Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
192
Favori
538.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi günler ben 94,50 kuruşluk bir kitap alışverişi yapmayı düşünüyorum idefix den ama bu komisyon muhabbeti aklımı karıştırdı, sizin bilginiz vardır bir kaç soru sorayım. :

1 ) ING Bank ATM lerinde hiç bir komisyon alınmıyor kesin doğru mu bu ben daha önce hep PTT den yapıyordum son dönemlerde 0,50 kuruş kesip benim sinirimi çok güzel oynatmıştı.

2 ) Aylık olarak 1 TL kesiyor demişsiniz şimdi ben diyelim bugün yani ayın 19 unda yükleme yaptım 95 tl 1 tl hemen kesilecek mi yoksa bir daha ki ayı mı bekleyecek?

Bu iki soruma cevap verirseniz özellikle 2.soruya çok memnun olurum idefix den alışveriş yapan varsa da yazsın lütfen :)
  • Merhabalar. Bu kart bilendenal.com da geçerli mi ? 170 tl lik bir alışveriş olacak ama ? Vergi dairesi gibi yerlere ne yazacağız ?

• ing bank atm salak gibi yükleme yyapılmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yaklaşık 1 yıl önce falan ininal kart almıştım gayet normaldi kullanıyordum bayağı bi kullanmamaya başladım kartın durumuna bakmak için ininal kartın sitesine girdim kayıt mayıt olun diyordu yeni çıkmış herhalde kayıt oldum kart bilgilerimi girince kart bulunamadı yazıyor ne yapmam lazım
  • ininal kartı aktifleştirirken ev adres seçeneği var sadece gelecek olursak adrese fatura geliyormu ?

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: MalumEvinYeriniSoranAdam

Merhabalar. Bu kart bilendenal.com da geçerli mi ? 170 tl lik bir alışveriş olacak ama ? Vergi dairesi gibi yerlere ne yazacağız ?

MasterCard'ın geçerli olduğu tüm online ve fiziksel alışveriş noktalarında kartınızı kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pomphacı

ing bank atm salak gibi yükleme yyapılmıyor

ING Bank ATM lerinden kartsız olarak yükleme yapabilirsiniz. Dilerseniz bu linktenhttps://www.facebook.com/video.php?v=447282372086001&set=vb.188756371271937&type=2&theater adım adım görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackStaff17

Beyler yaklaşık 1 yıl önce falan ininal kart almıştım gayet normaldi kullanıyordum bayağı bi kullanmamaya başladım kartın durumuna bakmak için ininal kartın sitesine girdim kayıt mayıt olun diyordu yeni çıkmış herhalde kayıt oldum kart bilgilerimi girince kart bulunamadı yazıyor ne yapmam lazım

Kartınızın arka yüzünde yer alan +90 212 331 70 67 no'lu Müşteri Hizmetleri numaramızı arayarak konuyla ilgili teknik destek alabilirsiniz.
  • sefaugr00 S kullanıcısına yanıt
    Hayır, Bilgi amaçlı alınmaktadır.
  • benim merak ettiğim şey, bu kartı 12 yaşındaki yeğenim adına almam mümkün mü? 25-30 tl bir şey yükleyeceğim istediği zaman google play'den oyun vb alsın diye. yaşı küçük diye sorun çıkar mı? (kartı aktifleştirirken filan)
  • Karta kayıtlı telefon numarasını değiştirebiliyormuyuz ? Ben yeni hat alacağım ama numarayı nasıl değiştireicem bilmiyorum.

• Arkadaşlar bu kartla akaryakıt alabiliyormuyuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hastel H kullanıcısına yanıt
    evet, genelde fiziksel poslarda problem olan yer görmedim
  • Bu kart ile Steam'den Alışveriş yapınca indirim kazanıyor muyuz? Kredi kartı veya banka kartı kullanıyorum. Bunu alırsam Steam ile ilgili ne gibi avantaj sağlar? Bilen varsa alıntı yapıp yada etiket yaparak cevap verirse sevinirim. Teşekkürler.

• karta yüklediğimiz tutarı eft yada havale yapabiliyormuyuz.
  • lordakrep kullanıcısına yanıt
    hayır, içindeki parayı sadece POSlardan ya da internetten alışveriş ile kullanabiliyoruz
  • İninal kartımı paypal hesabıma bağlasam paypaldan gelecek ödemeler kartıma yüklenebilir mi ?
  • Ya bende şey dicem biz Kartı alsak 0 bakiyi olsa da her ay 1 tl alınca -1 mi oluyor oluyorsa-kaça kadar gidiyor bi açıklarsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara geceler

Ya bende şey dicem biz Kartı alsak 0 bakiyi olsa da her ay 1 tl alınca -1 mi oluyor oluyorsa-kaça kadar gidiyor bi açıklarsanız sevinirim

o ay para varsa 1 tl kesilir, başka bir kesinti yok. üç ay sıfır bakiye ile kaldın ve yükleme yapmadın diyelim, herhangi bir kesinti olmuyor. 4. ay sadece ilgili ayın ücreti 1 TL kesiliyor

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.