Şimdi Ara

ingilizcesi iyi olan biri hayrına şu paragrafı bi çevirsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • And package stop in china custom, I resend for free
    If custom stop in your country custom, we don’t pay any tax(my price not with tax), If package send back to china we wait the package come to china we send again, you lost time, if package lost you pay 50% we resend. Please don’t pay me if you not accept, because my profit is low,i not put that risk into the price.

• Türkiye'ye ilk gelişim , Türkiye'yi çokseviyorum yazıyo
  • Yokmu yardim edecek ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve çin özel paket durdurma, ben ücretsiz yeniden
    Paketi 50 ödeme kayıp ise paket çin geri gönderirseniz ülkenizde özel olarak özel durak, biz herhangi bir vergi (değil vergi ile benim fiyat) ödemezseniz, biz tekrar göndermek çin gelen paketi bekleyin, size, zaman kaybettik biz yeniden%. Benim kar düşük olduğu için, kabul bana ödeme etmeyin, ben fiyat içine bu riski koymak değil.
  • And package stop in china custom, I resend for free
    If custom stop in your country custom, we don’t pay any tax(my price not with tax), If package send back to china we wait the package come to china we send again, you lost time, if package lost you pay 50% we resend. Please don’t pay me if you not accept, because my profit is low,i not put that risk into the price.

Eğer siparişin/paketin Çin gümrüğünde durdurulursa ücretsiz olarak yeniden yollarım.
    Eğer siparişin senin ülkede (Türkiye) gümrüğe takılırsa vergi ödemeyiz. Eğer paket Çin'e geri gönderilirse paketin gelmesini bekleriz ve tekrar göndeririz, zaman kaybedersin. Eğer paket kaybolursa yarı fiyatını ödersin, biz yeniden göndeririz. Eğer kabul etmiyorsan ödeme yapma çünkü kârım az, bu riski alamam gibi bir şeyler.
  • Ve paket Çin'de gümrüğe takılırsa sana bedavaya geri yollayacağım.
    Eğer sipariş senin ülkende gümrüğe takılırsa, biz herhangi bir vergi ödemeyeceğiz (vergi benim ücretime dahil değil), eğer paket Çin'e geri gönderilirse paketi sana tekrar geri göndermek için paketin Çin'e ulaşmasını bekleyeceğiz, sen zaman kaybedeceksin, eğer paket kaybolursa bizim geri gönderdiğimizin %50'sini ödeyeceksin. Lütfen kabul etmeyeceksen bana ödeme yapma çünkü benim kârım zaten düşük, bu riski ücretin içine koyamam.

Not: Bazı hatalar olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maskeci -- 20 Mayıs 2013; 16:10:11 >
  • Paket Çin gümrüğünde takılırsa bedava yollarmış.
    Onun dışında Türkiye'de gümrükte kalırsa gümrük vergisini ödemeyiz diyor. Eğer paket Çin'e geri yollanırsa geri dönmesini bekleriz sonra tekrar yollarım diyo. Paket bi yerlerde kaybolursa ücretin %50'ini ödersin tekrar yollarız demiş.
    Son olarak da eğer şartları kabul etmiyorsan ödeme yapma çünkü kazancım az zaten bunu riske edemem demiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilm-i yorum

Paket Çin gümrüğünde takılırsa bedava yollarmış.
    Onun dışında Türkiye'de gümrükte kalırsa gümrük vergisini ödemeyiz diyor. Eğer paket Çin'e geri yollanırsa geri dönmesini bekleriz sonra tekrar yollarım diyo. Paket bi yerlerde kaybolursa ücretin %50'ini ödersin tekrar yollarız demiş.
    Son olarak da eğer şartları kabul etmiyorsan ödeme yapma çünkü kazancım az zaten bunu riske edemem demiş.

Çok sağolasın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.