Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
192
Favori
538.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nakit yüklersiniz Hocam da kart ile ödeme yaparken birden fazla kredi kartı ile yükletmiyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

Nakit yüklersiniz Hocam da kart ile ödeme yaparken birden fazla kredi kartı ile yükletmiyorlar.
    Anladım bilgi için teşekkürler. Ben zaten bir kredi kartı kullanıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

Ben yarın 3 karttan 100er lira yüklemeyi düşünüyorum. Yüklemezler mi? 3 defa ayrı işlem yapıp 6 lira vereceğim.

• Allah rızası içn 1tlye ihtiyacım var indirim bitecek acil atabilecek var mıdır?
    Bu haftasonu hemen geri atacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burockerdogan -- 16 Mayıs 2018; 22:49:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

Migros'tan 125tl gibi ara yüklemeler yapılabiliyor mu, yoksa hep 50nin katlarını mı yüklemek zorundayız
    Yok mudur bilgisi olan

• quote:

Yok mudur bilgisi olan

Alıntıları Göster
    istedigin kadar yüklersin ister 45.60 tl ister 102 tl inial bankamatik karti gibi düşün ne kadar atarsan o kadar var fakat yükleme ücreti 2 tl sabit...
  • quote:

Yok mudur bilgisi olan

Alıntıları Göster
    Migrosta olmuyor.25,50,100,150,200,250,300 var sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #002#

Ben yarın 3 karttan 100er lira yüklemeyi düşünüyorum. Yüklemezler mi? 3 defa ayrı işlem yapıp 6 lira vereceğim.

Alıntıları Göster
    Tam bende bunu soracaktım.

İki kartın kampanyası var 100 er lira.. Migros'a gittim bugün 200 tl yükleyeceğim ama iki karttan 100 100 ödeyeceğim dedim. Olmaz dedi.Şaşırdım neden dedim , tekrar olmuyor dedi..

Grupta bu şekilde birden fazla karttan yükleme yapan varmı veya yükleme olmuyorsa nedenini bilen..

• quote:

Orijinalden alıntı: okey50

Tam bende bunu soracaktım.

İki kartın kampanyası var 100 er lira.. Migros'a gittim bugün 200 tl yükleyeceğim ama iki karttan 100 100 ödeyeceğim dedim. Olmaz dedi.Şaşırdım neden dedim , tekrar olmuyor dedi..

Grupta bu şekilde birden fazla karttan yükleme yapan varmı veya yükleme olmuyorsa nedenini bilen..

Alıntıları Göster
    Ben geçenlerde yükledim. Neden olmayacak ki.

Fix kart axess ile yükledim.

Olmaz derse de çıkış kapısından çıkar giriş kapısından tekrar kasiyere gelirim :)))

• #002# # kullanıcısına yanıt
    bayağı bir dönersiniz o zaman,migros yasak getirdi birden fazla kartla yükleme yapmaya sizin işlem yaptığınız kasiyer de büyük ihtimal bunu bilmiyor yakında öğrenir de olmaz derse şaşırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih KARAHAN -- 19 Mayıs 2018; 15:31:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

bayağı bir dönersiniz o zaman,migros yasak getirdi birden fazla kartla yükleme yapmaya sizin işlem yaptığınız kasiyer de büyük ihtimal bunu bilmiyor yakında öğrenir de olmaz derse şaşırmayın
    Yasak olması için sebep ne?

Onlar 2 lira ücretini almıyor mu?

Ben yaptım bir sıkıntı olmadı. Mantıklı olanda sıkıntı olmaması.

• Arkadaşlar ininal yüklemelerinde ikinci kredi kartını devreye sokmak migros tarafından yasaklandı hatta 1,5 yıldır yasak ve mağazlara migros diliyle tamim yolladılar eğer 300 tl yükle deyip üç kredi kartıyla 100 100 100 tl yüklüyorsanız kasiyerin konu hakkında bilgi sahibi olmamasından dolayıdır sistem izin veriyor bu yüklemeye fakat migros istemiyor sebep ise tamamen 2 tl ücretler için örnekle açıkayacak olursam

bir ininal için 300 tl yükle dediniz 100 100 100 farkı karttan ödeme yaptınız 2 tl ücret verip kurtuldunuz.

migros ise dedi ki bir ininal için bir kredi kartı devreye girer ve siz üç farklı defa 2 tl 2tl 2tl verdiniz migros sizden 6 tl işlem ücreti tahsil etti bu migrosun işine geldiği bir ininal için bir kredi kartı kullanılacak dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 20 Mayıs 2018; 2:35:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Arkadaşlar ininal yüklemelerinde ikinci kredi kartını devreye sokmak migros tarafından yasaklandı hatta 1,5 yıldır yasak ve mağazlara migros diliyle tamim yolladılar eğer 300 tl yükle deyip üç kredi kartıyla 100 100 100 tl yüklüyorsanız kasiyerin konu hakkında bilgi sahibi olmamasından dolayıdır sistem izin veriyor bu yüklemeye fakat migros istemiyor sebep ise tamamen 2 tl ücretler için örnekle açıkayacak olursam

bir ininal için 300 tl yükle dediniz 100 100 100 farkı karttan ödeme yaptınız 2 tl ücret verip kurtuldunuz.

migros ise dedi ki bir ininal için bir kredi kartı devreye girer ve siz üç farklı defa 2 tl 2tl 2tl verdiniz migros sizden 6 tl işlem ücreti tahsil etti bu migrosun işine geldiği bir ininal için bir kredi kartı kullanılacak dedi.
    Olaya tersinden bakarsakta, insanların 3 kartla yükleme yapma isteğinin nedenide 6 lira yerine 2 lira ödemek. :)))

• Arkadaşlar yardiminiz lazım. 3d sifre ne yaptiysam gelmiyor. Musteri hizmetlerini aradim guncelledik dediler yine olmadi. Hat degistirmedim, hat tasimadim yinede 3d sifre gelmiyor. Hattim avea

• Bu karti kullanan mi kaldi, param kart bu kartin aynisi. Hemde her ay ucret kesmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Bu karti kullanan mi kaldi, param kart bu kartin aynisi. Hemde her ay ucret kesmiyor
    Aynısını diğer başlığada yazmışsınız ,

Ne üstünlüğü var param kartın , her şeyden komisyon kesiyor

• okey50 O kullanıcısına yanıt
    Ininalda para yuklerken para keser, aylik para keser ama param kartta kesmez

• quote:

Ininalda para yuklerken para keser, aylik para keser ama param kartta kesmez

Peki bu ücretler nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okey50 -- 22 Mayıs 2018; 10:57:3 >
  • okey50 O kullanıcısına yanıt
    Param kartta ucretsiz

• quote:

Bu karti kullanan mi kaldi, param kart bu kartin aynisi. Hemde her ay ucret kesmiyor
    Param kart yurtdışında geçerli değilmiş... İninal mastercard her yerde geçerli.

• 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.