Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
192
Favori
538.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

Arkadaşlar ING Bankasının ParaMara uygulaması hasebiyle ininal karta yeni sahip oldum. Bu karta ATM dışında para yükleme imkanımız yok mu? EFT ile?

ininal kart para aktarımına kapalıdır bu yüzden ATM dışında yükleme yapılamıyor (sorunuz varsa çekinmeden sorun )
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

quote:

Arkadaşlar ING Bankasının ParaMara uygulaması hasebiyle ininal karta yeni sahip oldum. Bu karta ATM dışında para yükleme imkanımız yok mu? EFT ile?

ininal kart para aktarımına kapalıdır bu yüzden ATM dışında yükleme yapılamıyor (sorunuz varsa çekinmeden sorun )

Alıntıları Göster
    arkadaşlar,

n11.com'dan ininal kart ile xbox live 1 aylık gold alabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus is BACK

arkadaşlar,

Alıntıları Göster
    hepsiburada.com'dan sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabiliyor muyuz?
  • Migros kasadan yüklenebiliyor 2 TL karşılığında.
  • quote:

quote:

Cevabınız için teşekkür ederim. Açıkçası çok tatmin etmedi beni bu uygulama öyleyse.. Enpara vs varken.
    Tekrar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcn-2468

hepsiburada.com'dan sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabiliyor muyuz?

3D Secure ile sorunsuz şekilde alışveriş yapılabilir hepsiburada'dan (sorunuz varsa çkinmeden sorun )
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Migros kasadan yüklenebiliyor 2 TL karşılığında.
    quote:

Orijinalden alynty: plumbium1

Migros kasadan yüklenebiliyor 2 TL kar?yly?ynda.

PTT ATM'lerinden yükleme i?lemini yapmak daha mantykly karde?im çünkü 2TL az para de?il sonuçta 2 ekmek parasy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destinati0n -- 11 Ağustos 2014; 12:48:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

arkadaşlar,

Alınabilir n11.com'u araştırıp geçerli kartları buldum ve paypal sistemi ile ödeme yapılabiliyor (sorunuz varsa çekinmeden sorun )
  • destinati0n kullanıcısına yanıt
    ininal kartım paypal'e tanımlı değil yalnız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

ininal kartım paypal'e tanımlı değil yalnız?

ininal kart mastercard desteklidir bu da şu anlama gelir ki mastercard'ın geçerli olduğu heryer de ininal kart da geçerlidir n11.com'un anlaşmalı kartlarında da bakarsanız mastercard ibaresini görürsünüz
  • destinati0n kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus is BACK

teşekkürler.
    Rica ederim merak ettiğiniz veya aklınıza takılan birşey olunca çekinmeden sorun
  • quote:

Rica ederim merak ettiğiniz veya aklınıza takılan birşey olunca çekinmeden sorun

Hocam ben İstanbul Avrupa'da oturuyorum 212 AVM'yi bilirsiniz Atatürk Hava Alanı'nın oralarda ben ordan D&R'ye gidicem mesela
    yarın gidicem tabi orda kimle konuşmam lazım kartı almam için bide ücreti 5tl galiba bende 50 tl yüklicem bir 55 tl götürmem lazım demi
    yaş 13 ondan fazla bilmiyorum nasıl alıcağımı migrosa girersem fazladan para ödeniyormuş herhalde en iyi satış noktası neresi bunun ptt demeyin
    bize yakın değil merkez pttler normal pttlerde satmıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Zuper Gahraman

quote:

Hocam ben İstanbul Avrupa'da oturuyorum 212 AVM'yi bilirsiniz Atatürk Hava Alanı'nın oralarda ben ordan D&R'ye gidicem mesela
    yarın gidicem tabi orda kimle konuşmam lazım kartı almam için bide ücreti 5tl galiba bende 50 tl yüklicem bir 55 tl götürmem lazım demi
    yaş 13 ondan fazla bilmiyorum nasıl alıcağımı migrosa girersem fazladan para ödeniyormuş herhalde en iyi satış noktası neresi bunun ptt demeyin
    bize yakın değil merkez pttler normal pttlerde satmıyorlar

