150 200 250 300 olarak yükleme yapabiliyosunuz.
    ben 125 ve 350 tl sordum yüklenmiyor dediler
  • 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.