Şimdi Ara

İngiltere Premier League Takip Konusu (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.224
Cevap
27
Favori
86.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-0 İngiltere Premier League Takip Konusu İngiltere Premier League Takip Konusu 

• arsenal çizgisini bozmuyor artetaya okul öncesi öğretmenlik yaptırıyolar resmen şaka gibi favreyi getirin bari bi sistem kursun adam gidipte çöplere 50 m verdirmez en azından.

• Seyirciyi Özlemisiz bee İngiltere Premier League Takip Konusu İngiltere Premier League Takip Konusu 

• Mohamed Salah, üst üste beş sezon Premier League'in ilk hafta maçlarında gol atmayı başaran ilk oyuncu oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne maç oluyor öyle! Dünkü yayınlanan maçların hepsini yarıda kapamıştım. Lig bu maç ile başladı benim için.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tottenham - City iki takım da santrforu yok sahada modern futbol kanattan bozma forvetlerle oynanır olmuş artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isbara alp -- 15 Ağustos 2021; 19:15:31 >
  • guardiola yine zeka yoksunu bir kadro ile cikmis

fernandinho ake ve mendy

orta sahada grilishi oynatiyor

yazik gercekten bu adam beceriksizin teki

• Getir Yemek dünyaya açılmış. Ya da Tottenham'a sponsor olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Getir Yemek dünyaya açılmış. Ya da Tottenham'a sponsor olmuş.

Bu maça özel reklam vermişler.

• Evet sponsoru oldu.

• cristil palasta eze sakat mi neden oynamiyor

viera mi oynatmiyo oyleyse hasim olalim

• Arsenal & Chelsea Londra Derbisi berabere biter ...

• İngiltere Premier League Takip Konusu

Kuş kardeşliği.

• lukakudan sonra plnin en iyi forveti antonio bence harika işler çıkarıyo geçen sezon sakatlandı westham full puan kaybetti oyuna etkisi çok büyük.

• Beyler üzücü haberi vermek istiyorum. Seneye 20 liraya EPL ligi izlemek hayal oldu, geçmiş olsun. Katar grubu olaya el atmış.

İngiltere Premier League Takip Konusu
    İngiltere Premier League Takip KonusubeIN SPORTS Türkiyetwitter
    “🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 İngiltere Premier Ligi, #beINSPORTS'ta! 🌟 Futbolseverler, Premier Lig'in keyfini 2022-2023 sezonundan 2024-2025 sezonunun sonuna kadar üç yıl boyunca beIN SPORTS Türkiye'de çıkaracaklar! #PL”
    https://twitter.com/beINSPORTS_TR/status/1430123103712169999
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Ulan şu katarlılardan bi kurtulamadık ya. Ne güzel s sportta kaliteli spikerlerle izliyorduk şimdi yine çöplere kaldık. S sport bi serie a aldı epl ve bundesligayı kaybetti. Seneye katarlıları alıcaz mecbur. Aylık 30-40 lira domalırız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ein ausländer -- 24 Ağustos 2021; 14:43:9 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Şimdi benim Kablonet'de Ssport kanalları dahil olan pakete 2 senelik taahütüm vardı. Bu seneyi çıkardık,ama görüyorum ki gelecek sene reklamını yapılan ligi izleyemeyeceğim. Demek ki devletin abonelik sistemine bile gözüm kapalı güvenemeyeceğim.
    Hatırlarsanız 2020'nin ortalarına doğru Digitürk saran grupla anlaşamayınca o dönem Nba finallerini son 16'dan itibaren çoğu kişi izleyememişti. Hadi Digitürk özel bir kuruluş. Peki Kablonet?

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Şimdi benim Kablonet'de Ssport kanalları dahil olan pakete 2 senelik taahütüm vardı. Bu seneyi çıkardık,ama görüyorum ki gelecek sene reklamını yapılan ligi izleyemeyeceğim. Demek ki devletin abonelik sistemine bile gözüm kapalı güvenemeyeceğim.
    Hatırlarsanız 2020'nin ortalarına doğru Digitürk saran grupla anlaşamayınca o dönem Nba finallerini son 16'dan itibaren çoğu kişi izleyememişti. Hadi Digitürk özel bir kuruluş. Peki Kablonet?

Aynı politikayı da blutv abonelerine ve yeni gelen abonelere yaptı. Canlı yayın akışına s sport kanallarını ekledi. 3-4 ay sonra da anlaşma bitti deyip kaldırdılar. Hal böyle olunca bizim millet, hem dizi film izlerim, hem de epl ligini izlerim diye aboneliğini yeniledi. Hiç üye olmayanlarda üye oldu.

İsyanınız da sizde haklısınız.

NBA konusu da böyle oldu. Ne diyelim ki, devlet yapıyorsa özel hayli hayli yapar.

Şimdi bunlar suç işlemiyor da, illegal izleyen adam mı suç işliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Aynı politikayı da blutv abonelerine ve yeni gelen abonelere yaptı. Canlı yayın akışına s sport kanallarını ekledi. 3-4 ay sonra da anlaşma bitti deyip kaldırdılar. Hal böyle olunca bizim millet, hem dizi film izlerim, hem de epl ligini izlerim diye aboneliğini yeniledi. Hiç üye olmayanlarda üye oldu.

İsyanınız da sizde haklısınız.

NBA konusu da böyle oldu. Ne diyelim ki, devlet yapıyorsa özel hayli hayli yapar.

Şimdi bunlar suç işlemiyor da, illegal izleyen adam mı suç işliyor?

Alıntıları Göster
    Ülkenizde bir kurallar oturmuş tüketici hakları ve denetim mi var sanki bu rahatlıktan hepsi çıkar menfaatine bakarak kafasına göre çalışıyor.Denetleyen yok.Ayrıca balık baştan kokar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Keşke S Sportta kalsaydı. Heyecanlı anlatımları özleyeceğiz. Katarlılar buraya da çöktü.

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.