Şimdi Ara

İNGİLTERE' DE 10 BİRİM İLE MARKET ALIŞVERİŞİ. EVET SADECE 10 !!!! (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
7
Favori
28.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orhanyor

ingilterede yasamamis olsam inanacagim, hersey guzel yeme icme ayni videodaki gibi ama kiralar pahali. 400 e var dedigin odadir ve orada kiralar pahali oldugu icin oda kiralamak yaygin bir sistemdir.

bir evde oda sayisina gore biribirini tanimayan 4-5 kisi yasar ayni tuvaleti mutfagi paylasir.

ben londranin merkezinde degil 6.bolgesinde kaldim yani epey dis tarafinda ve 5 sene once ev kiralari 1200 pound civarinda idi merkezi zaten hic konusmayalim ordaki fiyatlari duysan dudagin ucuklar. 6.bolgede sana 400e evin anahtar kilifini bile gostermezler.

ingilterede evde kalmanin tek yolu ya iyi bir maasiniz olacak yada eve 2 adet maas girecek ozaman gul gibi gecinirsiniz, tek basina zor.

Alıntıları Göster
    https://www.zoopla.co.uk/for-sale/details/55011481?search_identifier=aa799e05a4ad1bd432f21c02411310bb

Türkiyenin her hangi bir şehrinde ilçesinde bu fiyata buna benzer bir ev bul istediğin her şeyi yapacağım ve sana inanacağım bu ev satılık hemde 57.000 tl'ye geliyor birim olarak

Türkiyede anca bodrum katında fareler ile birlikte yaşarsın 50.000 liralık daire alırsın

buda 4+1 47.500 lira gibi düşünebilirsin adamlar 4-5 maaş ile kredi çekmeden ev alabiliyor zaten Neyine kiraya girsinler :) şaka gibi ve evlere bakın bildiğiniz villa tarzında
    https://www.zoopla.co.uk/for-sale/details/54993931?search_identifier=87a7daebd0e990b877c8c719c399ebf1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 28 Mayıs 2020; 12:41:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yattarali

biz zamanında yedi düvele hükmederken adalet getirmek yerine sömürseydik ingiltere gibi ülkeleri şimdi parmağımızda oynatıyorduk. bu avrupa ülkeleri sömürgelerle bu variyete erişmiş durumda. tabi her şeyi buna bağlamak saçma olur ama işin en büyük sebebi bu
    Şu an Bilimle bir yerlere geliyorlar. Sömürgelerin olsa ne olacak? Bu yönetimle oralardan gelecek paraları da göremezsin!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Why Shy kullanıcısına yanıt
    2010'da falan mı doğdun?

• Zenginmisim de haberim yokmuş
    İNGİLTERE' DE 10 BİRİM İLE MARKET ALIŞVERİŞİ. EVET SADECE 10 !!!!

• TURQUAZ06 T kullanıcısına yanıt
    ülkemizi beğeniyoruz, ülkemize yakışmayan siyasi partinin iktidarını beğenmiyoruz. iktidar partisi gitsin, biz niye gidecekmişiz? biz halkız, bu ülkenin asıl sahibi biziz.

egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

https://www.zoopla.co.uk/for-sale/details/55011481?search_identifier=aa799e05a4ad1bd432f21c02411310bb

Türkiyenin her hangi bir şehrinde ilçesinde bu fiyata buna benzer bir ev bul istediğin her şeyi yapacağım ve sana inanacağım bu ev satılık hemde 57.000 tl'ye geliyor birim olarak

Türkiyede anca bodrum katında fareler ile birlikte yaşarsın 50.000 liralık daire alırsın

buda 4+1 47.500 lira gibi düşünebilirsin adamlar 4-5 maaş ile kredi çekmeden ev alabiliyor zaten Neyine kiraya girsinler :) şaka gibi ve evlere bakın bildiğiniz villa tarzında
    https://www.zoopla.co.uk/for-sale/details/54993931?search_identifier=87a7daebd0e990b877c8c719c399ebf1

Alıntıları Göster
    Ingiltereye nasıl gidilir?
    Ingiltere de hayat?
    Ingiltere oturma izni?
    Ingiltere çalışma izni?
    Ingiltere uçak bileti?
    Ingiltere vize işlemleri?
    Ingiltereye pasaport nasıl alınır?
    Ingiltere kiralık ev?
    Ingilizce eğitimi?
    Hızlı ingilizce eğitimi?
    Ingiltere asgari ücret?
    .
    .
    .

• quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

Alıntıları Göster
    buyuk yanlisin var tum ingilitere motgage kredisi uzerine donuyor. hatta insanlara ailelerinden mortgage kredisi miras kaliyor arastirabilirsin. daha detayli soylemek gerekirse evli ciftlerin %60 i mortgage borcunda %30 u ayni evde 2 aile seklinde oturuyor bu turkiyede esine rastlanmayacak birsey ama evet yurtdisinda var cunku evler pahali geliyor.

bu linkledigin ev hayatimda duymadigim 8000 nufuslu bir koyden ev, oyle bir hava verdin ki sanki tum ulkede fiyatlar 50000 civarinda. londrayi gectim orda zaten milyon poundlar konusuluyor. sahsen gittigim hicbir abartisi olmayan ama guzel yasanabilecek bir kasabadan ornek vereyim fiyatlari kendin gor.
    https://www.zoopla.co.uk/for-sale/property/leamington-spa/?identifier=leamington-spa&q=Leamington%20Spa%2C%20Warwickshire&search_source=refine&radius=0&pn=5

• quote:

Orijinalden alıntı: MantarTheGreat

https://www.zoopla.co.uk/for-sale/details/54397612?search_identifier=4af3dcd6184cfe3b15c5e4f15aa031b5

Evin güzelliğine bak be.
    benim genelde ingilterede dikkatimi ceken semt sehir neresi olursa olsun acayip planli heryer, mesela linkledigim videodaki gibi parklar genelde her eve yurume mesafesinde illa bir tane vardir. yani nerede oturursan otur illa boyle bir park var ve dikkatimi cekerim parkin olmasi yetmiyor onu temiz tutacak kulturde onemli cimlerde ne bir cekirdek kabugu ne bir cop..

adamlar oo burasi bos hemen bir rezidans dikelim buraya yada bir avm dikelim demiyor zaten avm lerin sayisi cok az. yesil alana aktivite yapilabilecek alanlara onem veriyorlar.
    turkiyede kaybolmus/unutulmus bu tarz degerler var o yuzden diyorum olay sadece ev araba degil daha degisik yasam kaliteleri var bunlar ev sahibi olmak kadar onemli bence. benim londrada oturdugum 3.kalite semtte bile evime yurume mesafesinde 3 adet metro duragi, 2-3 adet otobus duragi ve videodaki gibi 2 adet buyuk park vardi birtanesi futbol sahasindan buyuktu. etrafi agaclarla kapli ortasi ayni boyle bakimli cimlik alanlar. kos gez guneslen canin ne istiyosa yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: saredsa

Mimaroba’da var evet. :) o nerde dersen yaz bakalım nerde. Sacmalamissin. Bir de site içi diyorsun. Yapma be hocam.
    Trollük olsun diye yazmasan cevap verirdim de neyse

• Tek sevindiğim konu patates bizde daha uygun :)
  • gktgemre kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

Şu an Bilimle bir yerlere geliyorlar. Sömürgelerin olsa ne olacak? Bu yönetimle oralardan gelecek paraları da göremezsin!!!

Alıntıları Göster
    Alıntı yaptığın kişiyi bulamadım o yüzden senin mesajını alıntılıyorum

şimdi bu tarihten bi haber bebeler bilmez... 2. Dünya Savaşı sonrası Biz o yıllarda uçak üretirken Almanya'da taş üstünde taş kalmamıştı. Neredeyse erkek kalmamıştı ülkede.. Yetmedi ülke ikiye bölündü bi de

Ama işte o Almanya sıfırdan başladı ve yükseldi... Bu durum da omo onloooorğğğ donyoyo somordoooo geyiğinin ne kadar geçersiz bişey olduğunu gösterir

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    2005 den sonra evden mi çıkmadın. Neye istinaden kuruşla alışveriş yapmadım diyorsun.

