Şimdi Ara

İngilizce Öğrenmeye Nasıl Başlamalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
12.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 3 aylık sürede, ingilizce çok iyi öğrenmem lazım...''Yabancı dizileri altyazısız'' izlesem yeter.
    Yaklaşık 130 u aşkın kelime biliyorum..Küfürler , argolar alayını biliyorum.Günlük 4,5 tane yabancı dizi izliyorum.İngilizce şarkılar dinliyorum. Her şeyim ingilizce:)İngilizce Öğrenmem şart yani:)

Günlük 4x40 lık dersler şeklinde çalışacağım.

Nasıl bir yöntem izlemeliyim?Hangi Dvd-Vcd den çalışmalıyım.Kelimeleri ezberleyip , zamanları öğrenmeye geçmeliyim?

Benim gibi ingilizce öğrenmek isteyen arkadaşlar var ise birlikte çalışabiliriz.Paylaşım ,skype konuşmaları fln

• yardımcı olacak yok mu
  • babylon + bolca ingilizce oyun.hiç bilmiyorsan zor ama.
  • bende öğrenmek istiyorum ama bir yolunu bulamadım bir arkadaşımdan kitap istemiştim o ayarlarım demişti ama bekliyoruz hala. ama o kadar ileri düzey filmle olacak iş değil ancak bir seviyeye kitapla gelinir sonra kursla tamamlanır
  • papağan olcaksın ezber yapcaksın yabancı insanlarla konuşcaksın dilini geliştirceksin sonra türkçe dersli olarak öğrenceksin
    hmm bu yüzden burda tihs, she, the, are vs... kullanmışım diceksin iş ezberden çıkıcak ve prof. düzeye ulaşcaksın tabi 2 ayda olcak iş değil en az 1 sene konuşman lazım
  • yabancı dizileri altyazısız 3 ayda imkanı yok izleyemessin.başlangıç için su site iyidirhttp://www.ozkancelen.com/sitebuilder/page1.aspx
  • 130 tane kelime ile bilinseydi ben avrupada çığır açan türk olurdum..

15.000 tl at kenara uç brighton kurslara anca öyle yoksa daha bu kafayla zor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ingilizce kursları nasıl öğretiyor beyler? hiç giden oldu mu bişeyler sorucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur3014

yabancı dizileri altyazısız 3 ayda imkanı yok izleyemessin.başlangıç için su site iyidirhttp://www.ozkancelen.com/sitebuilder/page1.aspx

Dostum şimdiye kadar 2000 i aşkın yabancı dizi bölümleri izlemişimdir.Altyapım baya var.Günlük 4 saat çalışmayla halledilmez mi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhotoShop Man

130 tane kelime ile bilinseydi ben avrupada çığır açan türk olurdum..

15.000 tl at kenara uç brighton kurslara anca öyle yoksa daha bu kafayla zor

Dostum herkes senin gibi azimsiz değil.Çalış bakalım evde 6 ,7 saat.Oluyor mu Olmuyor mu görürüz!İngilizce forumlara bak.Bu tür çoook örnek var
  • 3 ayda dizileri altyazısız mı izleyeceksin
  • ing. altyazıyla izlersen ona geçebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: novacaine

3 ayda dizileri altyazısız mı izleyeceksin

%70 ANLASAM YETER.
    %80 %90 anlamak istemem akıl mantık işi değil zaten:)
  • İmkânı yok üç ayda altyazısız dizi izlemenin. Azimsiz falan deme şimdi öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zloty

ingilizce kursları nasıl öğretiyor beyler? hiç giden oldu mu bişeyler sorucam

Ben 4 sene gittim buyur sor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ingilizce pc oyunları oyna
  • 130 kelime ne lan

İlk önce gramerden başla sonra ordan burdan kelimeler aklında kalıyor zaten birde duyduğun türkçe kelimeleri ingilizceye çevirmeye çalış ben yapıyorum bunu deli miyim ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CommonSense -- 24 Haziran 2012; 18:57:53 >
  • Elimde Daylight ingilizce eğitim seti var.Bununla çalışmamı önerirmisiniz?
  • rusça öğrenerek başlayabilirsin önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher
    ''Yabancı dizileri altyazısız'' izlesem yeter.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.