Şimdi Ara

İninal kart 1 ayda 2 sefer kullanım ücreti kesmiş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.042
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İninal kart 1 ayda 2 sefer kullanım ücreti kesmiş arkadaşlar kontrol ederken gördüm sizde kontrol edin

sizdende kestilerse arayıp hakkınızı alın

İninal kart 1 ayda 2 sefer kullanım ücreti kesmiş

• bütün kartlardan 2. çekimi yapmış bende de..
  • örnek kartınızı aldınız o ay hemen peşin kesinti yapıyor

sonra o ay dolunca hemen bir daha kesiyor aslında kesmemesi gerekir sonraki ay alması lazım bunuda iade alın
  • ininal kaldı mı hocam hala... ne avantajı varki bunun ? zannedersem migros kampanyalarında içine para yüklenebiliyor
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Aynen bir migros kaldı. Onun dışında hiçbir albenisi yok.

Bazen 200-300 e bir şey alacağım zaman puan gelmiyor bari puan ordan gelsin diye yükletiyorum
  • Migros dışında nereden yüklersek oranın posundan mı işlem yapılıyor? Migros dışında nereden yükleniyor bir de? TeknoSA'da satıyormuş sanırım ama yükleme yapıyor mu bilemedim.

Sırf migrosta kullanılacaksa hediyem kartta var sonuçta.
  • bendede aynı drum
  • ne avantajı var bu kartların ?
    niye kullanıyorsunuz ?
  • yeri burası değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

ne avantajı var bu kartların ?
    niye kullanıyorsunuz ?

yukarıyı oku
  • Paypal varken yüzüne bakan yoktu. Paypal'dan sonra 1 lira yükleme ücretini 2'ye çıkardı.
    Anlayacağınız havaya girdi...
  • öğrenci kartı bebeyle şebeyle uğraşmaktan bıkmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smclk89 -- 3 Ocak 2017; 16:19:47 >
  • Cogu arkadastan iki kez cekim yapmislar umarim duzeltirler.
  • Avantajı yok ama benim kullanım amacım yurtdışı alışverişlerinde normal kredi kartı kullanmaktan iyidir.
    İçindeki TL gider en fazla. Yurtdışı alışverişlerinde kredi kartı kullanırssam içime kurt düşer kart bilgilerinin güvenliği açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Avantajı yok ama benim kullanım amacım yurtdışı alışverişlerinde normal kredi kartı kullanmaktan iyidir.
    İçindeki TL gider en fazla. Yurtdışı alışverişlerinde kredi kartı kullanırssam içime kurt düşer kart bilgilerinin güvenliği açısından.

Bakınız : Sanal kart
  • Migrosun banka kampanyalarından yararlanıp sadece migrosta kullanma kısıtını ortadan kaldırıyor.
    Bankalarla sorun yaşayıp kredi kartı alamayan çok insan var malum.

Çocuğa harçlık/haftalık niyetine de verilebilir, eşe dosta doğum günü hediyesi olarakta :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.