Alıntıları Göster
    1.Öncelikle Teknosadan alırsanız sadece kart ücreti (5 TL) ödeyip ininal'in sitesinde üye olurken (önce kendi bilgilerinizi) aldığınız kartdaki bilgileri girmeniz yeterli olacaktır kartın onaylanması için
    2.evet migrosta dediğiniz gibi fazla para alınıyor nedeni kart ücreti + yükleme koşulu+işlem ücreti vs vs ücretlere tabi olunur ve PTT'nin ATM'lerinde yükleme yapmanız daha mantıklıdır hem işlem ücreti de yok

Aklınıza takılan bi'şey olursa çekinmeden sorun

• quote:

1.Öncelikle Teknosadan alırsanız sadece kart ücreti (5 TL) ödeyip ininal'in sitesinde üye olurken (önce kendi bilgilerinizi) aldığınız kartdaki bilgileri girmeniz yeterli olacaktır kartın onaylanması için
    2.evet migrosta dediğiniz gibi fazla para alınıyor nedeni kart ücreti + yükleme koşulu+işlem ücreti vs vs ücretlere tabi olunur ve PTT'nin ATM'lerinde yükleme yapmanız daha mantıklıdır hem işlem ücreti de yok

Hocam ben şimdi mesela Migros'dan aldım kartı 5 TL verdim kart ücreti birde içine 50 TL yüklemek istedim 50 TL vericem demi
    peki ya ilk başta sadece 25 TL yükleniyorsa 50 TL gibi bir seçenek yokmu 25 TL yerine 55 TL tutuyor zaten yarın alıcam 212'ye babamla gidip

• quote:

Orijinalden alıntı: Faredevriii

quote:

Hocam ben şimdi mesela Migros'dan aldım kartı 5 TL verdim kart ücreti birde içine 50 TL yüklemek istedim 50 TL vericem demi
    peki ya ilk başta sadece 25 TL yükleniyorsa 50 TL gibi bir seçenek yokmu 25 TL yerine 55 TL tutuyor zaten yarın alıcam 212'ye babamla gidip

1. evet 5 tl kart ücreti ve yüklemek istediğiniz parayı yani 50 tl veriyosunuz sadece

2. migrosta minimum 25 maximum 300 liraya kadar yükleme yapılabiliyor

3. Kartınız şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle

4. aklınıza takılan olursa sorabilirsiniz

Sevgiler,

Hakan KURT

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faredevriii

quote:

1. evet 5 tl kart ücreti ve yüklemek istediğiniz parayı yani 50 tl veriyosunuz sadece

2. migrosta minimum 25 maximum 300 liraya kadar yükleme yapılabiliyor

3. Kartınız şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle

4. aklınıza takılan olursa sorabilirsiniz

Sevgiler,

Hakan KURT

Alıntıları Göster
    Bu kart sayesinde Flo, Hepsiburada gibi sitelerden alışveriş yapabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hz. Zeus -- 14 Ağustos 2014; 5:43:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

hepsiburada'dan 3D Secure ile Flo ve diğer master card'ın geçerli olduğu her yer'de alışveriş yapailirsiniz
    Aklınıza takılan birşey olursa mutlaka sorun
  • quote:

quote:

hepsiburada'dan 3D Secure ile Flo ve diğer master card'ın geçerli olduğu her yer'de alışveriş yapailirsiniz

Teşekkür ederim hocam. Daha önce bir tanıdığımın garanti kartıyla alışveriş yapıyordum ama kendime bu karttan alma vakti geldi artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hz. Zeus

quote:

quote:

Teşekkür ederim hocam. Daha önce bir tanıdığımın garanti kartıyla alışveriş yapıyordum ama kendime bu karttan alma vakti geldi artık.

Alıntıları Göster
    Rica ederim önemli bir hatırlatma da yapayım kart yurtdışında'da geçerli ve ben paypal'a tanıtıp tinydeal,focalprice ve bunun gibi yurtdışı sitelerinden sorunsuz bir şekilde alışveriş yaptım ve bu konumuzda benim gibi bu kartla yurtdışı alışverişi yapan birçok arkadaşa da rastlayabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.