Şimdi Ara

İngilizce Skeç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar okulda İngilizce hocanın isteği üzerine gruplar halinde 5-10 dk lık İngilizce skeç yapacağız. Gruplar 4 kişiden oluşuyor. Skeç konusu yada içeriği bulmamız lazım. Yardımcı olan arkadaşlardan şimdiden teşekkür ederim

Tavsiyede bulunurken ister Türkçe isterseniz ingilizce replikler yapabilirsiniz. Kişileri konuları belirlemede yardımcı olursanız sevinirim. Yapabiler varsa örnekler sunsun onlardan feyz alırız. Uzun olmasına gerek yok çok kısa şeyler de yazılabilir. Filmlerden replikleri gördüyseniz hoşunuza gittiyse yazabilirsiniz. Herkesin tavsiyesi doğrultusunda ortaya birşey çıkaracağımızı umuyorum

En kısa tavsiyeniz bile değerli yazmanız yeterli

• İngiliz ve Amerikalı kişilerin birbirlerinin aksanıyla dalga geçmesi hakkında, ya da en azından bu unsuru içeren bir skeç olabilir. Bir arkadaş İngilizler gibi kırıta kırıta konuşur, diğeri ise Amerikalı insan rahatlığında olur, bu rahatlık konuşmasına da yansır.

Hocanın ilgisini çeker :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interesante -- 6 Mayıs 2013; 20:26:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: interesante

İngiliz ve Amerikalı kişilerin birbirlerinin aksanıyla dalga geçmesi hakkında, ya da en azından bu unsuru içeren bir skeç olabilir. Bir arkadaş İngilizler gibi kırıta kırıta konuşur, diğeri ise Amerikalı insan rahatlığında olur, bu rahatlık konuşmasına da yansır.

Onları düşündük zaten şöyle Amerika aksanıyla filmlerdeki gibi madafaka diyerekten bişiler yapacağız zaten. Ama temayı bulamadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

quote:

Orijinalden alıntı: interesante

İngiliz ve Amerikalı kişilerin birbirlerinin aksanıyla dalga geçmesi hakkında, ya da en azından bu unsuru içeren bir skeç olabilir. Bir arkadaş İngilizler gibi kırıta kırıta konuşur, diğeri ise Amerikalı insan rahatlığında olur, bu rahatlık konuşmasına da yansır.

Onları düşündük zaten şöyle Amerika aksanıyla filmlerdeki gibi madafaka diyerekten bişiler yapacağız zaten. Ama temayı bulamadık

O zenci konuşması :D Ben onu demiyorum.

Mesela İngilizler phone'a fööoon der, Amerikalılar fooon :D Bu tarz kelimeleri oyun boyunca serpiştirirseniz eğlenceli olur.

Ana temayı ben de bilmiyorum valla.

• Updullah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.