Şimdi Ara

__ -- İNGİLİZCE ÖĞRENME PORTALI-- __ (kaliteli bedava içerik siteleri) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
239
Favori
220.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki

__ -- İNGİLİZCE ÖĞRENME PORTALI-- __ (kaliteli bedava içerik siteleri)

(En Son Oy Tarihi: 18.7.2023)
Giriş

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

quote:

Orijinalden alıntı: kreatinfosfat

paylaşım için teşekkürler,bu siteler geçici olarak faydalı oluyorlar .

geçici derken ?

dil öğrenmek bakımından diyorum,en azından bir dil kursu kadar yeterli değil. Belirli kalıplar içerisinde faydalı oluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anteros24

Subliminal Perception Of Speaking-Uyurken İngilizce Öğrenme Seti 2 ayda 200 tl ogretıyor set arastırın googledan

ıkıncı yontem 5 gunde ıngızlıce ogreten kurs ama o 2000 TL:))))

ne olucak bu ıngılizceyle halımız yaaa

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı
  • teşekkürler. sayfa 1 de verilenlerden beğendikleriniz var mı? zamanları vs. iyi anlatan.
  • Bu da benden:www.englishingilizce.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaHoca999 -- 23 Ağustos 2011; 13:48:23 >
  • Güzel konu. Bu sitelerden çalışacağım ve seneye de harçlıklarımı biriktirip İngiltere'ye gideceğim.
  • güzelmiş
  • Arkadaşlar bu word exam programını kullanmak için illaki oturum açmak mı gerekiyor? Benim iş yerinde yasakladığından bağlantı yapamıyor. Offline olarak çalıştırma imkanı yokmu?
  • bol bol yabancı şarkı dinleyin...ee dinleyin derken de anlamadan geçmeyin,merak edin ne demiş bu adam burda diye,sözlerine bakın sözlük kullanın çevirin..hem kulağınız alışır hem kelime öğrenirsiniz,melodiden dolayı da kelime akılda kalır
  • Güzel Konu Azar
    azar Öğrenicem mesaj dursun lazım olacak okulda

TŞK
  • quote:

Orijinalden alıntı: anteros24

Subliminal Perception Of Speaking-Uyurken İngilizce Öğrenme Seti 2 ayda 200 tl ogretıyor set arastırın googledan

ıkıncı yontem 5 gunde ıngızlıce ogreten kurs ama o 2000 TL:))))

ne olucak bu ıngılizceyle halımız yaaa

evet bugün groupon da o fırstı gördüm subliminal perception of speaking-uyurken inglizce öğrenme bu seti alıp kullanıp faydasını gören oldu mu?kendimde telkin cdleri var onlar işe yaıyor gerçekten bu da onun gibi birşeyse hemen alıyorum çünkü o telkin cdleri gerçekten işe yarıyor bu da onun gibi birşey herhalde.
    evet bugün groupon da gördüm o fırsatı sublimianl perception of speaking-uyurken ingilizce öğrenme bu seti alıp kullanıp faydasını gören oldu mu?Bende telkin cdleri var bu daonun gibi birşeyse alırım çünkü telkin cdleri gerçekten işe yaıyor.

• Cok guzel bir konu olmus. Bu sitelerden yararlanarak oldukca ilerleme saglanabilir.
  • Arkadaşlar... benim ingilizcem okuma, yazma ve konuşmada iyidir. ama bir kere dahi yurt dışına çıkmadım. üniversite de hazrılık okudum. bununla birlikte zamane gençliği olarak yahoo messenger'a takıldım. o zamanlar internet yok her evde ortamın da afedersiniz cılkı çıkmamıştı. neyse birkaç arkadaş edindik ve ingilizcemizi iyi seviyeye getirdik. en son 2 tane misafir ağırladım özet olarak ingilizce veya herhangi bir şeyi öğrenmek tamamen sizin isteğinize ve emeğnize bağlı.
    yorgunum biraz çok akıcı olmadı cümlem

• umarım bende öğrenirim inş. vs massallah..
  • Paylaşıldımı bilemiyorum.Tüm sayfalara bakmadım ama Mustafa Özay'ı kesinlikle dinlemenizi tavsiye ederim.iki video'yu da izleyin ve kendi sitesi olanwww.ingilizcebitmistir.com'dan araştırın.Orada gerekli bilgiler var.Sınav örnekleri v.s.Ben izledim.Gayet mantıklı geldi.Bizzat gidip görüştüm ve kayıt oldum.Yaklaşık 1 aydır da kursa devam ediyorum ve gayet memnunum.Müfredat olarak bildiğimiz kurslara hiç mi hiç benzemiyor :)Kurs hakkında merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz.Saygılar.

http://www.dailymotion.com/video/xjk17y_ulkede-bu-sabah-24-06-2011-mustafa-ozay-yngylyzce-1_news
    http://www.dailymotion.com/video/xjk199_ulkede-bu-sabah-24-06-2011-mustafa-ozay-yngylyzce-2_news

• Arkadaşlar çok super bi sozluk, boyutu cok küçük ve tamamen ücretsiz..... linki aşağıda çok işinize yarayacak kullanışlı.... ayrıca sadece ingilizce değil çoklu dil desteği de mevcut, her kelime örnek cümleler içinde kullanılarak açıklanmış...
    http://lcut.in/wp4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deeprise -- 1 Aralık 2011; 22:52:44 >
  • arkadaşlar bende ingilizce öğrenmek istiyorum ama carlos tevez ingilizcesi

http://www.youtube.com/watch?v=_B_LF7THun0&feature=related

• La bi gidin Türkçe neyineze yetmio
  • Teşekkürler çok güzel uygulamalar var
  • Takip.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.