Şimdi Ara

İNGİLZCE BİLEN VATANDAŞ ARANIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
10
Cevap
1
Favori
211
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İNGİLZCE BİLEN VATANDAŞ ARANIYOR
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2522 Mesaj
    Arkadaşlar Canon kartuşların dolumunu anlatan aşağıdaki metini, Türkçeye çevirebilecek yardımsever ingilice bilen bir vatandaş arıyorum lüften yardım edin. Çeviriler Yazıcı/Tarayıcı bölümüne cevirenin ismi belirtilecek eklenecek.

metini kısalttım

1. Put the cartridge on some paper towels in an area where you can tolerate a spill.

2. Drill a hole into the dimple just below the "B".

3. Fill the syringe with 20 ml. of black ink.

4. Very S-L-O-W-L-Y inject ink into any hole.

5. When finished, put a small piece of tape over the drilled hole.

6. Replace the cartridge and run 1 - 3 cleaning cycles as per printer instructions.
    Or print the following pages:
    http://www.refillinstructions.com/black.htm for Black

For best results, leave cartridge in printer for 8 hours after refilling so the ink can saturate the entire sponge.

Note: Each time the cartridge is removed from the printer an "empty cartridge" message appears and a blinking amber light will come on, on the printer. Holding the paper feed button down for 3-5 sec. will allow you to override the counter.

A Refill Kit should include Ink plus the following:
    One 30cc Syringe with sharp needle
    One Thumb Drill
    Aluminum Tape

--------------------------------

1. Put the cartridge on some paper towels in an area where you can tolerate a spill.

2. Peal off the top label.

3. You will notice three small holes (too small for a syringe needle to get into). Drill each hole larger with a thumb drill.

4. Fill the syringe with 6 ml. of color ink.

5. Very S-L-O-W-L-Y inject ink into each chamber until the sponge full

6. When finished, replace the top label or leave it off (it will make no difference in the printing).

7. Replace the cartridge and run 1 - 3 cleaning cycles as per printer instructions.

For best results, leave cartridge in printer for 8 hours after refilling so the ink can saturate the entire sponge. (Allows ink to flow to the print head).
    Note: Each time the cartridge is removed from the printer an "empty cartridge" message appears and a blinking amber light will come on, on the printer. Holding the paper feed button down for 3-5 sec. will allow you to override the counter.

A Refill Kit should include Ink plus the following:
    Thumb Drill
    Three 10cc Syringes with sharp needle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadow006 -- 22 Aralık 2006; 18:06:59 >

|
    |

Sahipsiz olan Vatanın batması haktır sen sahip olursan vatan batmayacaktır. M. Akif

• Yüzbaşı
    278 Mesaj
    kimse tanımadığı biri için uğraşmaz
    ayrıca çeviri çok pahalı
    program kullanmanı tavsiye ederim
    |
    |
    1.cisi
    Talimat 1i. Senin, bir dökülmeyi hoş görebildiğin bir alanda bazı kağıt havlularda kartuşu koy.

2. Sadece aşağıda gamzeye bir deliği "B"'e del.

3. 20 mlle şırıngayı doldur. Siyah mürekkepten.

4. Çok S-- L-- O-- W-- L--i Yi, herhangi bir deliğe mürekkebi şırınga eder.

5. Ne zaman, bitirdi, delmiş olan deliğin üzerinde bandın küçük bir parçasını koyar.

6. Kartuş ve koşu 1i'ni değiştir — 3 temizleme, yazıcı talimatlarına göre bisiklet sürer.
    Veya takip eden sayfaları bas:
    Http: Www. Refillinstructions. Com siyahı.

Siyah için htm
    2.cisi
    . Senin, bir dökülmeyi hoş görebildiğin bir alanda bazı kağıt havlularda kartuşu koy.

2. En üst etiketten çal.

3. Sen, üç küçük deliği fark edeceksin (Olmak için bir şırınga iğnesi için fazla küçük). Bir başparmak matkabıyla daha büyük her deliğin olduğu matkap.

4. 6 mlle şırıngayı doldur. Renk mürekkebinden.

5.

Çok S-- L-- O-- W-- L--i Yi, süngere kadar her odaya mürekkebi dolu 6 şırınga eder. Ne zaman, bitirdi, en üst etiketi değiştirir, veya onu bırakır (O, baskıda hiçbir farkı yapmayacak).

7. Kartuş ve koşu 1i'ni değiştir — 3 temizleme, yazıcı talimatlarına göre bisiklet sürer.
    Veya takip eden sayfayı bas:
    Http: Www. Refillinstructions. Com rengi.
    En iyi sonuçlar için htm, tekrar doldurmaktan sonra 8 saat boyunca yazıcıda kartuşu bırakır, bundan dolayı mürekkep, tam süngeri doyurabilir. (Baskı başına akması için mürekkebe izin ver).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karus_down -- 22 Aralık 2006; 17:35:32 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    981 Mesaj
    tanımadığım biri içinde olsa çevirirdim ama 4 sayfa olmaz katiyen
    |
    |
    www.hemencevir.com dan
    çevir
    |
    |

Yokmudur çevirecek bir babayiğit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadow006 -- 22 Aralık 2006; 18:05:36 >

Sahipsiz olan Vatanın batması haktır sen sahip olursan vatan batmayacaktır. M. Akif
  • Yarbay
    3106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: shadow006

Çeviriyi forumda yazıcı bölümünde yayınlayacağım sadece benim değil pek çok arkadaşın işine yarıyacak. Programla çevirince saçma sapan bir metin ortaya çıkıyor. O nedenle yardım istedim

quote:

Çeviriyi forumda yazıcı bölümünde yayınlayacağım sadece benim değil pek çok arkadaşın işine yarıyacak. Programla çevirince saçma sapan bir metin ortaya çıkıyor. O nedenle yardım istedim

Hala bekliyorsanız çevirebilirim hocam.

• Yarbay
    2522 Mesaj

Geçte olsa sağolun, Canon dolduruşa gelmiyor 6 ay sonra nozzlerı tıkandı ve yazıcı seneler önce çöpe attım...
    |
    |
    hgwxx/7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    880 Mesaj
    quote:

Geçte olsa sağolun, Canon dolduruşa gelmiyor 6 ay sonra nozzlerı tıkandı ve yazıcı seneler önce çöpe attım...
    quote:

10 sene olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1447 Mesaj
    vay be :) 10 sene be dile kolay. keşke 2007'ye falan geri dönebilseydim.
    |
    |
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Mobilya Takımları
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.