Şimdi Ara

İngiltere Premier League Takip Konusu (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.223
Cevap
27
Favori
86.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de brighton'ın düşeceğine watford maçında karar vermiştim. 10 kişi kalmış takımın üstüne bile gidemediler. palace'ın durumu belli olmaz bence, daha çok erken, kadroları da kötü değil.
  • 3. sü de swansea olur bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngiltere Premier League Takip Konusu

her şeye rağmen chelsea şampiyoluğun en büyük adayı, city'den daha fazla şansları var. gerçi en kolay boxing week fikstürü city'nin, mourinho da oradan sağ çıkarır takımı bence. liverpool geçen sene dağılmıştı, bu sene de benzeri olur.

milli aradan sonra da city-stoke ve pool-manu var. mourinho hocam 1-0'a kitler ve pool 10 bin pozisyonda gol bulamazsa değmeyin keyfime. klopp'un maçlardan sonra "daha iyi oynadık" saçmalıkları zevkli geçiyor. iyi oynayana puan veriyorlar sanki. stoke da dengesiz ama fena takım; allen, shaqiri, jese falan. city salak salak paslaşırken 2-3 top kapsalar 1'i illa girer zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: JampolPapa

İngiltere Premier League Takip Konusu

her şeye rağmen chelsea şampiyoluğun en büyük adayı, city'den daha fazla şansları var. gerçi en kolay boxing week fikstürü city'nin, mourinho da oradan sağ çıkarır takımı bence. liverpool geçen sene dağılmıştı, bu sene de benzeri olur.

milli aradan sonra da city-stoke ve pool-manu var. mourinho hocam 1-0'a kitler ve pool 10 bin pozisyonda gol bulamazsa değmeyin keyfime. klopp'un maçlardan sonra "daha iyi oynadık" saçmalıkları zevkli geçiyor. iyi oynayana puan veriyorlar sanki. stoke da dengesiz ama fena takım; allen, shaqiri, jese falan. city salak salak paslaşırken 2-3 top kapsalar 1'i illa girer zaten.

Chelsea - City macin izleseydin ' Chelsea nin daha cok sampiyonluk sansi var yeaaa' demezdin

ki ligin bitimine dogru United ve Chelsea Etihada gelecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 3 Ekim 2017; 12:35:30 >

• @LFC_Turkiye twitter hesabimizdan yapmis oldugumuz paylasim ve sayfamiz Fitbol Dergi'nin Ekim ayi ekinde yer alacak!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

quote:

Chelsea - City macin izleseydin ' Chelsea nin daha cok sampiyonluk sansi var yeaaa' demezdin

ki ligin bitimine dogru United ve Chelsea Etihada gelecekler

çok dar açıdan bakıyorsun. ayrıca "yeaaa" demedim, karşı tarafın argümanını gülünç şeylerle saptırmak sana bir şey kazandırmaz, hayat dersi olsun. her zaman seni "up"laycak birilerini bulamazsın bu yaklaşımla.
    maça gelirsek, chelsea city gibi dopingden kaptanı ceza yemiş bitik ukrayna futbolu temsilcisiyle oynamadı hafta içinde. atm maçı takımı bitirmişti, morata'nın sakatlığı da o maç yüzünden zaten. arsenal maçı da ölçüt değil, ayrıca tekrarlıyorum ki şampiyonluk küçük maçlardan geçer.
    maçı da pre-match dahil izledim, maçtan sonra yorumları da dinledim. çoğu futbol izleyicisinin aksine pembe rüyalar diyarında yaşamıyorum, futbolun doğasına aykırı oynayanların kazanamayacağını biliyorum. maçları %90 topla oynayan, 1 milyon 200 bin pas yapan takımlar kazanmaz ve city chelsea'yi ezmedi (herkes böyle diyor) yorgunluğa rağmen ama daha iyi oynadılar, orası doğru. ligin daha başı ve hiçbir şey belli değil tabii ki, 3 günlük periyotlar henüz başlamadı. ağır cl maçları, boxing week derken hangi takım rotasyonla daha iyi sonuçlar alıyormuş göreceğiz, gerçi city cl'den erken eleneceği için daha az maç oynayacak ama o riski alıyorum. benim tahminim city ilk 2'ye giremez, girerse 30 gün banlayacağım kendimi. oyun yapısı olarak nefret ettiğim 3 teknik direktörden birisi pep, umarım asla başarıyı yakalayamaz.

• Morata Agüero Pogba Lukaku sakatlık geçiren oyuncular daha olur mu bilmem milli ara sonrası çıkar çünkü bazı milli takımlar için kader maçları var.

• palace gol attı, yurt genelinde şölenler başlasın.
  • zaha, benteke, sakho
    bu 3 adamı çıkar, palace'den geriye bir şey kalmıyor. ama bunlardan ikisi conte'yi tokatlamaya yetiyor. adamlar pis patladı.

kante'ye de parantez açmak lazım. takımın her şeyi olduğu bu tarz maçlarda belli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E1825AD4A -- 14 Ekim 2017; 17:53:45 >
  • Kel hocam acımıyordu!

• Everton cılar burda mı 2. lig takımıyla oynuyo bugün sizin şu büyük Transferler yapan takımınız

acaba kazanırlar mı
  • Mourinho üzerinden yapılan algı:

Çakal sürüleri 2015'i de bilerek dahil etmişler. Tabii unuttukları bir şey var, 14-15'te sadece Liverpool'u deplasmanda yenerek şampiyon oldu bu takım. Chelsea geçen sene sadece City'i yendi ama şampiyon oldu. Her zaman söylediğim gibi; şampiyonluk, büyük değil küçük maçlarda alınan puanlarla gelir. Tabii güzel bir seri yakaladı diye City'nin pohpohlanması normal. Sezon sonu Mourinho alır sazı eline.
  • quote:

Mourinho üzerinden yapılan algı:

Çakal sürüleri 2015'i de bilerek dahil etmişler. Tabii unuttukları bir şey var, 14-15'te sadece Liverpool'u deplasmanda yenerek şampiyon oldu bu takım. Chelsea geçen sene sadece City'i yendi ama şampiyon oldu. Her zaman söylediğim gibi; şampiyonluk, büyük değil küçük maçlarda alınan puanlarla gelir. Tabii güzel bir seri yakaladı diye City'nin pohpohlanması normal. Sezon sonu Mourinho alır sazı eline.

Mancistir mi, M.Cityi gececek. Hayal dunyasinda yasiyorsun.Pep ve M.City artik rakipsiz. Ocakta Alexis Sanchezde geliyor.

Manesiz Liverpoola karsi dahi eziliyor Mancistir. En iyi topculari kalecileriydi birde. M.City maclarinda aci gercekle yuzlesirsin.

• İngiltere'de futbol yorumcuları...

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

İngiltere'de futbol yorumcuları...

Türkiye'de futbol yorumcuları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 17 Ekim 2017; 19:56:12 >

Shakespeare kovuldu, geç bile kalındı. Ranieri'yi kişisel olarak beğenmiyorum, şampiyonlukta da katkısının minimum düzeyde olduğunu düşünüyorum, bana göre Terim gibi gazdan başka bir şey değildi. Ancak takımı yeni sezonda tecrübesiz birine emanet etmek mantıksızdı. Riekerink'e Galatasaray'ı vermekle aynı şey. Bu tarz adamlar sezonun geri kalanını iyi idare ediyorlar ama yeni sezon çattığında kadro planlaması ve taktik konusunda yetersiz kalıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.