Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
192
Favori
538.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba.Paypal dan bir ödeme aldım.İninal kartım paypal a kayıtlı olduğundan ödeme ininal kartım tarafından alınmış.Bu parayı enpara hesabıma geçirmek istiyorum bir yolu var mıdır? Bir de şuan kartta gözükmüyor para ne kadar zamanda gözükür?
  • arkadaşlar diyelim bu kartı d&r dan aldık orda migrostaki gibi para yüklemek zorunlumu?

ikinci soruda bonusbaydaki parayı bu karta aktarabiliyormuyuz teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karekök122 -- 14 Eylül 2015; 11:37:51 >
  • gittigidiyorda bugün %7 indirim varmıs. link verebilecek var mı g3 için
  • gitti gidiyorda bugün %7 indirim varmy?. link verebilecek var my g3 için hangisi güvenli satycy
  • Elecktro trend var suan en uygunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

Elecktro trend var suan en uygunu

Garantısı hangi firmaki
    bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

Garantısı hangi firmaki
    bilen varmı?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g3-d855-32gb-cep-telefonu-187590450

dün ürün serisi ve garantisi hakkında bilgi için mesaj attım halen cevap yok

• 1209 a geliyor ggde ama resmi ithalat nedir...
  • quote:

Orijinalden alinti: Mnr980

quote:

Orijinalden alinti: Or_By

Garantisi hangi firmaki
    bilen varmi?

dün mesaj attym ürün serisi ve garantisi hakkynda cevap gelmedi
  • cepport adlı satıcıya garantiyi sordum gelen cevap şöyle

Ürünler Gümrük ve Ticaret Bakanlığı onaylı TSE Belgeli resmi ithalatçı Firma İNTELLİCELL İLETİŞİM LTD.ŞTİ.den 2 yıl ücretsiz kargo avantajı ile garantilidir. Servis Merkezi İstanbuldur . Ürünler tamamen orijinal sıfır kutusunda açılmamış ambalaj ve jelatinlidir. Ürünlerin imei noları BTK(Bilişim Teknolojileri Kurumu ) tarafından kayıt altına alınmış olup kapanma gibi bir durum asla olamaz ve mümkün değildir. Adına kesilecek faturada imei nosu muhakkak yazılı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samhey

cepport adlı satıcıya garantiyi sordum gelen cevap şöyle

Ürünler Gümrük ve Ticaret Bakanlığı onaylı TSE Belgeli resmi ithalatçı Firma İNTELLİCELL İLETİŞİM LTD.ŞTİ.den 2 yıl ücretsiz kargo avantajı ile garantilidir. Servis Merkezi İstanbuldur . Ürünler tamamen orijinal sıfır kutusunda açılmamış ambalaj ve jelatinlidir. Ürünlerin imei noları BTK(Bilişim Teknolojileri Kurumu ) tarafından kayıt altına alınmış olup kapanma gibi bir durum asla olamaz ve mümkün değildir. Adına kesilecek faturada imei nosu muhakkak yazılı olacaktır.

delta garanti mi iyi bu mu
  • Sadece tl ile mi işlem yapılabiliyor.karta euro yükleyebilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Karta kayıtlı telefon numarasını değiştirebiliyormuyuz ? Ben yeni hat alacağım ama numarayı nasıl değiştireicem bilmiyorum.

İninal karrtın müşteri hizmetlerini arayıp numaramı değiştirmek istiyorum diyorsunuz zaten adam orda verdiğiniz numarayı giriyor yalnız o bilgi ancak 24 saat içerisinde sisteme işliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Karta kayıtlı telefon numarasını değiştirebiliyormuyuz ? Ben yeni hat alacağım ama numarayı nasıl değiştireicem bilmiyorum.

İninal karrtın müşteri hizmetlerini arayıp numaramı değiştirmek istiyorum diyorsunuz zaten adam orda verdiğiniz numarayı giriyor yalnız o bilgi ancak 24 saat içerisinde sisteme işliyor.

Öyle yaptım zaten aradım değiştirdiler.

24 saatte beklemedim girerken yeni numarama gönderdi direk onay kodunu anında değişti numaram.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba paybyme kullanıyordum ama gittigidiyorda 3dsecure otomatik olarak işaretleniyor o yüzden alışveriş yapamıyorum, ininal kartta böyle bir sorun var mı acaba?

3d secure işaretli olduğu halde alışveriş yapılabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K0BE_24 -- 28 Eylül 2015; 0:28:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boardmarker

benim merak ettiğim şey, bu kartı 12 yaşındaki yeğenim adına almam mümkün mü? 25-30 tl bir şey yükleyeceğim istediği zaman google play'den oyun vb alsın diye. yaşı küçük diye sorun çıkar mı? (kartı aktifleştirirken filan)

12 yaş üzeri herkes ininal kart sahibi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukeleman

İninal kartımı paypal hesabıma bağlasam paypaldan gelecek ödemeler kartıma yüklenebilir mi ?

Öyle bir uygulama bulunmamaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K0BE_24

Merhaba paybyme kullanıyordum ama gittigidiyorda 3dsecure otomatik olarak işaretleniyor o yüzden alışveriş yapamıyorum, ininal kartta böyle bir sorun var mı acaba?

3d secure işaretli olduğu halde alışveriş yapılabiliyor mu?

3D Secure, işlem yaptığınız nokta ile alakalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur sakarya

Sadece tl ile mi işlem yapılabiliyor.karta euro yükleyebilir miyim?

Sadece TL yüklenmektedir,işlemlerinizde bakiyeniz otomatik olarak döviz kuruna çevrilmektedir.
  • ininal Kart İ kullanıcısına yanıt
    Yani? 2 ay öncesine kadar sorunsuz şekilde kullanıyordum sorun orada zaten yeni çıktı 3d secure. İninal'de de var mı gittigidiyor sıkıntısı?
  • 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.