Şimdi Ara

1 (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.475
Cevap
790
Favori
318.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
221 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rat.planet

Lütfen o konudaki geçmiş soruları inceleyin.Bu sorulara defalarca cevap verdim.
    Hızlı konuşmaların olduğu bölümleri anlamanız şart değil.
    Gramer konusuna Look ahead derslerinde takılmayın.Bu dersleri önerdiğim gibi çalışın.
    Pardon hocam sadece sizin mesajları okudum baştaki görmedim. Siz başka kaynak çalışmayın demiştiniz ama benim yolda cok zamanım geçiyor podcast dinlesem kötü mü olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @rat.planet,

Usta sana danışmam gereken çok önemli bir konu var.
  • racalll R kullanıcısına yanıt
    Sorularınızı buraya yazabilirsiniz.
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Öğrenme sürecini uzatmış olursun.
  • quote:

Öğrenme sürecini uzatmış olursun.
    Tamam hocam, 3. adımı bitirmek üzereyim. Son bir defa tekrar edeceğim yazdıklarımı unuttuğum şeyler çok yok genel manada kelimelerden anlam çıkarabiliyorum.

Fakat Effortless English ve Power English hakkında bilginiz var mı? Varsa yorumunuz nedir?
  • güncellendi.
  • quote:

güncellendi.
    hocam işlerimden dolayı takip edemiyorum çok yoğunum bu aralar kusura bakmazsan bir şey soracağım güncellendi ya neresi güncellendi ben 6 adıma da baktım son değiştirme tarihlerinde 26 mayıs gözükmüyor ben mi yanlış yere bakıyorum
  • bagcesmeli41 B kullanıcısına yanıt
    Konu çok alt sıralarda kaldığında görünmüyor.Bu nedenle bazen 1.sayfada görünmesi için mesaj ekliyorum.
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    hocam elimde speak out kitap ve cdleri(intermediate kadar) mevcut. look ahead 45.videodayım bitirdikten sonra grammara bu kitaptaki sırayla gitsem uygun olur mu? upper-advanced için betty azarın kitabı var ama çok beğenmedim.
  • SerhatC. kullanıcısına yanıt
    1.Look Ahead derslerini bitir.
    2.Sonra speakout kitaplarına çalışabilirsin.En azından upper seviyesine kadar kitapları olsa daha etkili olurdu.
    Buradaki sisteme göre daha fazla vaktini alabilir.
    Gramer anlamında intermediate seviyesinde kalırsın.Sonrasında kullanacağın kitap da CEFR uyumlu olması gerek.
    Grammar in Use 2. ve 3.kitapları speakout'tan sonra kullanabilirsin.
  • Kursa gidiyordum C1 i de geçtim. Yakında CBC derslerine başlayacağım @rat.planet

Bu arada Hot English dergilerini kullandınız mı hiç arkadaşlar?
    Dergiyi bugün keşfettim. Derginin her sayısı ortalama 48 sayfadan oluşuyor, A2 den C1 e konular işliyor ve ses CD si de var.
    Güzel bir destek olur gibi geldi bana.
  • rat.planet hocam Almanca için de bu formatta ücretsiz olarak tavsiye edebileceğiniz kaynaklar var mıdır acaba?
  • eğer zorunlu hazırlığı olmayan bir okula yerleşirsem yazın 6 adımı uygulayarak öğrenmeye başlayacağım ama hem 1. sınıfta bölüm dersleri hem de burası birlikte gider mi bilmiyorum.

sizce hazırlık okumalımıyım, yoksa direk 1. sınıftan başlayıp burdan mı çalışmalıyım ? (okul dokuz eylül olacak büyük ihtimalle)

not: yüksek bir ortalama yapmak istiyorum bölümde haliyle her gün bölüm derslerine çalışmam gerek.
  • Hedefim Advanced olmaktı. Yazma ve konuşmadaki sıkıntılarımı gidermeye çalışıyorum. Faydalı konu için teşekkürler.
  • tüm konuyu okudum , peki kelime öğrenme olayı nasıl gerçekleşicek kendimiz güncel kaynak mobil uygulama vb lerden öğrenelim mi videolarda falan var mı ve öğreniceksek ilk adımdan itibaren öğrenmeye başlıyalım mı yoksa gramerden sonra falan mı? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Tamam hocam, 3. adımı bitirmek üzereyim. Son bir defa tekrar edeceğim yazdıklarımı unuttuğum şeyler çok yok genel manada kelimelerden anlam çıkarabiliyorum.

Fakat Effortless English ve Power English hakkında bilginiz var mı? Varsa yorumunuz nedir?

Alıntıları Göster
    Effortless English gramersiz bir şekilde, anlama ve konuşmaya yönelik bir eğitim seti. AG Hoge'yi severi şahsen. Ancak şu an elden geldiğince 6 adımda ingilizceyi takip eden biri olarak ben 6 adımı tavsiye ediyorum.
  • rat.planet,
    daha önceden sorulduysa ve cevapladıysanız tekrar sorduğum için üzgünüm. siz ne işle meşgulsunuz? bunca bilgi ile acaba mütercim oldunuz mu, olmayı düşündünüz mü?
  • Bugün 10 look a head videosu izleyerek başladım. umarım sonunu getiririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba bugün çalışmaya başlıyalı 9. gün. Hergün 4 look ahead videosu izliyorum. Kesinlikle bir çok konu ve cümle çok rahatlıkla öğreniliyor. Kesinlikle yararlı buluyorum ki ben ilk başlamadan bize ne gibi yararı olucak düşüncesindeydim. Fakat bir çok yeni şey öğrendim. inşallah arada sıkıla sıkıla da olsa tümünü bitireceğim. Bunu buraya yazma sebebim kendi motivasyonumu arttırmak. Allah kimsenin emeğini boş çıkarmasın. Ara ara gelişmelerden bahsederim.
  • Fokfe F kullanıcısına yanıt
    Başarılar.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.