Şimdi Ara

İngiltere Manchester'da terör saldırısı (22 ölü) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
0
Favori
16.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vehhabi terörist saldırısı değildir diye dua ediyorum. Bu gidişle benim UK vizesi yalan olacak. Şimdiden başladılar faşistler

böyle veziyetin içine soxam

İngiltere Manchester'da terör saldırısı (22 ölü)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngiltere Manchester'da terör saldırısı (22 ölü)

• 3.paket bulunmus galiba

• Bu dünya ki patlayan her bomba kimin işine yarıyor...?

Tabi ki Kürtlere... Peki bunun arkasında kim var.? İsrail ve ABD.? Peki bunu. İş ortakları kim.? BOP eş başkanları...

Bu patlayan ve patlayacak her bomba Kürdistan a desteğe daha çok artıracaktır..

• Ulan yazık yaa vallahi yazık oradaki eğlenmeye giden çocuklara gençlere yazık. Bela falan okumak da bir işe yaramıyor yıllardır bela okuyoruz lanetliyoruz ama bir şey olmuyor bu mahluklara.. Allah bizim belamızı veriyor onlara para pul hayat, ölen biz ve bizim gibi masum insanlar. Sonu gelsin artık.

• ortadoğuya demokrasi coming by ingilitere, usa

• amerikanın işi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

quote:

Orijinalden alıntı: ironcarbonom

Vehhabi terörist saldırısı değildir diye dua ediyorum. Bu gidişle benim UK vizesi yalan olacak. Şimdiden başladılar faşistler

böyle veziyetin içine soxam

İngiltere Manchester'da terör saldırısı (22 ölü)

ne malum senin de kendini patlatmayacağın müslüman değil misin yani?

sen unut o vizeyi

Hocam ne yapacaksın benim neye inandığımı ?hem açıp kalbime bakamadıklarima göre bilemezlerde

Yeni kimlege İslam yazdırmasam tr de bu siyasi iklimde otekilestirilmekten çekindim. Bir yandan da yurtdışın çıkacağm için yazdırmak istemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironcarbonom -- 23 Mayıs 2017; 4:12:16 >

• Şaka maka son zamanlarda Avrupa'da da olaylar artmaya başladı. Gerçi yine de rekor bizde.

Yazık olmuş.
  • çocuklara yapılan bir saldırı karşılıksız kalmaz.umarım olan müslümanlara değilde gerçekten teröristlere olur.
  • açılan tüm canlı yayınlarda islama karşı kötü söz ve davranışlar yapıyorlar 3 kanal izledim. Abd nin beslediğinin farkında değiller heralde adamlar "evet silah veriyoruz şikayet var mı?" diye haykırıyolar ama
  • Dünyada iki çeşit insan türü vardır. İyi insanlar ve kötü insanlar. Unutmayın.

• Ulan haberi aldığımdan beri en az 15 İngiliz ile konuşup başsağlığı diledim; hepsi de dinimi, ırkımı ve görüşümü bilen adamlar ve hiçbirinden bana yahut inancıma yönelik tek bir kötü söz duymadım. Ne hikmetse elin İngiltere'sinde patlama oluyor, muhtemelen yine kendine müslüman diyen yaratığın biri kendini patlatıyor, elin gavuru dediğimiz İngiliz buna birşey demiyor, fakat nedense bizim içimizdeki İrlandalılar'a bir haltlar oluyor ve dine saldırmaya başlanıyor. Sığlık, ikiyüzlülük denen şeyin birebir örneğini sergiliyorsunuz, tebrik ediyorum.
  • saldırıyı deaş üstlenicek. brithis dostlarımız kürdistana el atacak ayrıca kıbrıs içinde konuşlanıcaklar.

hayırlı olsun

• Kesin müslümanlar yapmıştır yea

Her bok onlardan çıkıyor yea

Yazık olmuş

• Çok kötü be 😔

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    türkiye teröre destek mi veriyor da türkiye de terör var?
    biraz mantıklı düşün.
  • 3.dünya savaşının fazlaca yaklaştığını gösteren olaylardan birisi daha. Yazık, çok yazık..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehadar -- 8 Kasım 2021; 23:19:57 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.