Hiç olmadı hiç olmadı bir gazete de mi alamadın kuruşla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96DE7F07E -- 28 Mayıs 2020; 18:35:41 >
  • Bu tür paylaşımlar ancak moralimizi bozmaya yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyor

buyuk yanlisin var tum ingilitere motgage kredisi uzerine donuyor. hatta insanlara ailelerinden mortgage kredisi miras kaliyor arastirabilirsin. daha detayli soylemek gerekirse evli ciftlerin %60 i mortgage borcunda %30 u ayni evde 2 aile seklinde oturuyor bu turkiyede esine rastlanmayacak birsey ama evet yurtdisinda var cunku evler pahali geliyor.

bu linkledigin ev hayatimda duymadigim 8000 nufuslu bir koyden ev, oyle bir hava verdin ki sanki tum ulkede fiyatlar 50000 civarinda. londrayi gectim orda zaten milyon poundlar konusuluyor. sahsen gittigim hicbir abartisi olmayan ama guzel yasanabilecek bir kasabadan ornek vereyim fiyatlari kendin gor.
    https://www.zoopla.co.uk/for-sale/property/leamington-spa/?identifier=leamington-spa&q=Leamington%20Spa%2C%20Warwickshire&search_source=refine&radius=0&pn=5

Alıntıları Göster
    bende diyorum ki sana türkiyede bak her hangi bir şehirde demiyorum her şehrin bir ilçesinde bu tarz ev göster haklısın diyeceğim 40.000-50.000 tl ye Türkiyenin hangi şehrinde bu fiyata böyle bir ev var dalgamı geçiyon birde duyulmamış diyor telfrod doncasterı bilmeyen mi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 28 Mayıs 2020; 21:36:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Alıntı yaptığın kişiyi bulamadım o yüzden senin mesajını alıntılıyorum

şimdi bu tarihten bi haber bebeler bilmez... 2. Dünya Savaşı sonrası Biz o yıllarda uçak üretirken Almanya'da taş üstünde taş kalmamıştı. Neredeyse erkek kalmamıştı ülkede.. Yetmedi ülke ikiye bölündü bi de

Ama işte o Almanya sıfırdan başladı ve yükseldi... Bu durum da omo onloooorğğğ donyoyo somordoooo geyiğinin ne kadar geçersiz bişey olduğunu gösterir

Alıntıları Göster
    Birader bişey bilmeden araştırmadan kulaktan dolma internet bilgileriyle ergen ağzıyla konusma burda. Almanya bilimle teknolojiyle ayağa kalkti peki ekmek bulamayan almanya sanayiyi nasil isletti. Abd marshall planında 13.2 milyar dolar bütçe ayirdi batan ulkeler için. Zamaninda almanyadan aldığı bilim adamlarini tekrar almanyaya gonderdi. Peki bizim ulkemizde alman disiplini var mi yok. O durumda biz olsak birlik beraberlik saglamak yerine kaytarmak baskasinin ayağını kaydirip biyerlere gelip rahat etmek derdinde olurduk. Biz sanayide ilerlemek istesek birak baska ulkeleri bizim icimizdeki avrupa sevici hainler engel olmaya calisir. Almanya zaten ezilmisti fakat ayaga kalkmaya calisan almanyanin kafasina vurmaya calisan kimse kalmamisti artik aksine abd arkasindaydi saflarına katabilmek için. Bizim ülkemiz togg yapmak istiyor her kafadan bi ses çıkıyor. Bayraktar yapılıyor her kafadan ses çıkıyor. Pkk eylem yapıyor devlet nerde deniyor sınırı temizliyoruz bizim orda ne işimiz var deniyor. Ben bastan da soyledim bu işi sadece somurgeye baglamiyorum ama büyük sebebi budur diye. Şimdi her ülke almanya gibi olamaz zaten almanya istisna. Bi konuda bilgin yoksa gelip burda ergen ağzıyla konusmayacaksin

• yattarali Y kullanıcısına yanıt
    Dünyadan haberin yok alman tarihinden haberin yok kendi ülkenin tarihinden haberin yok.. Bilim, teknoloji, imalat sanayi... Bunların ne olduğuna dair de fikir dünyan çok kısıtlı belli.. Gelmişsin burda ergen ergen ahaber ağzı ile konuşma bana..Hala mağdur edebiyatı hala kompleksler... Neymiş alman disiplini yokmuş... Neymiş bizi engelliyorlar bizi çekemiyorlar hikayeleri

Hala togg diyor bi de

Hiçbir konuda bilgin yok gelip burda caz yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 28 Mayıs 2020; 22:13:1 >

• Koks34 kullanıcısına yanıt
    guzel kardesim beni hakli bulup bulmaman zerre umrumda degil turkiyede 50 bine ev olup olmamasida umrumda degil. git ingilterede 50 bine al otur evinde ne diyeyim :)
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.