Şimdi Ara

İngiltere, Sırbistan ve Almanya ya cinden telefon göndermek sorun çıkarır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, cinden mi5s almak istiyorum, saydığım ülkelerden birine göndersem herhangi bir sorunla karşılaşır miyim? Vergi oranları nedir? Kesin bi bilgiye ulaşamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben sirbistana esigara gönderdim kuzen aldi.180Tl ürüne 30 tl kadar bi vergi ödedik malzemeyi aldik ama cep telefonu araştirmak gerek.

• bende çinden ingiltereye telefon siparişini merak ediyorum. Bu konuda birşeyler öğrenebildiniz mi?

• Almanya için bende merak ediyorum bu durumu.
  • Avrupa depolari olan mağazalara bakın sorun olmaz cinden gelen urunlerden vergi kesiliyor Avrupa Birliği ulkesinden vergi yok

• Gearbesttin eu warehouse seçeneğinden almanyaya xiaomi ve lenovo tel aldım hiç sorun olmadı. şimdilerde eu warehouse uyduruk markalarla dolu.
  • Almanya ya gönderdim sıkıntı var. Ce sertifikası sormuşlar sanırım. Olmadığı için iade yapabiliriz demişler yakında belli olur

• cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    Bundan 1 sene önce falan veya daha fazla olabilir. Almanya'ya xiaomi redmi note 2 göndermiştim 2 tane CE belgesi olmadığı için geri gönderdiler Çine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • md3likan M kullanıcısına yanıt
    Demek ki geri gidecek sağlık olsun.kimi imei kaydı ister kimi ce belgesi. Nedir bu milletin çektiği :)

• Almanya için Çinli satıcıların bazıları önce İngiltereye sonra da Almanyaya gönderiyor. Böylece vergi ve CE sertifika sorunu kalmıyor. Bazı satıcılar ilanlarinda bu durumu belirtiyor. Bu yöntemle Almanyaya telefon gönderip aldım 5 gün içinde. Ekstra 15-20 euro arasi kargo parası vermiştim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.