Şimdi Ara

İngiltere Premier League Takip Konusu (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.224
Cevap
27
Favori
86.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İngiltere Premier League Takip Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane takım çok çok uzun bir aradan sonra tekrar premier ligde

• Vira bismillah. Eğlenceli bir sezon olmasını diliyorum. İngiltere Premier League Takip Konusu 

• Herkese selam, yaklasik 3 senedir premier league i takip ediyorum. S sport uygulamasinda gercek bir futbol havasi aliyordum. S sport uygulamasinda mac baslamadan 15 dk once stattan goruntuler canli akisi Ingiltere rejisinden geliyordu. Hem stattan cevresinden goruntuler fikstur, mac kadrolari gibi etmenlerde vardi.Oyuncularin isinmasini izleyebiliyordum.

Mac baslamadan bu yuzden gercekten havasina giriyordum. Bir de bu de yetmezmis gibi, s sportta ki orkun colakloglu, gokhan abdik erman yasar gibi spikerle beraber mac sirasinda ibrahim altinsay, engin kehane ve emre ozcan gibi gercek futbol yorumculariyla beraber mac keyfini daha da arttiran insanlar vardi.

2022/23 sezonuyla beraber premier league beinconnect e gecti. Daha dun uye oldum. 3 mac izledim.
    Burada ki sistem maci izle sonra de@ol git sistemi sanirim. Cunku ingiltere rejisinden mac baslamadan once 15 dk stattan goruntu yok. Yayin, oyuncular giristeyken basliyor. 2 dk reklam sokuyorlar. Seromani de mac ekranini veriyorlar.

Hadi Turkiye ligini anlarim. Orada boyle seyler olabilir. Ama burasi premier league. Boyle calisanlar olmamali. Bir de spiker dedigin, sadece oyuncularin isimlerini soylemekle olmaz. Kendi futbol dusunceleri de olmali. Beinconnect teki spikerler no name spiker gibi, fifa oyununu oynasam daha cok seyler duyarim.

Hadi maci tek anlatiyorsun olabilir. Ama 3 izledigim macta da spikerin yaninda yorumcu yok. S sporttan, beinconnect te gecmesi bana aldigim kaliteyi daha da dusdugunu hissettirdi.

Baska altarnetif olsa denerdim. Ama simdi o da yok. Bu 3 sene nasil gececek?

• Cityzens kullanıcısına yanıt
    İngiltere Premier League Takip KonusuPremier League Haberlertwitter
    “💔Gün sonunda S Sport’un Cumartesi günü yayın akışını görünce Premier Lig tayfa..”
    https://twitter.com/PLHaberler/status/1555673506511216643

Hafta sonu maçlardan önce premier lig programında kahvaltı yaparken Emre Özcan'ı dinlemek..İngiltere Premier League Takip Konusu 

• Cityzens kullanıcısına yanıt
    Konu açılmışken S sport spikerlerinden tek beğenmediğim Erman Yaşar.
    Maç sunumundan çok yorum yapması,yorum yaparken arkadaş ortamındaymış gibi sesini iyice alçaltması vs. beni çok ayar ediyordu.
    Allah'a şükür geçen sezon NBA maçlarında özellikle Playofflarda çok az maç verdiler. Çünkü orada da aynı şeyi yapıp kendini maçı yorumlamaya kaptırınca,maçın heyecanını artıran unsurlardan olan spiker reaksiyonunu kendi kendine baltalıyordu.

Bana göre Erman hariç S sport'un spiker ve yorumcu tayfası on numara beş yıldız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arsenal ve Tottenham'dan sürpriz bekliyorum bu sene.

• haberim yoktu beinin hakları aldığından, ne güzel s sportta uygun fiyata kaliteli spikerlerle maç izliyorduk İngiltere Premier League Takip Konusu 

• Ben mi goremiyorum m.utd ve m.city maçlarını yayınlanıyor beinsports

• Premier league maclarini 2 gundur izliyorum. Gercekten parasini verip karsiliginda aldigim hizmet yerine, internetten donmayan korsan yayin izliyormusum gibi bir his aliyorum.

City macini izliyorum. maci yalcin cetin anlatiyor, ingiltere rejisi trubundeki mark noble i gosterince
    evde ben soyle bir tepki verdim" aaa noble degilmi bu gecen sezon emekli olan 17 yildir klupte oynayip klup tarihine gecen? Takim elbise yakismis"

Yalcin cetinin noble dan haberi yok. Sus pus. E zaten maci tek anlatiyor. Burada suc yalcin da degil ki. Kendisi bildim bileli turk ligiyle yogrulmus biri. Koskoca Beinsports ta en azindan S sport un yarisi kadar nitelikli eleman yok mu.

Maci izleyip zaten defolup gidiyoruz verdikleri hizmet adeta bu. Cok kalitesiz.
    Ya en azindan bunlar s sporttaki insanlari getirsinler. Futbolu seven ayni anda yorum yapan.

Bir tane ibrahim altinsay var. bence turkiye de esi benzeri yok. Versinler parasini getirsinler su adami. Bize futbol tarihini ingiltere tarihini anlatmaya devam etsin. Bu ne rezilliktir arkadas. Oyuncularin isimlerinin okunuslarini ben de biliyorum. Ben de spiker olayim o zaman

Istanbulspor elazispor maci mi izliyorum ya

• McTominay'den sonra KDB izlemek iyi geliyor..

• Bu sene Tottenham'dan artık Conte önderliğinde Premier Lig Şampiyonluğu bekliyorum.

• vector x-31 kullanıcısına yanıt

İmkansız Burası serie A değil.Ha bir kupa kazanabilir.Fa Cup olur carabao olur.

• M3lank0lik kullanıcısına yanıt

Conte hocam bu herif imkansızı başarmak için getirildi zaten takımın başına

• Everton kadrosu tek kelimeyle rezalet. Bu sene EPL'de en net küme düşme adayı kesinlikle Everton. Lampard hoca geçen sezon mucize olanı başarıp kümede tuttu ama belli ki Everton yönetimi akıllanmamış.

• Potter çok iyi bir sistem takımı kurdu Brighton'da. Bugün attıkları 2.gol muazzamdı. Ayrıca kalecileri Sanchez de çok iyi kaleci.

• Avrupa Süper Ligi kurulmadı belki ama şu an EPL nin bundan pek bir farkı yok. Top 6 dışındaki West Ham'ın çektiği topçuya bak.

İngiltere Premier League Takip KonusuDavid Ornsteintwitter
    “🚨 West Ham United have reached an agreement in principle with Lyon to sign Lucas Paqueta. 24yo Brazil international midfielder has agreed personal terms on a five-year contract. Clubs now need to finalise paperwork @TheAthleticUK #WHUFC #OlympiqueLyonnais https://t.co/87SRKpTIWW”
    https://twitter.com/David_Ornstein/status/1563143658139922432
  • İngiltere Premier League Takip Konusu

• Hakemlerin performansı inanılmaz kötü bu sezon.

Geçen hafta Haaland'a çıkmayan kırmızı,

Bu hafta Van Dijk'a çıkmayan kırmızı,

Yine bu hafta West Ham'ın iptal edilen golü.

Şaka gibi kararlar.

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.